Pokec 16. narodeniny - diskusia

Crony

Člen tímu
16th.png

Miesto pre diskusiu o hernej remeselnej udalosti a 16.narodeninách The West - oznámenie.​
 
Súhlas keď nášmu adminovi nevadí že vyše roka hra @dreamann s multakmi dobro a kazí prakticky každu hru a vďaka nemu je dobro nehratelne. Ale veď ked platí nuggety tak môže všetko. Na šikanovanie tu má predsa mňa @Crony
k eventu ak rozpravaš o "dobre" tak ti poviem že bude treba sa len 1x zučastnit , 1x vyhrat , 10x vyhrat nič viac a ostatne asi nestoji za dalšie komentovanie
 
Ja ani neviem, aké sú tam vlastne úlohy,Reisende? Nepozeral som betu.
ohladom dobra len to čo som napisal.. ostatne budu boje vyhrat,zučastnit sa... dat dmg 4k a podobne potom vyrabat a vylepšovat predmety atd ohladom prac nejaky čas musis odrobit potom najst 1 upd pri praci dnes bolo napriklad včera bol že musis najst 1 špecialny token pri praci a take srandičky nič tažke no a potom ešte duely proti hračom ale aj npc nič hrozne

Dobre, ďakujem za objasnenie situácie, ale asi by som nebol rád, keby sa téma ohľadom eventu otočila na tému o niekom, kto podľa niekoho podvádza v hre, tak si myslím, že by bolo fajn to tu utnúť. Ak by ešte niekto chcel niečo vedieť ohľadom úloh a nehra beta, stačí mi napísať, rád odpoviem.
 
Hore