Pokec 2. medzinárodné majstrovstvá v bojoch o pevnosti - Diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser11084

Hosť
Zdravím , tiež som poslal žiadosť a ako jediné viem dmg hrať čiže vybral som 3 . Ale píšem hlavne pre to že keď som sa prvý krát registroval pomýlil som sa v @ adrese je to veľký problém ? :( tak som sa znovu už s riadnou ... ehm ...
Ešte k výberu hráčov , Vy čo budete vyberať pozrite sa reálne koľko majú odohraté a tak lebo ak tam zoberiete nejakých tých sebcou a tak viete no keď tam už teda sa pôjde nech sa nehádame ako pred rokov. Nech je to o súťažení a zábave teda..
 

DeletedUser10067

Hosť
do 26.8. budem mimo mailu s ktorým som sa registrovala kde možem napisať nahradny mail aby sa mi dostali info? ďakujem za radu
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser11237

Hosť
komplet ... tak ako z tomboly, prečo by to bolo inak ?
 

DeletedUser10978

Hosť
Aj ja som sa poslal ako vodca,za nick chovalcuk chlapci moji :D
 

DeletedUser10978

Hosť
Otázočka,ak by sme mali hráčov z iných jazykových skupín,velilo by sa po anglicky ?
 

DeletedUser2444

Hosť
Linteo, ešte stíhaš zohnať info o tom koľko nás je? či máme zháňať ľudí, či netreba, alebo sa nato vykašľať úplne
 

DeletedUser4121

Hosť
taaak som sa prihlasil ako vodca aj ja.. to Linteo: ten motivacny list ber ako joke :))

no a rad by som apeloval teda aj oficialne na hracov, kaslite na DMG, HP je cesta :) dmg nech idu len ti, co vedia na to urobit build..
 
Hojte na build sa teraz vykašlat hlavne si nikto bez rozmyslu nezadavajte triedu postavy to musime poriešit ... samozrejme budu rebeli ale to sa da velmo lahko poriešit ::, a ano dmg bude chciet vela ludi čo som videl ale povedzme si na rovinu ..zo 20 nam ich treba či ideme len betonovat ako ovce?
 

DeletedUser4121

Hosť
nie kolacik, zo 20 samozrejme ano. kludne aj 30. ja len nech tam neni kazdy treti duelant
 

DeletedUser7159

Hosť
No treba, ale keď si spomenul tie ovce...

Pozri napr. výber inventárov. Čo myslíš, koľkatku si vyberie ten, čo chce na turnaji hrať duelanta?

Narážam na to aby sa potom nezabudlo na to že existuje niečo ako sektorový bonus poškodenia a BB jazda (ktorá je aj s garretom v dvojke) je jediná jazda z ponuky, ktorá dáva sektorový bonus poškodenia... neviem, či sa nájde vôbec nejaký duelant, ktorý nebude snob a obetuje pár osobných bonusov pre prospech tímu.

PS: predmety nebudú dražiteľné (zdroj: forum.net)
 
Tak zas aj ked si zobereš invent 3 moj pripad furt nemusiš ist na dmg a stale su tam napoje ktore možeme použit pripade potreby uvidi sa prvy boj
 
No treba, ale keď si spomenul tie ovce...

Pozri napr. výber inventárov. Čo myslíš, koľkatku si vyberie ten, čo chce na turnaji hrať duelanta?

Narážam na to aby sa potom nezabudlo na to že existuje niečo ako sektorový bonus poškodenia a BB jazda (ktorá je aj s garretom v dvojke) je jediná jazda z ponuky, ktorá dáva sektorový bonus poškodenia... neviem, či sa nájde vôbec nejaký duelant, ktorý nebude snob a obetuje pár osobných bonusov pre prospech tímu.

PS: predmety nebudú dražiteľné (zdroj: forum.net)


no sektorovy bonus je fajn ale vždy ho da len z jednej veci čiže ked raz dava garret 45 sektor bonus tak asi jazda čo da 15 je inde moj nazor no
 
Hore