Špeciálny svet

Súhlasíte?


  • Celkový počet hlasujúcich
    63
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahojte,

Pozeral som si CZ fórum a dostal som taký nápad, že by sa vytvoril nejaký "špeciálny" svet, na ktorom by nemohol hrať len tak niekto, napr. minimálne úroveň 60, musel by byť v niečom dobrý a admin by vyberal, kto by sa tam mohol regnúť. Napr. mám na svete 1 postavu s lvlom 65 a chcel by som hrať na tom "špeciálnom" svete. Tak by som napísal adminovi, alebo na support, že by som chcel hrať na tom svete a on by mi moju postavu povolil a začal by som hrať na tomto špeciálnom svete.

Výhody na ňom by boli, že by tam boli vyššie limity budov, maximálny level by bol napr. 150 a boli by v každom sektore 2 z každej pevnosti, tiež by mohla byť zväčšená mapa a zo začiatku by mal hráč v inventári nejaké trochu lepšie veci... Tiež by mal toľko schopností, koľko by prislúchalo jeho levelu. Mohli by tam byť aj nejaké špeciálne úlohy, nejaké špeciálne veci apod., to už nechám na vás, dotvorte to :) Čo by ste radi mali vy na takomto svete?
 

DeletedUser

Hosť
mne sa to niak nepozdava :eezmurk: naco specialny svet? a aj tie vyhody na nom sa mi zdaju take divne ked ches nieco ,,specialne" nestaci ti beta? :)
 

DeletedUser

Hosť
Myslím, že by to bolo príjemné spestrenie pre hráčov, ktorých začína hra nudiť, udržalo by to v hre viac ľudí, viac peňazí pre INNO... Veľa výhod to má :D Napr. si predstav, že si vlaka. Tak by si šiel na ten svet, mohol by si tam duelovať rovnocenných, boli by tam zaujímavejšie boje o pevnosť, stavbári by mali čo stavať a nemuseli by sa vždy prerábať na duelantov atď. ;)
 

DeletedUser

Hosť
Ak by Inno začalo pracovať na takomto projekte (čo nikdy nezačne), dozvieš sa to včas... týmto nič neurýchliš... A čo osobné nezrovnalosti s tímom? :D
//nie že by som nejaké mal... :D (teda aspoň s mojej strany) :--)
 

DeletedUser

Hosť
Ak by Inno začalo pracovať na takomto projekte (čo nikdy nezačne), dozvieš sa to včas... týmto nič neurýchliš... A čo osobné nezrovnalosti s tímom? :D
//nie že by som nejaké mal... :D (teda aspoň s mojej strany) :--)

:D Aké nezrovnalosti? No tak aby sa vylúčil ľudský faktor, tak by sa tam zaviedlo auto schvaľovanie, podľa nejakých požiadaviek... A myslím, že pre Inno to problém nebude, je to práca na 1 deň ;) Keď si pozrieš v hre v pravom dolnom rohu taký otázniček a tam nastavenia servera, tak stačí tie prenastaviť, pridať nové a hotovo ;)
 

DeletedUser

Hosť
ake veci by boli v shopoch keby napr krajcir mal 15 levelov? ale inak som za
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som na tom špeciálnom svete zaviedol Trh, je skoro na každej browserke...
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som na tom špeciálnom svete zaviedol Trh, je skoro na každej browserke...

Trebárs :) Alebo by si hráči mohli vytvoriť vlastné veci, bol by tam nejaký generátor obrázkov, mohol by si si zvoliť čo by to bolo (zbraň, puška, oblečenie...), pridal by si tam cenu, schopnosti, úroveň a máš :)
 

DeletedUser

Hosť
Myslím, že by to bolo príjemné spestrenie pre hráčov, ktorých začína hra nudiť, udržalo by to v hre viac ľudí, viac peňazí pre INNO... Veľa výhod to má :D Napr. si predstav, že si vlaka. Tak by si šiel na ten svet, mohol by si tam duelovať rovnocenných, boli by tam zaujímavejšie boje o pevnosť, stavbári by mali čo stavať a nemuseli by sa vždy prerábať na duelantov atď. ;)

no keby ze som vlaka tak urcite sa mi nechce zase zacinat od znovu a ked uz da sa to aj na normalnom svete a myslim si ze väcsinou sa stavbari menia na duelantov preto ze ich uz nebavi stavat alebo ich casto dueluju :D ale aj tak sa mi zda tento napad ako nezmysel cize za mna NIE
 

DeletedUser

Hosť
Trebárs :) Alebo by si hráči mohli vytvoriť vlastné veci, bol by tam nejaký generátor obrázkov, mohol by si si zvoliť čo by to bolo (zbraň, puška, oblečenie...), pridal by si tam cenu, schopnosti, úroveň a máš :)

No spravím si kabát, úroveň 1,Nákupná cena 10 usd, schopnosti: 500 presnosť, 500 uhýbanie, 100 zdravie, 500 vystupovanie, 500 strieľanie....atď, atď, atď.
A zbraň zranenie: 500-1000 + 100 strieľanie....To by bola jaká šupa by ste sa všetci špičkový duelanti mohli schovať...:D
 

DeletedUser

Hosť
urcite suhlasim... bol by to taky svet na vyblaznenie... :) a pacia sa mi aj tie bonusy... bol by to taky V.I.P svet, kde by neslo ani tak o umiestnenie, ako preradost z hry a pokecanie... som za
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore