Pokec 2. medzinárodné majstrovstvá v bojoch o pevnosti - Diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
jzC3XJa.png


Priestor na diskusiu/otázky o medzinárodnom turnaji v bojoch o pevnosti

https://forum.the-west.sk/index.php?threads/2-medzinárodné-majstrovstvá-v-bojoch-o-pevnosti.23706/
 

DeletedUser2444

Hosť
Ako presne bude prebiehať výber hráčov a vodcov?
Nemali by sa najprv vybrať vodcovia tu, aby sa až následne registrovali vybraní hráči s inventármi?
Nejak už neostáva veľa času, tak by bolo dobré to urýchliť, aby sme mali všetko poctivo pripravené
 

DeletedUser11114

Hosť
Nemyslím si, že si budeme mať z čoho vyberať. Budeme radi, ak nás 150 vôbec bude. Skôr by som sa zamerala na to aby sa tí ľudia. čo pôjdu nejako rozumne rozdelili do skupín vojakov, dobrodruhov, stavitelov a duelantov. Aby sa nestalo zas to, čo v prvom ročníku, že mali ostatné krajiny oveľa viac HP ako my, lebo u nás je DMG boom, ktorý nám v tom turnaji bol absolútne na nič. Takže by bolo vhodné určiť, koľko zo 150 by bolo vhodných duelantov, koľko vojakov atď...
 

DeletedUser7159

Hosť
Nebolo by najlepšie keby bol každý vojak, všetko v sile a v HP + hombre? Aspoň by sme vyhrali všetky obrany. :-D
 

DeletedUser11307

Hosť
Asi tak buď čo najviac tanky s hombre alebo s pizardom :D
 

DeletedUser7428

Hosť
Na obranu máš lepšieho prieskumníka ako hombre :D

Edit: Keď chceš vyhrávať na tankoch obrany :D
 

DeletedUser11219

Hosť
chcem sa spýtať či náhodou niekto neviete ako to bude s remeslom? recepty budu nahodené ako naučene alebo si ich budeme musieť zohnať?
 

DeletedUser7428

Hosť
Potom treba sa dohodnúť ako Mimka písala ohľadom triedy a aj remesla nech je všetkého dostatok :) Takže aby si hneď nezvolil každý bezhlavo keď ho vyberú :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Zatiaľ je nahlásených 86 ľudí, niektorí viackrát, reálne asi 80.
Ako sa vyberú vodcovia? No z ľudí, čo o to majú záujem, resp. ako sa na tom dohodnete. Ako som už písal, nebudem tentokrát robiť žiadne ankety, nemalo to v podstate žiadny zmysel nanútiť 10 vodcov, veď vy ste sa vtedy vedeli dohodnúť. Viesť podľa registrácie majú záujem zatiaľ 4 hráči (1 pravdepodobne zo žartu), verejne to tu na fóre zatiaľ nenapísal nikto. Ako je písané vo faq, vodcovia potom určia konkrétnych ľudí, ktorí sa zúčastnia tej danej konkrétnej bitky.
Ak náhodou bude menej hráčov ako 150, môžu vypomôcť hráči z inej jazykovej verzie, napr. z medzinárodnej.
Ohľadom času by som vôbec nestresoval, oproti minulému turnaju teraz stačí minimum údajov a registrácia je veľmi jednoduchá, do jej konca ostáva týždeň, takže času je dosť.

Neskôr zverejním aj prezývky hráčov, čo sa už registrovali.
 

DeletedUser2444

Hosť
Tak to by bolo dobré, aby daní ľudia, ktorí chcú viesť dali vedieť, predbežne sa k nim pripájam aj ja a hneď by sa mohli vydať isté inštrukcie pre už prihlásených a ešte neprihlásených...
 

DeletedUser11243

Hosť
Davam verejne vedieť , že chcem byť vodca .

#AveSyfon
 

DeletedUser11084

Hosť
Zdravím , tiež som poslal žiadosť a ako jediné viem dmg hrať čiže vybral som 3 . Ale píšem hlavne pre to že keď som sa prvý krát registroval pomýlil som sa v @ adrese je to veľký problém ? :D
 
Hore