Špeciálny svet

Súhlasíte?


  • Celkový počet hlasujúcich
    63
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Pato...
Chcem ti vytknut dve veci:
1.Strasne sa inspirujes speed svetmi z jednej nemenovanej hry
2.Za tento svet by sa na 110% platilo![nakolko by to bol skor private ako public]
Inak nevidim nic proti
 

DeletedUser

Hosť
Pato...
Chcem ti vytknut dve veci:
1.Strasne sa inspirujes speed svetmi z jednej nemenovanej hry
2.Za tento svet by sa na 110% platilo![nakolko by to bol skor private ako public]
Inak nevidim nic proti

1. Keď môžu mať na DK rôzne nastavené svety, prečo by sme nemohli mať také aj my?
2. Prečo? Veď okrem toho že by tam boli nejaké požiadavky, tak by to bol bežný svet, len s inými nastaveniami...
 

DeletedUser

Hosť
Tiež pravda, bolo by to haluz hlavne duely a boje o pevnosť..:D
 

DeletedUser

Hosť
no pochynujem ze by sa chcelo niekomu s tim babrat ci jak sa tohovori ja mam nato slovo je.... xD
teraz je tu na kazdom svet cca 12 000 hracov tak uznaj ze taky sve by bol zbytocny keby tu je na kazdom svete aspon 20 000 no...
 

DeletedUser

Hosť
Tak za mna ne,dovody:
1.na normalnych serveroch by ubudalo hracov (v malom pocte,väcsich urovni)
2.boje o pevnosti by boli o nicom tam by sa jedneho boja zucastnilo max.10 hracov
3.Na platenom servery by ti nikto nehral.Co si kupim slot na 1 tyzden ale akurat vtedy musim ist prec dakde,tak co mi snad vratia peniaze cez SMS ? :D
4.Vytvaranie vlastnych veci-plnim quest na ktory mi treba napriklad kolt Peackerman tak si ho teraz spravim a uz mam vystarane...questy by stratili to caro.
5.Innu by to zabralo cas robit poriadne veci ktore su pre hru potrebne.

A mnoho dalsich veci.Toto ta asi napadlo ked si sedel na zachode a slusne povedane si kadil (nic v zlom).To uz mozu z hry rovno spravit StarTreka.

Takže:

1. to máš pravdu, ale prišli by updaty ;)
2. prečo, ak smiem vedieť?
3. Nepísal som že by bol platený, kde si to prosím ťa čítal? :Oo
4. Tento nápad som zmenil: bola by súťaž aby boli nejaké nové veci, do hry by sa pridali tie, ktoré vyhrajú súťaž ;)
5. Nastavenie trvá max. 2 hodiny, pridanie vecí tiež nie je namáhavá práca ;)
 

DeletedUser

Hosť
ja som dal NIe je to akési čudné a málo prepracované!:sibko:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore