1.23 - par otazok a dotazov ;)

DeletedUser

Hosť
Zdarek :)
prave som si pozrel, ze bude nova verzia :)
teda tu je par otazok, ohladom updatu :)

* Nová séria úloh - aka bude? pozeral som weststats a zatial tam nic nieje... aspon od akeho lvl bude ?

* Serverové a herné nastavenie je začlenené do herného rozhrania (otáznik vpravo dole)
toto som vobec nepochopil...
...alebo mozno :D - teda ten ? - napoveda - bude vpravo hore?

* Mapa sa prispôsobí veľkosti prehliadača
- v poslednom case skusam hrat cez mobil... ide mi to normalne... teda to mi ako prisposobi ? o.O

* Hráči si teraz môžu medzi sebou posielať nuggety
to som zvedavy, ako to bude, ked ti niekto uhadne heslo... to si moze poslat nuggety?
to snad nie... :omg: podla mna uplna zbytocnost...
zvysi sa pocet "pokusov" o ukradnutie uctov, hadanie hesiel a pod. pripadov...
 

DeletedUser

Hosť
Ohladom tych nuggetov sa snad ukaze komu boli poslane...
Cize ho mozes v pohode nahlasit, nuggety budu vratene, hrac bloknuty,... nie? :)
 

DeletedUser

Hosť
skor si myslim, pri kupe nugetov mozes kupit sebe,alebo niekomu druhemu, podla nicku
 

DeletedUser

Hosť
Ja si myslím že sebe ich kúpiš a môžeš ich poslať.
 

DeletedUser

Hosť
Zdarek :)
prave som si pozrel, ze bude nova verzia :)
teda tu je par otazok, ohladom updatu :)

* Nová séria úloh - aka bude? pozeral som weststats a zatial tam nic nieje... aspon od akeho lvl bude ?

To nevie nikto

* Serverové a herné nastavenie je začlenené do herného rozhrania (otáznik vpravo dole)
toto som vobec nepochopil...
...alebo mozno :D - teda ten ? - napoveda - bude vpravo hore?

Vpravo dole budeš mať taký otázniček, na ktorý klikneš a zobrazí sa ti tam nastavenie servera. S nápovedou sa nič nezmení :)

* Mapa sa prispôsobí veľkosti prehliadača
- v poslednom case skusam hrat cez mobil... ide mi to normalne... teda to mi ako prisposobi ? o.O

Tak, že sa ti roztiahne na celú plochu obrazovky/prehliadača, čiže už nebudú potrebné žiadne scripty na zväčšenie mapy :)

* Hráči si teraz môžu medzi sebou posielať nuggety
to som zvedavy, ako to bude, ked ti niekto uhadne heslo... to si moze poslat nuggety?
to snad nie... :omg: podla mna uplna zbytocnost...
zvysi sa pocet "pokusov" o ukradnutie uctov, hadanie hesiel a pod. pripadov...

Ako tu už mnohí napísali, ak sa ti niekto nabúra na účet, tak pekne ho potom pošleš na support. Funguje to tak, že keď si kúpiš nuggety, tak ich môžeš poslať niekomu inému. Nie je to tak, ako písal borics.
 

DeletedUser

Hosť
Hmm nemal byt v tejto verzii pridany chat? Vidim iba ze sa naopak odobera lista pre chat.
 

DeletedUser

Hosť
A ešte by mali byť aj pridané nové obchody do pevnosti, tie ktoré tam mali byť....pridajú sa?
 

DeletedUser

Hosť
Ani chat ani obchody nebudú v tejto verzii. Myslím, že developeri pokladali za dôležitejšie tie mapky na bitky o pevnosť. Ale určite sa tieto veci v niektorej verzii objavia :)
 

DeletedUser

Hosť
Keď bude tá úloha od nejakého levelu, už len dúfať že taký máš, ale skorej to bude tajná úloha :)....
 

DeletedUser92

Hosť
Moze sa s nugetmi obchodovat napr. zautoc namna mam pri sebe 6000 takze ty si ukradnes 2000 a posles mi 10 nugetov? ... ak ano ten co posle nugati to moze nahlasit a povie ze mu ich ukradol a ziska aj nugaty nas5 a 2000 k tomu a ten hrac dostane ban... ako zistite kto klamal?
 

DeletedUser

Hosť
Moze sa s nugetmi obchodovat napr. zautoc namna mam pri sebe 6000 takze ty si ukradnes 2000 a posles mi 10 nugetov? ... ak ano ten co posle nugati to moze nahlasit a povie ze mu ich ukradol a ziska aj nugaty nas5 a 2000 k tomu a ten hrac dostane ban... ako zistite kto klamal?

1. načo pri sebe nosíš 6000$, duelovať sa predsa môže len ak máš mesto, a ak máš mesto, tak máš aj banku a tam si dáš peniaze... :ehmehm:
2. V dueli ťa kľudne môže o tých 2000$ obrať a ty od neho nemôžeš žiadať odškodnenie, lebo to nie je proti pravidlám... :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
inak otvara sa zaujimava moznost ziskania nugetov napriklad dat do mestskej kasy 10 000 dolarov za 10 nugetov... co neni ani v rozpore s pravidlami... opravte ma ak sa mylim...
 
Hore