3. kľuč

  • Zakladateľ témy DeletedUser3753
  • Vytvorené

DeletedUser6282

Hosť
Aby tu nebolo všetko len vykrádanie pridám niečo z podomového obchodníka, kedže aj to sa dá.:) Mal som zaujmavý build všetko som dával od začiatku do obchodovania a teda ma nestál reskil v podstate nič. Chcelo to ale trpezlivosť lebo ma zduelovala každá lamka:--)

 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Čo sa s tým ja budem oné.. :D
[SPOIL]
f2c3fbae22424c98b16afe6.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
Takze na Buffalo mam druhy 3kluc. Ponuky mozte pisat do telegramu. Nick vili
 

DeletedUser

Hosť
Tak, idem hľadať 3. kľúč.:)Ľudia ktorých som navštevoval a dueloval, najmä duelanti sa potešia.:)
No, ale k veci. Poraďte ako ho čo najrýchlejšie nájsť.:) Ak máte nejaké skúsenosti sem s nimi.:)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Tak, idem hľadať 3. kľúč.:) í, ktorých som dueloval, najmä duelanti sa potešia..)
No, ale k veci. Poraďte ako ho čo najrýchlejšie nájsť.:) Ak máte nejaké skúsenosti sem s nimi.:)

Ja ti poradím.Kedysi (možno aj teraz) predávali takú škatuľku,ktorú si si povesil na kľúče a ak si nevedel tie kľúče nájsť,tak si iba zapískal a tá škatuľka začala vyhrávať a ty si hneď (ak nie si hluchonemý) vedel kde sa tvoje kľúče nachádzajú :D


Pri hľadaní tretieho kľúča treba mať veľa šťastia,ak ho budeš mať,budeš mať aj hneď kľúčik :)
 
Tak, idem hľadať 3. kľúč.:) í, ktorých som dueloval, najmä duelanti sa potešia..)
No, ale k veci. Poraďte ako ho čo najrýchlejšie nájsť.:) Ak máte nejaké skúsenosti sem s nimi.:)

1. men miesta hladania
2. neklesaj s motivaciou pod 85%
3. hladaj najmä v noci
4. skus mat čo najviac pb v práci
5. alebo hladaj na trhu

to je všetko :)
 

DeletedUser7466

Hosť
skús zadať tak prvú prácu ( ak si ešte nezačal hľadať ) tak aby končila v noci alebo skoro ráno :)
 

DeletedUser4451

Hosť
To s tou nocou som v živote nepočul to je načo dobré?
Ja som ho našiel o 17:49 a videl som tu screeny z 13:19 a pod.
Taktiež mne nepomohlo meniť miesta to je podľa mňa tiež blbosť ;)

Proste najlepšie je mať tú hodnotu minimálne 2500-7500 nález (najlepšie teda s premkom lebo ti môže padnúť aj plno iných cenných vecí), tú motiváciu tiež potvrdím, ja som si ju udržiaval tiež nad 80% aj keď som to hľadal 40 dní (to bolo minutých sladkých drievok a vajec na pracovnú motiváciu + tých peňazí na to -.-) a už len posledná vec - dúfať.

A ten trh som radil aj ja vyššie, tiež potvrdzujem, je to najľahší ale asi najdrahší spôsob :D
 

DeletedUser

Hosť
Všetky tieto fámy, ako najviac PB, meň miesto a hľadaj v noci sú bajačiny. Ja som mal 745 PB, čo najbližšie miesta a hľadal som len tam. Pokiaľ ti kľúč nepadne za niekoľko dní, samozrejme urob zmenu.
 

DeletedUser

Hosť
Ak by bol na trhu za 200 000$ tak ho hneď kupujem:D Prepáčte v tom píspevku mi chýba väčšia časť článku...:)
 

DeletedUser

Hosť
Za 200 000$ je super cena, keďže reskill stojí vyše 100 000$ + prehodenie naspäť. Ale pokiaľ má niekto dva kľúče tak cena sa pohybuje od 250 do 400 K
 
Hore