Čo sa dá nájsť v truhlici?

DeletedUser2518

Hosť
Samozrejme aj o šťastí, ale po 1.30 veľmi záleží aj od toho, ako si si v boji viedol.
Koľko si dal poškodenia, koľkých si poslal do bezvedomia, koľkým strelám si sa vyhol...
 

DeletedUser

Hosť
Záleží to aj od úrovne hráča?
Mohol by som napríklad teoreticky získať ako nejaká nízka úroveň získať predmet,ktorý je vysokej hodnoty a úrovne?
 

DeletedUser

Hosť
Osobne si myslím, že to od úrovne veľmi nezávisi, aj keď možno je to nastavené ako obchodník, tiež Ti dáva len "oblečenie a veci na Tvoju úroveň" (aj keď to tak väčšinou nie je), záver ? Myslím si, že môžeš nájsť aj vec na vyšší level a s vyššou cenou.
 

DeletedUser

Hosť
truhlicu získaš v boji o pevnosť. Podmienky na získanie sú tajné a vývojári ich nikdy neprezradia. Ďalšia možnosť je kúpiť ju na trhu ak ju niekto predáva.
 

DeletedUser

Hosť
Samozrejme aj o šťastí, ale po 1.30 veľmi záleží aj od toho, ako si si v boji viedol.
Koľko si dal poškodenia, koľkých si poslal do bezvedomia, koľkým strelám si sa vyhol...

Dúfam že to tak naozaj je a ja som mal len menej štastia lebo som v boji nezískal žiadnu truhličku, ale poslal som 6 do bezvedomia a dal som 3178 damage , tak neviem ale aspoň mi to dalo 919 skúseností.
 

DeletedUser3828

Hosť
neviem či je to tak, ale na s3 som videl oznamko z boja a hráč si ani nevystrelil a získal kolt WE :p
 

DeletedUser2518

Hosť
neviem či je to tak, ale na s3 som videl oznamko z boja a hráč si ani nevystrelil a získal kolt WE :p


Ale to muselo byť ešte pred up datom 1.30.
Teraz je to nastavené tak, že odmeny získavajú hráči, ktorí nejakým spôsobom v boji vynikli. Ak dali napríklad najviac poškodenia, príp. najviac hráčov poslali do bezvedomia, prípadne sa vyhli najviac strelám a pod.
Čiže hráč, ktorý si v boji ani nevystrelí, určite žiadnu odmenu nemôže získať.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3828

Hosť
Ale to muselo byť ešte pred up datom 1.30.
Teraz je to nastavené tak, že odmeny získavajú hráči, ktorí nejakým spôsobom v boji vynikli. Ak dali napríklad najviac poškodenia, príp. najviac hráčov poslali do bezvedomia, prípadne sa vyhli najviac strelám a pod.
Čiže hráč, ktorý si v boji ani nevystrelí, určite žiadnu odmenu nemôže získať.

máš pravdu bolo pred update a má ho Revil na s3 vo svojom profile:Oo
 

DeletedUser3828

Hosť
zle si sa trafil, žiadna závisť, práve naopak ja to každému prajem ;)
 
Hore