Štamprlíky

Páči sa vám tento Návrh? :)

  • Áno

    Hlasy: 22 43,1%
  • Nie

    Hlasy: 4 7,8%
  • Dopracovať :)

    Hlasy: 25 49,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    51
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ahojte dostala som nápad že keď je už Henry ten Barman tak by nás mohol ponúknuť jasne že za poplatok

Takže môj nápad znie tak že Henry by Vám mohol ponúknuť Napr Tequilu Whiskey atď. Boli bo to tak že by vám jeden štamprlík doplnil niaku časť Energie nebolo by to celá ale iba niaka časť a keby že si dáte kúsok viacej štamprlíkov boli by ste tzv. opitý :DDD napr po 5 štamprlíkoch.

Bol to len taký nápad kdeže chlast je zamozrejmosťou v Divokom západe prosím nechem aby ste tento nápad kritizovali brutálne drasticky


A ešte k cene toho nápoju na napr

Whiskey 1 štamprlík 350
Tequila 1 štamprlík 450 atď rôzny chlast by doplňoval jednotlivé časty energie ešte k tej opitosti napríklad kebyže to s nimi prefláknete nemohli by ste napr robiť práce na 6 hodín napr dokým nevytrizvete

týmto nápad by podla mňa hotel nestratil význam :) pretože keď to prefláknete budete ožratí zároveň budete chcieť doplniť energiu a ešte som cela dodať že napr po 8 alebo koľkích by ste boli opití uplne ale že by ste mohli byť aj skorej ale že by to závisilo od vašej vytrvalosti :p
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Celkom sa mi to páči,len treba to správiť aj graficky a dať to tu a potom sa uvidí.:)
 

DeletedUser

Hosť
No dobre teda ľudia vedel by niekto urobiť grafický návrh? jasné že ho neminie R+ a odmena na Svete4 :)

Som lamka grafik čiže by som to nezvládla :D
 

DeletedUser

Hosť
Mne osobne sa to velmi paci, je to take vtipne a urcite to trosku ozivi hru, len to treba dopracovat.

Presne pocty co by predaval, kolko by to stalo, kolko energie by to doplnilo, kolko by si mohol dany napoj pozit, aby si upadol do bezvedomia. Mohlo by sa zaviest nieco ako pocitadlo promile :D Ze nesmel by si mat nejak vela promile, lebo by si napriklad upadol do bezvedomia dalo by ta do hotela ako z komy z boja o pevnost s tym, ze Henry by ti nenalial 48 hodin, lebo si bol opity jak delo :D Potom triezbenie, kolko % za hodinu by si vytriezbel a pod. Je na tom vela co vylepsovat, toto bola len moja skromna predstava, urcite vsak nieco k tomu domysli, velmi sa mi to paci :)
 

DeletedUser7466

Hosť
Akoze dobry napad ale trebalo by to dorobit a hlavne graficky znazornit, ze ako by to priblizne vyzeralo;)
 

DeletedUser

Hosť
Nápad

Akože super nápad a chcel by som ťa doplniť trošku : že keď už bude opitý tak nech aspoň panáka dá späť ( aby sa vytriiezvil ) :D
 

DeletedUser4623

Hosť
nápad je super :) mna napadlo ze by sa pridali aj uspechy suvisiace s tymto napadom napr: záazník mesiaca- musel by si sa 4 krat opit a odmena by bola- štamgastov štamprlík- dodaval by 8 vytrvalosti :)
 

DeletedUser3950

Hosť
Mne sa nápad pozdáva, len to chce dotiahnuť. Predstavu už mám, ale makaj na tom ty.
 

DeletedUser6548

Hosť
este by sa mohlo dat ze mas sice doplnenu energiu ale budes znevyhodneny o 5% tj. o5% nizsi plat sanca na nalez bonusi v boji, dueli atd...
 

