1.23 - par otazok a dotazov ;)

DeletedUser

Hosť
inak otvara sa zaujimava moznost ziskania nugetov napriklad dat do mestskej kasy 10 000 dolarov za 10 nugetov... co neni ani v rozpore s pravidlami... opravte ma ak sa mylim...

Ponúkanie zlatých nuggetov iným hráčom za výmenu herných aktivít ako napr. duel na iného hráča za zlaté nuggety je prísne zakázané.
A taktiež,dal by si 10 nugetu za 10 000?ja nie :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
mam level 63. tak snad to bude nieco dobre a nazbieram nejake XP :D
...alebo mozno tajna uloha s tymi klucmi :ociza:
...somebody preco si myslis ze ten quest bude tajny?
inak otvara sa zaujimava moznost ziskania nugetov napriklad dat do mestskej kasy 10 000 dolarov za 10 nugetov... co neni ani v rozpore s pravidlami... opravte ma ak sa mylim...

Ano bude to proti porusovaniu pravidiel , ale ked uz sme ale pri tych nuggetach a tomto pravidle, je to dalsi nezmysel, ktory narobi akurat neplechu supportu. Ved bud nemali umoznit posielanie nuggiet vobec a neboli by ziadne problemy a spory ( uz som zvedavy ked niekto niekomu posle nuggety a za 3 dni povie ze bol vidierany) alebo naopak ked posielanie tak preco nie pod zamienkou vyhrazania? Co natom? Ze je ochotny poslat nuggety aby nebol duelovany? Jeho problem! Ved to tak isto sa vyhraza v hre komou a nie je to zakazane...


Ponúkanie zlatých nuggetov iným hráčom za výmenu herných aktivít ako napr. duel na iného hráča za zlaté nuggety je prísne zakázané.
A taktiež,dal by si 10 nugetu za 10 000?ja nie :eezmurk:

ok tak mam otazku ponukol by si niekomu za nieco nuggety?a co by to bolo ak ano 9393andy?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Uz prebehol update?Som zvedavy kedy sa otvori nova seria uloh.
 

DeletedUser1864

Hosť
update zatial neprebehol a ani nevieme kedy, tak sa na to prosim nepytajte..
a nova seria uloh bude dostupna hned po update, tak si potom skontrolujte salon ;) neviem vsak od akeho levelu sa tato uloha zobrazi a ci to vobec je nejako obmedzene.. :)
 

DeletedUser

Hosť
A ak v čase aktualizácie bude prebiehať boj o malú pevnosť, preruší sa ten boj nejako?( z dôvodu úpravy tých mapiek)
 

DeletedUser

Hosť
A ak v čase aktualizácie bude prebiehať boj o malú pevnosť, preruší sa ten boj nejako?( z dôvodu úpravy tých mapiek)

Preruší sa a keď sa server znovu spustí boj pokračuje. Prvé kolo po prerušení však bude trvať 5 minút, aby sa hráči stihli pripojiť.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ponúkanie zlatých nuggetov iným hráčom za výmenu herných aktivít ako napr. duel na iného hráča za zlaté nuggety je prísne zakázané.
A taktiež,dal by si 10 nugetu za 10 000?ja nie :eezmurk:

hmm a co je to potom herna aktivita??? vystavba budov/duely/ prispievanie do kasy/ veci do pevnosti??? myslim ze sa to riesilo na cz svetoch a bolo to posudene inak ako pises napriklad mohol si poziadat niekoho o nugety ak si im dal do pevnosti zvony....

a ja by som za 10 nugetov dal aj 15000... na sk2 mam plnu banku 97 veci na predaj a kazdy den davam do kasy okolo 800 dolarov....
 

DeletedUser

Hosť


Presne tak ako vravi konyk87 preto nerozumiem preco simon163 tu uz pise vopred
...ako neber si to v zlom( lebo ty sa hned urazas) ale sam si zmazal prispevok kde napises ze nebudes nic prezradzat a za 5 minut tu napises odpoved:Oo. Ako ja uznam ze je to otravne stale odpovedat na tie dotazy a pochopim ta ale preco nenapises? : ziadne infa nie su mi zatial dostupne a mas pokoj. A uz ked sa dohodne ze infa sa vopred nevynasaju ( i ked ja sam osobne sa seba tomu nerozumiem preco, kedze su zname z bety ale to je na inu debatu) tak sa potom toho drzim nie?

Simon163:// máš pravdu :)

ok som rad ze si sa neurazil:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1864

Hosť
takze update prebehol :) ak mate nejake dotazy, temu mate otvorenu..
 

DeletedUser

Hosť
Prečo nejdú načítať mapy v bojoch o pevnosť??? My máme za 10 sekún útok!!! :ehmehm::omg::neisty::sibko::huh1:
 

DeletedUser2539

Hosť
uloha

:ocikru:ne už dalo na všetkych 3 svetoch rovnaku ulohu,tochu nuda ked je to naraz
 

DeletedUser

Hosť
Inak bolo tam nieco s velkostou a poctom hracou utociacich resp.braniacich ako sa to upravy?
 
Hore