Súťaž Výber vodcov

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
ja neviem chlapci čo chcete počut proste rypaci na dmg nepojdu ja ešte nemam vybrate ale ludia čo mi nadavvaju na chate tam nebudu je tam ešte miesto furt som sa nerozhodol koho dvaja su ale kedže potrebujete stoho robit kauzu ano reisende bol prvy hrač na mojom zozname von chcu ta hraj bud blbec nehraj
 

DeletedUser10911

Hosť
takze je to osobne vyberanie :D clovek ti moze nadavat a jelepsi ako vybrati cize tvoja zena a lufy ale nedostane sa :D tak s takou politikou si to premyslel :D
 
tymto mi chces akože povedat že nemôžem ist na turnaj lebo ty maš akože so mnou problem ? neplakal si ty nahodou na salone že idete hrat všetci spolu a neviem ešte ake sračky sa uvedom aspon čo hovoriš https://prnt.sc/gg9ehd
 
ja neviem chlapci čo chcete počut proste rypaci na dmg nepojdu ja ešte nemam vybrate ale ludia čo mi nadavvaju na chate tam nebudu je tam ešte miesto furt som sa nerozhodol koho dvaja su ale kedže potrebujete stoho robit kauzu ano reisende bol prvy hrač na mojom zozname von chcu ta hraj bud blbec nehraj


hlupaci ehm vvila teda nepojde dmg jedno miesto sa uvolni
 

DeletedUser2444

Hosť
Sme radi, že oplývate aktivitou, no exe rieši len prvých 5 miest pre DMGerov, duelantov bude samozrejme viac, okrem toho máme pripravené aj úlohy pre iné charaktery, takže všetci si prídu na svoje
 
hlupak si akurat ty ked tvrdiš že ideme hrat všetci spolu ako team a potom si ideš vyberat ludi podla osobneho zaujmu
 
na porade sme sa dohodli ze bude len 5 ludi duelantov ktori pojdu na dmg . tj full vodko atd. budu aj iny duelanti ale s HP. duelant s vodcovstvom potrebuje vela skusenosti s hybanim sa na boji aby neskapal hned po prvom kole. Exekutor pozna najlepsie ten job preto bol povereny vyberom 5tich hracov co maju velke skusenosti s tou postavou. Vodcovia mu v tom doveruju.
Ano hrame ako tim. preto je potrebne tieto veci chapat aj od vas hracov a nie tu osocovat jeden druheho. A myslim ze postava duelanta nieje az taka zaujimava ako ta moja. (robotnicka)
 

DeletedUser11237

Hosť
čo ak by sa vybralo niekoľko skúsených ľudí na dmg, a z toho náhodne 5 ľudí ktorých potrebujeme na turnaji ako tých vyvolených ?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore