dlhšie pracovanie = viac pracovných predmetov???

DeletedUser

Hosť
Ahoj, mám otázku:
aký vplyv má dĺžka práce na počet nájdených pracovných predmetov(napr. fazule, pierok, obilia, atd...?
Čím je pracovný čas dlhší, tým je väčšia šanca že nájdem viac týchto predmetov, alebo sa tým len zvyšuje percentuálna šanca že nájdem jeden takýto predmet? Pýtam sa aby som vedel, či sa oplatí pracovať 2 hodiny, alebo stačí aj menej aby som zbytočne nezabíjal čas pri plnení questov. dík
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Dvouhodinovka jsou 4 půlhodiny, tzn. 4x šance najít produkt dané práce.

Háček je ale u předmětů.
Pokud děláš 2 hodiny práci (libovolnou), pak máš jen jednu šanci najít předmět. Pokud ale práci děláš po půlhodinách, máš šance 4 (4x půlhodina)
 

DeletedUser

Hosť
tak to je pravda, ale to by som pri PC musel sedeť od rána do večera :shock2: a to sa fakt nedá, ale dakujem, keď budem mať čas tak to tak budem praktizovať
 

DeletedUser

Hosť
hmm...takze ja ked dam 2hodinovku po 10 minut je vacsia sanca ze predmet najdem ? nemyslim
 

DeletedUser

Hosť
Inak toto je zaujimava téma. Takže keď chcem nájsť PREDMET, tak mám pracovať iba polhodinu?
 

DeletedUser

Hosť
lepšie je pracovať 3 hodiny po 30 minútach alebo 10 minútach ako našupu hodíš 2 hodiny a 1 hodinu .. budeš mať väčšiu šancu nájsť predmet ale menšiu šancu nájsť produkt
 

DeletedUser

Hosť
Osobne odporúčam 30 minútovky, ale ani hodinovky nie su na zahodenie. Je to otázka šťastia a času ;).
 

DeletedUser

Hosť
:jones: no keď ja pracujem menej napr. len polhodinu, nepamätám sa, že by mi to niekedy bolo dačo dalo :haha2:
 

DeletedUser

Hosť
to je pravda, ale za pokus nic nedas, okrem trochu s tvojho drahocenneho casu
 

DeletedUser

Hosť
No ja ak mám úlohy kde musím priniesť produkt...tak vždy si dávam 30min. :)
 

DeletedUser

Hosť
Tady je menší debata a teorie o nalezení předmětu ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore