Čo sa dá nájsť v truhlici?

DeletedUser3416

Hosť
Jeden hráč na Bete mal 0 XP lekársku tašku a k tomu truhlicu :kukam:.
 

DeletedUser

Hosť
:xdxdxd: ja som našiel tiež tašku pri 0xp

Môžeš v nej najsť proste všetko ..asi aj kluc 3 :xdxdxd::xdxdxd:
 

DeletedUser

Hosť
máš pravdu bolo pred update a má ho Revil na s3 vo svojom profile:Oo

možno ťa uvádza do omylu to 0 xp ale to preto že úroveň 99 pred upd.1.30 žiadne xp ani nemohla dostať nech som robil čo som robil.A v tom boji som dal 8 zásahov,8 minul,poškodenie 1991 nie najlepšie ale vtedy v boji bohatých nešlo o to kto je lepší a získa svietiacu zbraň
 

DeletedUser4009

Hosť
ja som napriklad pri boji upadol do bezvedomia a dako extra som neurobil uranenie len okolo 1180 ziskal som drevenu truhlu a tam boli hnede dzinsy cena 12350..tak celkom pekne
 

DeletedUser

Hosť
Tak to mas dobre ja som nasiel len lekarsku tasku a aj to som bol na boji offline... :D
 

DeletedUser

Hosť
uplna blbost... vcera bol Voldor jeden z najlepsich bojovnikov a dostal truhlicu okovanu zelezom... ja som mal dobry ubraty pocet dmg + 45 cistych uhybov a dostal som ju tiez... on bol vsaj lepsi no ja som v nej mal Drahy platenny klobuk (3900) a on ubohe cierne ponco.. takze im to fakt nevyslo, totalne to je na nic a aj tak v drevennej uz som nasiel cennejsiu vec konkretne jeden opasok
 

DeletedUser3241

Hosť
jop ... ja som mal boj ked som dal 5500 dmg dal troch dole uhol sa 8 zasahom dostal 4 a nasiel som drevenu truhlicku v ktorej boli akesi nohavice za 5200 a typek co bol odomna horsi mal truhlicu obitu zelezom a v nej opasok za 1500 dolarov ... tak ja vazne nechapem co s tymi truhlami je ...
 

DeletedUser

Hosť
Ale to muselo byť ešte pred up datom 1.30.
Teraz je to nastavené tak, že odmeny získavajú hráči, ktorí nejakým spôsobom v boji vynikli. Ak dali napríklad najviac poškodenia, príp. najviac hráčov poslali do bezvedomia, prípadne sa vyhli najviac strelám a pod.
Čiže hráč, ktorý si v boji ani nevystrelí, určite žiadnu odmenu nemôže získať.
Nemusí to tak byť mohlo to byť po update 1.30 a nemusel vystreliť stačí keď sa uhol skoro všetkým strelám.
 

DeletedUser

Hosť
Podla mna by bolo ferove, keby kazdy mohol ziskat truhlice bez ohladu na poskodenie alebo zasahy, zaviselo by to len od stastia. Mozno sa to niekomu nezda spravodlive, ale ja hram za pracovnika, a preto nemam moznost v boji o pevnost dat vacsie poskodenie, pripadne sa vyhnut strelam alebo dat niekoho do bezvedomia. A pride mi neferove, aby sme my pracovnici boli o truhlice ochudobneni.
 

DeletedUser

Hosť
Osobne si myslím, že to od úrovne veľmi nezávisi, aj keď možno je to nastavené ako obchodník, tiež Ti dáva len "oblečenie a veci na Tvoju úroveň" (aj keď to tak väčšinou nie je), záver ? Myslím si, že môžeš nájsť aj vec na vyšší level a s vyššou cenou.

ja som na sk5 ked som mal uroven 30 nasiel opasok pre uroven 100 takze to od urovne neni :D
 
Hore