Pokec Čo ste dostali z truhlice?

  • Zakladateľ témy DeletedUser3733
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Unikátne drahocenné : hnedý džínsový klobúk,hnedé hodvábne nohavice
Oceľky:drahý opasok s prackou lebky a ešte nejaká konina no netuším čo to už bolo :D
 

DeletedUser

Hosť
prémiovka: indiánske oblečenie Crazy Horsa

toto ma utvrdilo v tom, ze za truhlice nedám už ani jeden nugget, 4 take oblečenia som našiel na kancelárii, takto 15 € minutých a nič poriadne z toho :grrr:
 

DeletedUser

Hosť
Unikátna truhlica: drahý hodvábny cylinder
Prémiovka: ZLATÝ BIZÓN !!!!!! neviem či si už niekto robí srandu alebo čo ,ale toto je vrchol :p:p:p
 

Deleted User - 4

Hosť
Tak tomu sa mi nechce veriť, že by bol v Prémiovej truhlici zlatý bizón...
Nejaký dôkaz?
 

DeletedUser5708

Hosť
Premivoka z akce

7MBxvKB.png

Linteo. :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Ale určite to bolo v Prémiovej truhlici, ktorá stojí 1500 nuggetov?
Nie z nejakej inej?
 

DeletedUser

Hosť
linteo teraz je zlatý bizón braný ako vzácna vec , čiže ako napríklad opasok wila tightmana . a je to pre level 110 a kedže mne tam padli doc holiadaove jazdecká čižmy pre level 115 môže tam byť a po nov vzácny zlatý bizón level 110 .....
 

DeletedUser

Hosť
Jj, je to tak. Zlatý bizón (dokonca aj Zlatá guľka) môžu padnúť z Prémiovej truhlice za 1500 nuggetov/UPD. :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
žiaľ bohu je to psycháč ale je to tak . určite som za aby nemohli lebo pred 2 mesiacmi sa dali bežne kúpiť za 10 K v mestskom obchode a teraz z premiovky .....
 

DeletedUser

Hosť
Ako silou mocou som chcel dať tých 40k sŕcd bez nuggetov za tri dni minul som všetky posielnenia a keď som ju otvoril a zbadal som bizóna skoro ma šľahlo..............
 

DeletedUser

Hosť
dalšia ocelka drahý tvrdý klobúk a z unikátnyh drahocenných ešte čierny hodvábny cylinder a hnedá dôstojníca blúza .....
 
Hore