DeletedUser

Hosť
Ok mám teda presnejšie info mno ale v Grafike som na prd takže budem potrebovať grafika kto pomôže R+ a odmena na svete4


Takže kúsok lepšie ako ten prvý bo tam som sa ponáhlala

Tak prišli by ste do salóna.
Pri Henrym by boli štamprlíky na ktoré by sa dalo kliknuť.
Keď nato kliknete zobrazí sa vám Tabuľka alebo niečo neviem ešte čo :D

Ďalej by tam boli chlasty napr. :

Whiskey: 20% Energie cena: napr 450 Dolárov
Tequila: 25% Energie cena: 500
Rum: 45% Cena 650

Není to isté ak by to prešlo tak jasné že sa tam nahodia iné hodnoty to len tak približne bola by tam napr šanca v % že šanca na ožratie :D

Takže napr. po 10 štamprlíkoch Whiskey by ste boli uplne ožratí no záviselo by to aj od Vytrvalosti napr. že keby nemáte dostatočnu Vytrvalosť môžete sa ožrať ako prasa už pri 5 štamprlíkoch
Pri Tequila tak isto
Rum už pri 6 štamprlíkoch.

Atď

Kebyže to preženiete tak automaticky Vás hodí do hotela a budete musieť prespať Opicu :D a napr. dalo by vás to do bezvedomia atď a teda tých 48 hodín by vám barman nemohol naliať uplne nič :D

PS: Poprosím Help s grafikou :D

S týmito Úspechy mi to tiež nieje zlé :) Ja osobne by som ten úspech brala :D
 

DeletedUser

Hosť
Ok mám teda presnejšie info mno ale v Grafike som na prd takže budem potrebovať grafika kto pomôže R+ a odmena na svete4


Takže kúsok lepšie ako ten prvý bo tam som sa ponáhlala

Tak prišli by ste do salóna.
Pri Henrym by boli štamprlíky na ktoré by sa dalo kliknuť.
Keď nato kliknete zobrazí sa vám Tabuľka alebo niečo neviem ešte čo :D

Ďalej by tam boli chlasty napr. :

Whiskey: 20% Energie cena: napr 450 Dolárov
Tequila: 25% Energie cena: 500
Rum: 45% Cena 650

Není to isté ak by to prešlo tak jasné že sa tam nahodia iné hodnoty to len tak približne bola by tam napr šanca v % že šanca na ožratie :D

Takže napr. po 10 štamprlíkoch Whiskey by ste boli uplne ožratí no záviselo by to aj od Vytrvalosti napr. že keby nemáte dostatočnu Vytrvalosť môžete sa ožrať ako prasa už pri 5 štamprlíkoch
Pri Tequila tak isto
Rum už pri 6 štamprlíkoch.

Atď

Kebyže to preženiete tak automaticky Vás hodí do hotela a budete musieť prespať Opicu :D a napr. dalo by vás to do bezvedomia atď a teda tých 48 hodín by vám barman nemohol naliať uplne nič :D

PS: Poprosím Help s grafikou :D

S týmito Úspechy mi to tiež nieje zlé :) Ja osobne by som ten úspech brala :D

Mám jeden dotaz: Potom tie odmeny z kalendara su ti nanic... :(
 

DeletedUser

Hosť
No, to je uz lepsie, ale tie bonusy do energie sa mi zdaju vysoke. Dal by som to maximalne 10 - 15% energie, aby sa vyuzival aj crafting.
 

DeletedUser

Hosť
To máš pravdu keďže sa môžeš vlastne opiť tým pádom sa ti celkom doplní energia čiže 10-15%?
 

DeletedUser

Hosť
alkoholikom

Ako vidno ste sa tu zišli celkom fajn partia závislákov na alkohole.. ak by túto hru hrali iba dospelí, tak v pohode, ale kedže je alkohol do 18, zakázané nalievať.. navrhujem, že deti budú dostávať malinovku.. ešte stále sa vám ten nápad s ožranstvom pozdáva???
Tak si dajte pár pohárikov a vyskúšajte ísť pracovať, alebo nedajbože duelovať.. dúfam, že neurobíte nič a nič netrafíte:p
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore