železnica

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5071

Hosť
...čo keby sa dali medzi roznymi mestami vybudovat železnice?...skrateni dopravny čas...atd..bolo by to dobre medzi spojeneckymi mestami napr: ak ide niekto na nakup ..bolo by to fajn..:Na púšti
 

DeletedUser

Hosť
jj bolo by to fajn, ale je to neprepracované a neprešlo by to.
Bolo to tu už nespočetne krát a oveľa lepšie prapracované a nikdy to neprešlo:eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
už to tu bolo x-krát, a neprešlo to ani keď to bolo prepracované, čo sa o tvojom návrhu povedať nedá:p
Samo je rýchly xD
 

DeletedUser4451

Hosť
jj ale velmi ma sklamali tym ze to nepreslo ani prepracovane, bolo to velmi pekne urobene
 

DeletedUser

Hosť
Až si nájdem čas, pokúsim sa v tom svojom prevedení ešte trochu dotiahnuť detaily (najmä čo sa spisovnej angličtiny týka :)) a dať to na .net fórum... Zdá sa, že tam sú voči návrhom o niečo viac ústretoví ako na bete, prinajmenšom dostanem aspoň odpoveď nie a budem mať pokoj na duši :)
 

DeletedUser2889

Hosť
celkom dobrý nápad Skodofka ušetrí to čas ako hovoríš a o neskôr sem može vložit taku málu ukážku
 

DeletedUser3950

Hosť
celkom dobrý nápad Skodofka ušetrí to čas ako hovoríš a o neskôr sem može vložit taku málu ukážku

Toto je starý a neprepracovaný nápad. Viacerí ho mali prepracovanejší(zdá sa mi, že medzi nimi bol aj Petee) a aj tak im to neprešlo, vývojári to proste v hre nechcú, i keď železnica bola neodmysliteľnou súčasťou Divokého západu
 

DeletedUser

Hosť
Hej, keď Peteeho železnica neprešla, tak to už neprejde nijaká... Zmier sa s tým...
Bola to súčasť DZ, ale keď developeri povedia NIE, tak NIE. Chápeš?
 

DeletedUser

Hosť
Toto je starý a neprepracovaný nápad. Viacerí ho mali prepracovanejší(zdá sa mi, že medzi nimi bol aj Petee) a aj tak im to neprešlo, vývojári to proste v hre nechcú, i keď železnica bola neodmysliteľnou súčasťou Divokého západu
Správne, citujem to tu - http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=10067

Mimochodom, nabudúce, prosím, treba skúsiť to hľadanie. Možno i keď by ti to nevypľulo žiadnu tému s tým jedným slovom (železnica), skús použiť nejaké synonymá (vlaky, stanica, ...)

Hej, keď Peteeho železnica neprešla, tak to už neprejde nijaká... Zmier sa s tým...
Bola to súčasť DZ, ale keď developeri povedia NIE, tak NIE. Chápeš?
Nádej zomiera posledná (trochu otrepané a vlastne to ani tak nie je pravda, ale hodí sa to sem :))...
 

DeletedUser3950

Hosť
Ináč otázka, napadol Vás nejaký logický dôvod, prečo by nemohla byť železnica do hry pridaná? Nemyslím tým, že to developeri nechcú :D
 

DeletedUser

Hosť
Asi by to bolo zložité naprogramovať alebo by to spomalilo servery...
 

DeletedUser

Hosť
tak potom neviem, no nejaký dôvod byť musí...:Na púšti
 

DeletedUser

Hosť
O dôvode viem, hoci som si ho tiež musel domyslieť sám... Vývojári síce niečo namietali ohľadne zložitosti na naprogramovanie (dodatočné nároky na beh servera sú naozaj zanedbateľné). To som im však vyhovoril potom, ako som im tak trochu "vysvetlil", ako to majú naprogramovať, problém v tom iste nie je. Železnica podľa môjho návrhy by využívala prevažne prvky, ktoré už v hre sú, bolo by to iba samé kopírovanie kódu, zopár úprav + dačo málo grafiky.

Čo som však ešte vtedy nevedel a ani nemohol vedieť, železnica je v konflikte s novými prémiami. Jednak prémium skrátenia času cestovania na polovicu, ktoré by bolo výrazne oslabené, pokiaľ by bol v hre akýkoľvek iný prostriedok rýchlej dopravy. A hoci sa po pridaní trhu potenciálny význam železnice snáď aj strojnásobil, i tu je prémium... Práve kvôli tomuto začínam byť dosť skeptický... Ale skúsiť to skúsim, ešte raz a naposledy.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore