Čas a šanca na nájdenie predmetu

DeletedUser

Hosť
omg čomi mazete prispevky+ k teme

mám taky jednu verzi - mně přijde, že když pracuju (2h) a po dobu práce se na účet nepodívám tak získávám někdy víc zkušeností a někdy i ten předmět či produkt. proto se někomu třeba zdá že v noci toho najde víc...není online
Co myslíte?



ako môžeš povedať taku hluposť.. hovoti vam niečo slovo šťastie?... to aj ja môžem povedať že z hnedymi čizmami nachadzam predmet za 2 000 a z dahymi za 1000 sa troška uvedomte čo pišete .... pochybujem ze to čisi online alebo offline sposobuje niečo take ako viac % na ziskanie produktu alebo viac expov...
 

DeletedUser

Hosť
mám taky jednu verzi - mně přijde, že když pracuju (2h) a po dobu práce se na účet nepodívám tak získávám někdy víc zkušeností a někdy i ten předmět či produkt. proto se někomu třeba zdá že v noci toho najde víc...není online
Co myslíte?

tiez ma tvoj prispevok pobavil...vy niektori fakt uz neviem z akej nudy zufastva alebo snahy nieco vynajst alebo ako to nazvat....''vynachadzate'' take nieco ako je tento citat nad tymto... ale tak oukej nech je o com debatovat ale nech to ma trosku aj zmysel,netreba to nutit vsakze.
 
Hore