Štamprlíky

Páči sa vám tento Návrh? :)

  • Áno

    Hlasy: 22 43,1%
  • Nie

    Hlasy: 4 7,8%
  • Dopracovať :)

    Hlasy: 25 49,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    51
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zakonom zakazane je aj zabit, a ludia sa tu dueluju, v pevnostiach sa zabijaju. Takze tymto by som sa tu neobhanal.
 

DeletedUser

Hosť
začalo to tým, že ked je barman mal by nalievať.. tak sa nesnažme to urobiť skutočným
 

DeletedUser

Hosť
Ten nápad vyzerá zaujímavo, ale to by sa dalo kúpiť v Questoch?
 

DeletedUser

Hosť
Nie v Questoch nie. :)

Proste ako som už hovorila na stolíku by boli poháriky kde by sa dalo kliknuť vyhodilo by ti tabuľku de by bol zoznam alkoholu :)

Florentina v Divokom západe nebola žiadna malinovka bol len chlast a voda :)
 

DeletedUser7574

Hosť
To opitie sa mi nepozdava, to by musel pribudnut dalsi bar pod zdravim na promile alkoholu v krvi. :-D Ale ak by sa to riesilo inak, len v profile cisielko alebo tak, trebalo by to mozno nejak kompenzovat, aby to nebolo velke ulahcenie hry, kto ma prachy, ten pracuje a kupuje si dalsie poldecaky a robi dalej, a tak dookola... napr by bol hrac lahsie duelovatelny (akoze opity) alebo vacsie zranenia pri praci alebo nieco. Napad sa mi ale paci, celkom dobry. :)
 

DeletedUser3733

Hosť
No keďže je to barman, tak by mohol naliať :)
Treba si to poriadne premyslieť, ako by to malo vyzerať, ale hlavne po funkčnej stránke.
Napr. také niečo ako odstup od ďalšieho nalievania, teda aby si nemohla do seba sypať panák za panákom (pretože ani iné posilnenia sa nedajú použiť za sebou okrem skrátenia cest a možno ešte niečo).
Jednoznačne by som tam stanovil max. hranicu zisku energie do 10 bodov energie a to minimálne za 500$-1.000$ (ceny niesú síce moc reálne, ale ani v živote nezarobíte 500$ za dve hodiny práce, až na pár výnimiek), pretože potom by naozaj profesie boli do určitej miery znevýhodnené.
Ďalej to s tým max. počtom panákov napr. za deň, tak 10 sa mi zdá celkom dosť, možno polovica z toho.
A to že ak by si si dala panáka naviac, tak musíš rátať napr. aj s tým, ako by vyzeral duel v takomto čase, ale zrejme aj tu by platilo 45 min. pravidlo, ďalej to na ako dlho by mal bať ten poopičný stav.
A zrejme by sa tam ešte našli nejaké malé háčiky.

A ako posledná rada, ak chceš aby sa tvoj nápad posunul ďalej, tak ho musíš dať na beta fórum v EN jazyku.

Ale nápad celkom fajn :)
 

DeletedUser

Hosť
Alebo by bolo dobré keby dával Henry denné úlohy v ktorích by hráč za odmenu získal štamprlík.:pánko
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som to dal takto: Keď vypiješ napr. 5 štamprlíkov (mohlo by to záležať aj od vytrvalosti, to je jedno), opiješ sa. Budeš chodiť pomaly, budeš mať menšiu šancu niečo nájsť, väčšiu šancu sa pri práci zraniť. Taktiež ta bude ľahšie trafiť a ťažšie trafíš v duely. Ak vypiješ ešte aj keď si opitý, upadneš do bezvedomia. Ale ako nápad je to perfektné, určite som za.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore