dlhšie pracovanie = viac pracovných predmetov???

DeletedUser

Hosť
ja určite ostanem pri dvojhodinovkách:grin:

Práca dokončená:Stavba telegrafných stĺpov 14.5.2009 v 15:03 hodín
Stavba telegrafných stĺpov
Motivácia
99%
Doba trvania 30 minút
Plat $ 14
Body skúsenosti 17 bodov skúseností :shock2:

Stavba telegrafných stĺpov
Motivácia
93%
Doba trvania 2 hodiny
Plat $ 47
Body skúsenosti 35 bodov skúseností
Šťastie
Hrdzavá britva
Zvitok drôtu 3

Zranenie Dostal si ranu elektrickým prúdom. Strácaš 5 bodov zdravia.:smile1:

Lovenie bobrov
Motivácia
84%
Doba trvania 30 minút
Plat $ 14
Body skúsenosti 7 bodov skúseností
Zranenie Veľká vetva spadla rovno na teba. Zranil si si rameno. Strácaš 4 body zdravia.

Lovenie bobrov
Motivácia
84%
Doba trvania 2 hodiny
Plat $ 82
Body skúsenosti 28 bodov skúseností
Šťastie
Šedá čiapka
Bobria koža 2
Pasca na bobrov
 

DeletedUser1359

Hosť
celkom sranda ked budem mat cas isto skusim a napisem sem ci mi to vyslo tak podobne ako tebe
 

DeletedUser

Hosť
u mna to zatial fungovalo tak, ze ked som plnil ulohu povedzme ze mam doniest 3 fazule a dal som si 2h. pracovat tak VZDY som nasiel tolko kolko som potreboval. a raz ked som dal iba 1h. tak som nenasiel dostatocny pocet
 

DeletedUser

Hosť
Musím súhlasiť so Zorrom. 1 hodinovky sú ďaleko lepšie, ako 2 hodinovky alebo 30 minutovky, prípadne 10 minút. Sám som robil 30 minutovky a nič. Teraz dávam hodinovky a nachádzam toho viac.

Štatistiku nevediem, ale keď bude treba môžem. (Asi aj začnem :D.)
 

DeletedUser

Hosť
A ja som si myslel že polhodinovky sú najlepšie. Tak začnem robiť hodinovky.
 

DeletedUser

Hosť
Já se přidám do této zajímavé debaty.
Když jsem to četl hned jsem naběhl to odzkoušet a za 30 minut jsem nikdy nic nezískal. Při 1 hodině už to bylo lepší a při 2 hodinách taky tak.
Budu to i nadále testovat. Osobně si myslím, že to nejde brát podle několika případů, ale spíše statisticky si to hlídat a pak se uvidí.
Jasné je, že když nemám čas nabouchám 2 hodinky a je to, ale pokud to půjde tak budu testovat kratší doby.
:west61:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ale chalani a dievčatá my tu riešime nájdenie predmetov a nie veci jedna sa tu o prace s vysokým šťastím takže nezbierame fazuľky ani súkna :)) nechcem tu nikomu znechutiť čítanie príspevkov ale my sa chceme dozvedieť kto aké ma skúsenosti s nachádzaním predmetov a nie produktov.
 

DeletedUser1359

Hosť
ja pravdepodobne ostanem pri 2hod uvidime otestujem este 2x 1hod...
 

DeletedUser

Hosť
Takže, moj pokus dopadol takto:

Obchod s indianmi 1 hod.
Motivacia 100%
predmet žiadny, iba 2 cigary.

Obchod s indianmi 1 hod.
Motivacia 95%
predmet žiadny, ani produkt.

Preprava munície 1 hod.
Motivacia 100%
predmet žiadny ani produkt

Preprava municie
Motivacia 95%
predmet žiadny ani produkt
 

DeletedUser

Hosť
Bože lidi nikdo neřekl, že když si dáte práci po hodinách, bude vám padat jeden předmět za druhym. Sice vám asi statistika a pravděpodobnost nic neříká, nu budete se muset spokojit že předměty padají lépe po hodině, protože to říká Zorro, případně že předměty padají lépe po půlhodinách, protože to říká zuzupd, nebo věřit někomu jinému. Tím, že sem budete psát, jak vám to nevychází, akorát zaspamujete forum...
 

DeletedUser1359

Hosť
spravim test s oprava krytych vozov naschval potom poviem co naj dopadlo ci 10 a 30 min alebo 1 a 2 hod
 

DeletedUser

Hosť
Hmm, tak to hodně štěstí, měl bys jich udělat takových dva tisíce hodin za každý časový úsek, aby to vůbec něco znamenalo.
 
Hore