1.23 - par otazok a dotazov ;)

DeletedUser

Hosť
Chcem len upozorniť ostatných,že quest Vďakyvzdanie bol časovo ohraničený a už nejde splniť.
 

DeletedUser

Hosť
už to mám treba 55x poraziť Npc

Bolo to s poručíkom:pif paf::duelant:
 

DeletedUser

Hosť
aj tak neviem, preco sa ju snazis ziskat..ved to je medaila hanby :)

Prečo by sa ju nemal snažiť získať? Je to síce medaila hanby, ale niektorí ľudia ,,zbierajú" medaile, aspoň nejaké, nejakí ľudia zbierajú medaile setu ,,Pán podsvetia", niektorí chcú mať všetky staviteľské medaile, apod...
 

DeletedUser

Hosť
Ja mám prosím vás otázku ohľadne posielania nugetov, ak som z bratom na jednom svete a on pre veľa práce a málo času plánuje skončiť hru a má u seba ešte 10 nuggetov, ako my ich môže poslať? Dá sa to vôbec?
 

DeletedUser1864

Hosť
v tejto verzii pribudla do hry moznost pozriet si herne nastavenia - ten otaznicek vpravo dole
16ghe2r.png


ked nan kliknes, tak v sekcii "Nastavenia servera" vidis nejake info a uplne dole je "nastavenia premia"
je tam..Prenášanie nuggetov: Deaktivované
momentalne je to vypnute, kvoli nejakym bugom, ale vyvojari pracuju na odstraneni chyby..takze popros brata, nech este pocka :)
 

DeletedUser

Hosť
ďakujem ti za rýchlu odpoveď budem mu musieť povedať nech si dá len dovolenkový a chvíľu vydrží, ešte raz ďakujem za informáciu.
 

DeletedUser

Hosť
možem si nugety poslať aj z jedneho servera na druhý?

Ak mas aktivovany ucet pod rovnakym menom, tak si nugety neposielas, ale ich len pouzijes. Ina vec by bola, keby si mal na jednom servery zaregistrovany iny nick, vtedy si ale nugety neposles, kedze by si nemal odkial (musel by si mat 2 ucty). Nugety sa daju posielat iba v ramci rovnakeho servera.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1864

Hosť
pokial mas rovnaky nick, tak nic posielat nemusis..na kazdom svete sa ti zobrazia..napr mas 5 nugetov a budes ich vidiet na kazdom svete, ale pouzit ich mozes len raz..
pokial mas na tych svetoch iny nick, tak sa to poslat neda..jedine, ze by si mal dobreho kamarata, ktory ma postavu s rovnakym nickom na svetoch odkial a kam chces posielat a poslal by ti ich spat, tam kde potrebujes :)
 

DeletedUser

Hosť
takze ak som tomu spravne pochopil ked mas 2 postavy(na 2 svetoch) s inymi menami tak sa premium pripočita len jednej?
 
Hore