Čas a šanca na nájdenie predmetu

DeletedUser

Hosť
Ahojte :)
minule som si tak pozeral oznámenia a je zaujímavé, že vždy ku polnoci nachádzam nejako viac vecí...
čím to je?

- aj palicu som tak našiel

...ovplyvňuje čas práce šancu, že niečo nájdem? :Oo

Dik
 

DeletedUser

Hosť
moze to byt zaujimave ja som vankus nasiel Dnes v 9:20 hodín tak neviem ja vacsinov najdem rano a vecer
 

DeletedUser

Hosť
možno sa dajú nájsť veci najviac v čase medzi 22:00 a 9:00 ..alebo 10:00...možno je to nejaký časový bonus..
somebody : aký časový rozdiel od polnoci ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no tak po 23:00 - 02:00 som mal práce a skoro vždy niečo trafím...
ale ako na jednom zo svetov...
no ale aj to je dosť :)
 

DeletedUser

Hosť
tak ja to skúsim na každom svete..či sa podarí :D ..teraz skúšam svet 4
 

DeletedUser

Hosť
no ja nachadzam predmety len večer.... malo kedy niečo najdem poobede a ked uš najdem tak to stoji za prd :D takže mozno natom niečo bude :)
 

DeletedUser

Hosť
bude tam nejaký časový bonus určite...len by ma moc zaujímalo na čo tam je ten kostol..ale to nechajme tak...aké sú vaše návrhy ? načo je tam podľa vás kostol ?
 

DeletedUser

Hosť
kostol tu račej nerozoberajme je otom vela tem a ajtak to nikto nezisti takže jeto zbitočne :)
 

DeletedUser

Hosť
Kostol bude uzitocni v novych verziach hry, ale to neznamena, ze teraz nemoze pomahat. :)
 

DeletedUser

Hosť
toška odbačate od temy nezda sa vam? :D + k tej teme pozeral som si oznamenia a večšinou nachadzam predmety cca od 20:00 do 4:00 takže cez obed ani hladať nič nebudem xD
 

DeletedUser

Hosť
hej odbočili sme...tak ja si to otestujem..dve práce mi skončia v rozmedzí času od 20:00 až 4:00 ..som zvedavý čo nájdem :) ráno vám dám vedieť
 

DeletedUser

Hosť
Brat na sk3 nasiel okolo 22:00 listok c.1 aj 2x Figarovu britvu,ja prace na itemy nerobim...
Je to mozne ,ze tvoja teoria je spravna
 
Hore