dlhšie pracovanie = viac pracovných predmetov???

DeletedUser131

Hosť
Inak toto je zaujimava téma. Takže keď chcem nájsť PREDMET, tak mám pracovať iba polhodinu?

ano u produktu na 100% za 30 min to je najlepsie

predmet ja osobne davam na 1 hodinu a borci co robia skryvanie a maju vela skusenosti s tymto, maju to viac ocekovane mi vraveli ze co si robia statistiky vyplati sa viac 1 hodinovka u predmetu
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Je to len o šťastí, keď skúsiš nič nestratíš nie vždy to tak vychádza

striebro1.jpg
 

DeletedUser

Hosť
predmet ja osobne davam na 1 hodinu a borci co robia skryvanie a maju vela skusenosti s tymto, maju to viac ocekovane mi vraveli ze co si robia statistiky vyplati sa viac 1 hodinovka u predmetu

:sick2: Zorro, neuvěřím ti dokud mi neukážeš že mají 10k a více měření za stených podmínek...
A proto budu tvrdit : Práce po půl hodinách je dle mého (vycházím ze dvou předpokladů), buď stejně výhodná, nebo výhodnější, než práce po hodinách a ta je buď stejně výhodná, nebo výhodnější, než práce po dvouhodinách. Ale projeví se to až z dlouhodobého hlediska.

Mluvím samozřejmě o předmětech. U produktů je to úplně putna ;)
 

DeletedUser131

Hosť
ano u produktu na 100% za 30 min to je najlepsie

predmet ja osobne davam na 1 hodinu a borci co robia skryvanie a maju vela skusenosti s tymto, maju to viac ocekovane mi vraveli ze co si robia statistiky vyplati sa viac 1 hodinovka u predmetu

to zuzupd: presne ale to iste som napisal , co si obsiahol v tvojom prispevku ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Právě že ne, já píšu o předmětu. A o těch tvrdíš ať se dávaj po hodinách :bang:

U produktu je jasné, že to je putna, když si jich za čas můžeš vytáhnout kolik chceš...
 

DeletedUser131

Hosť
ano tvrdim to na zaklade borcov co poznam z de.westu a jedneho z mojho mesta a celkovo im vychadza lepsie predmet na 1 hodinu,kedze su ti hraci co hraju okolo roku cez skryvanie a robia si statistiky
to iste aj nas xewier si robi statistiky 2 hod a 1 hod uz ma cca 120 odracovanych hodinoviek a cca 60 2 hodinoviek a ako vravim ked to preratal na nalezy vyhadza lepsie 1 hod ,ked tu bude na fore kludne mu poviem nech sa on k tomu vyjadri on hra aj na anglickom weste uz ma vyse 600 hodin prac na vysoke stastie kde si podrobne robi statistiky 1 a 2 hod a to uz je podla mna "naznak' vzorky

ale ako vravim treba sa spytat jeho ale moj nazor je ze pokial nachadza minimalne statisticky tak veci za 2 x 1 hod ako za 1 x 2 hod je to lepsie kedze ma vyssiu sancu najst dokonca aj predmet

a sice vravis ze neuveris pokial nemaju 10K comu rozumiem ale pozri sa na to tak maju XXX merani kde maju zatial potvrdene ze urcite to horsie nie je a tych meranie nie je 10 k ale su je ich zatial stovky

ako vravim oni by s k tomu vyjadrili lepsie screen tabulky pozorovania, ja len vravim ich skusenosti z hry a viem ze to nie su ludia co klamu;)
btw to sentimel nehras ty predsa "len na stastie":rolleyes:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Cafte ja som zorro len uviedol príklad viem, že to nieje práca na štastie, ale ja tak isto idem na skrývanie a už aj iné veci a robím práce s vysokým šťastím ja som si štatistiky nerobil žiadne, ale ja som stále dával po dvojhodinovkách prácu a nie po 1 hodine raz alebo 2x sa mi to stalo, že som za jednu hodinu našiel predmet ale viac šťastia som mal pri dvojhodinovkách. Prace, ktoré robím sú Hľadanie pokladu, Prepadanie, Predaj zbrani indiánom, a pred časom som robil aj Vykrádanie hrobov. Nie vždy to dávam lebo z čoho by som mal skúsenosti. To si môže dovoliť len ten, kto nerád súperí s inými hráčmi o prvenstvo lebo tu treba získavať aj XP na postup :)
 

DeletedUser

Hosť
podľa mňa sú polhodinovky na dve veci.
včera som celý deň pracovala po 30 minútach, striedala som práce a viete čo som našla, :tongue: slušne povedané, figu borovú.
večer som dala jednu dvojhodinovku a hneď som našla 3 produkty a jeden predmet.
 

DeletedUser131

Hosť
podľa mňa sú polhodinovky na dve veci.
včera som celý deň pracovala po 30 minútach, striedala som práce a viete čo som našla, :tongue: slušne povedané, figu borovú.
večer som dala jednu dvojhodinovku a hneď som našla 3 produkty a jeden predmet.

uzasna "vzorka":rolleyes:

ako vravim napisem xewier on sa lepsie k tomu vyjadri ten si robi podrobne statistiky a to nie "typu nahodne 2 pokusy "
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Já jsem uvažoval ty šance za půl hodiny 2,5%, za hodinu 5% a za dvě hodiny 10%. Pak vychází že šance na předměty jsou stejné. Respektive šance jsou X, 2X a 4X. Zbytek je jenom matematika...

Druhá možnost kterou jsem uvažoval je šance pro zisk předmětu X, šance pro zisk předmětu za dvě hodiny vychází z tohoto : random(fň)>x or random(chň)>x or random(vň)>x or random(kvé)>x, čili šance je 1-(1-x)^4, šance pro zisk předmětu za hodinu by byla též random(fň)>x or random(chň)>x. Ale protože za 2 hodiny je možné získat jenom jeden předmět, za dvě hodinovky jenom dva a za čtyři půlhodinovky čtyři předměty, nakonec vám výjde poslední možnost jako lepší.

Ale zdurazňuji z dlouhodobého hlediska. Navíc vám se vzhledem k "množství provedené práce" může zdát, že je to horší (ve skutečnosti je si to časově rovno).

A neuvěřím žádným důkazům pokud jich není rozumné množství (již jsem tady na foru někde psal o chybách), tím myslím rozumné množství od všech možností (vyjma deseti minut, to jsem nikdy neuvažoval)
 

DeletedUser1359

Hosť
podla mna je to uplna nahoda niekto moze najst produkt pri prvych 10min a niekto iny zas az po 2x 30min..ako napr ja som obchodoval 4hod a ziskal som 2x balenie sukna a potom este kusok listku, pri com som obchodoval 1x...
 

DeletedUser131

Hosť
podla mna je to uplna nahoda niekto moze najst produkt pri prvych 10min a niekto iny zas az po 2x 30min..ako napr ja som obchodoval 4hod a ziskal som 2x balenie sukna a potom este kusok listku, pri com som obchodoval 1x...

keby si si to 'aspon trosku precital podrobnejsie" zistis ze sa tu riesi teraz predmet a nie produkt:praying:
 
Hore