železnica

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3950

Hosť
Čo som však ešte vtedy nevedel a ani nemohol vedieť, železnica je v konflikte s novými prémiami. Jednak prémium skrátenia času cestovania na polovicu, ktoré by bolo výrazne oslabené, pokiaľ by bol v hre akýkoľvek iný prostriedok rýchlej dopravy. A hoci sa po pridaní trhu potenciálny význam železnice snáď aj strojnásobil, i tu je prémium... Práve kvôli tomuto začínam byť dosť skeptický... Ale skúsiť to skúsim, ešte raz a naposledy.

No možno by ani nebolo treba, aby to bolo až tak rýchlejšie :D
 

DeletedUser

Hosť
neviem co mu ti pisete ze to mal petee vsetci a ze to nepreslo tak preco by malo prejst to jeho ? on je tu zelenac pochybujem ze vobec vie kto je to ten petee :Na púšti
 

DeletedUser

Hosť
Super nápad len ho treba prepracovať a môže to byť good :)
 

DeletedUser

Hosť

DeletedUser2889

Hosť
Presne tak, to, že som mal taký nápad ja neznamená, že naň mám autorské práva :)... Kto vie, možno ho niekto prepracuje ešte lepšie :)


Tému nebudeme zamykať, dokiaľ na to nebudeme mať dôvod ;)

máme na to dôvod už tu stokrát bola železnica a ty si ju mal milion krat lepšie prepracovanú a prešlo? neprešlo. a tento chlapík čo tu tému spravil sa nesnaži o nič takže je dôvod
 

DeletedUser

Hosť
máme na to dôvod už tu stokrát bola železnica a ty si ju mal milion krat lepšie prepracovanú a prešlo? neprešlo. a tento chlapík čo tu tému spravil sa nesnaži o nič takže je dôvod
Ja sa v krátkej dobe chystám ozvať sa s návrhom znova a bude mi naozaj užitočná každá myšlienka od ostatných. Hlavný problém, ktorý je treba riešiť, je konflikt s novými prémiami (skrátenie cesty na polovicu, donáška predmetu z trhu). Zíde sa mi každý argument za môj návrh navyše a budem vďačný každému, kto mi s tým nejako pomôže... Berúc do úvahy povahu Innogames to bude mať každý návrh ohrozujúci ich zisky veľmi ťažké. Prípadne, ak by niekto vedel zaobstarať kvalitnejšiu grafiku, než akú mám v tom svojom návrhu (už som raz v tejto téme odkazoval), budem vďačný tiež (treba to ale v angličtine).

A len tak mimochodom, množným číslom v svojom príspevku nemám na mysli nás, komunitu, ale nás, moderátorov :)
 

DeletedUser3950

Hosť
Ja sa v krátkej dobe chystám ozvať sa s návrhom znova a bude mi naozaj užitočná každá myšlienka od ostatných. Hlavný problém, ktorý je treba riešiť, je konflikt s novými prémiami (skrátenie cesty na polovicu, donáška predmetu z trhu). Zíde sa mi každý argument za môj návrh navyše a budem vďačný každému, kto mi s tým nejako pomôže... Berúc do úvahy povahu Innogames to bude mať každý návrh ohrozujúci ich zisky veľmi ťažké. Prípadne, ak by niekto vedel zaobstarať kvalitnejšiu grafiku, než akú mám v tom svojom návrhu (už som raz v tejto téme odkazoval), budem vďačný tiež (treba to ale v angličtine).

A len tak mimochodom, množným číslom v svojom príspevku nemám na mysli nás, komunitu, ale nás, moderátorov :)

Ja som rozmýšľal, že si ten tvoj návod ešte raz pozorne prezriem a skúsim ho doplniť popr. vylepšiť niečím(ak ma čisto náhodou niečo napadne) pretože myslím si, že väčšina z nás by tento prvok chcela vidieť v hre :) Čo však nebude ľahké, nakoľko jr tp bez diakritiky a ja si ju tam najprv musím doplniť, text si upraviť a potom s týmto návrhom môžem pracovať. :) Za toto by som Ti voľačo urobil :) A ak budeš chcieť mnou upravenú verziu napíš mi PM :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ak ti vadí slovenský text bez diakritiky, stačí si nájsť na bete ten návrh v English (kde všetká potrebná diakritika je), to ti už iste pôjde ľahšie, že? :p:D Ďakujem...
 

DeletedUser3950

Hosť
Ak ti vadí slovenský text bez diakritiky, stačí si nájsť na bete ten návrh v English (kde všetká potrebná diakritika je), to ti už iste pôjde ľahšie, že? :p:D Ďakujem...

Srandista, čo? :D to sa Ti podarilo :) Samozrejme ľahšie je doplniť diakritiku ako preložiť :D takže si ju radšej doplním, začal som včera a dnes to dokončím :)
 

DeletedUser

Hosť
V posledných dňoch je tu nejak veľa neprepracovaných železníc. Navrhoval by som vymyslieť nové pravidlo zákaz pridávania nápadov týkajúcich železníc:ehmehm:
 

DeletedUser3950

Hosť
Hej hej... ale teraz som to Peteeho doplnil o diakritiku, skúsim zozbierať viacej návrhov a dať do dokopy :) ale ak máte nejaké nápady sem s nimi :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore