Pokec Čo ste vyhrali v cirkuse?

DeletedUser8766

Hosť
California Free hra ....Inno opasok z veľmi vzácnych :)

verte či nie :D ..... screen som v tom ošiali neurobil
 

DeletedUser7779

Hosť
Dnes zase medaila automatizácie, no čo už. Ten Cirkus nič moc, jeden celkom dobrý predmet boli Cirkusové topánky a ostatatné len nejaké tie vylepšenia.
 

DeletedUser9245

Hosť
ten cirkus je totalny prepadak spolu s ulohamy mačka a podobne toto by som od westu nečakal taku nudu a tie super vyhry :)
 

DeletedUser

Hosť
keby mi aspoň nepadali tie isté veci. Už mám 3 vidly ktoré mi nik nekúpi. Ale keď má byť cirkus v každej krajine na mape, tak raz by ten INNO opasok mohol padnúť :DD
 

DeletedUser3501

Hosť
ja som s ním spokojný, 95% mi padá rýľov, vidliel a podobných zbytočností ale už mi padli aj slušné veci - káva, posilnenia na boje, návod nejaký (zadarmo točenia). Zadarmo je predsa každá somarina dobrá :D

Okrem toho som minul na ňom asi 1400 UPD a celkovo som veľmi spokojný, keďže mi padol aj INNO opasok. Okrem neho aj veci do cirkusovej súpravy, silnejšie poškodenia v boji o pevnosť, pokročilejšie návody....

Aby som to zhrnul mne sa to pozdáva, slušný nápad
 

DeletedUser

Hosť
tak ja som nevyhrala nič vzácneho, ešte nemám ani cirkusové sady úplne kompletné,ale tiež som spokojná.....padnú mi nápoje zdravia,pracovné návody, veci na boje a tak....podľa mňa,v tombolách už boli aj horšie veci....
 
Gratulujem :)
to mne sa podarilo dostat tak jedine z tretej skupiny aj to jednu dosku :( ale aspon niekomu pada, bez cirkusu by nebolo tolko opaskov a suprav :)
 
Hore