3. kľuč

  • Zakladateľ témy DeletedUser3753
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Mne stál re-skill na kľúče 1. 2. a 3. spolu okolo 75 000 max a pár nuggetov. Lepšie ako kúpiť 1 za 200 000.
 

DeletedUser

Hosť
Samozrejme záleží od toho cez čo ideš. Bol som level 90 a všetko v sile a uhyb, presnosť a vodcovstvo a skus za 50 K všetko prehodiť do zručnosti a zručnosti v prstoch...

Hej urobil som to asi pred pol rokom. Tretí kluč som našiel za dve hodiny, druhy som kúpil za 36$ a prvý som mal z úlohy.
 

DeletedUser

Hosť
Vieš, 75 000 $ + pár nuggetov to nie je všetko. Hlavne to stojí čas a ten radšej využijem na niečo iné.:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5584

Hosť
čas

To s tým časom je volovina, ja som ten kľúč našiel o ôsmej ráno..
 

DeletedUser4451

Hosť
Mne stál re-skill na kľúče 1. 2. a 3. spolu okolo 75 000 max a pár nuggetov. Lepšie ako kúpiť 1 za 200 000.

Hráč ktorý ma všetko v sile (vlastnosti) a dajme tomu vodcovstvo + body zdravia (schopnosti) a nemá veci na vykrádanie hrobov - čo myslíš? Oplatí sa mu všetko premiestniť pomíňať nuggety a pokúpiť veci alebo ho kúpiť za 200k ?
Samozrejme nerátam to, koľko to stojí času a že hráč aj tak nemusí mať dosť PB na ten kľúč kvôli levelu napr., eS ho kúpil na úrovni 79 a na takej nájde kľúč málokto :)
 

DeletedUser

Hosť
No, ja som ten hráč, čo má všetko v sile, mám veci na vykrádanie a ten, ktorý si kúpi pracovný návod (+ 250 PB 10x použitie)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja osobne som minul 3 taketo posilnenia,a nic...az po dlheeeeeej dobe som nasiel ten ... kluc :odJackNoface:
 

DeletedUser

Hosť
Hej radšej urobiť už reskill ako kupovať papieriky na +PB. Niekomu môže padnúť na 5hodinu a niekto ho môže hľadať stovky hodín.
 

DeletedUser

Hosť
Nehovorím, že to nájdem hneď, len to raz alebo 2-krát tak skúsim.

No zatiaľ mám 10 hodín za sebou a nič...:)
 
Naposledy upravené moderátorom:
ulovok

Cau pred 4 dnamy som zacal hladat kluc c3 a dnes som ho nasiel takze sa chcem podelit s mojimy skusenostamy.
Svet BUFALO Sk
PB 756
motivacie 86%
oblecenie najlepsie pre pracu VYKRADANIE HROBOV + PRAZDNINOVA SUPRAVA bez ohnostrojovej rakety (zatial este nemam) takze bonus za nu +36% stastie
denne som pracoval vzdi po 2 hodiny a potom spanok a zase dva hodiny denne cca 8 hodin prace, spaval som v pevnosti koli tomu ze na tu chvilu som si nasadil SEDMOSPACA aby som skor dobyl energiu, motivaciu som posilnoval pomocou SLADKE DRIEVKO (zvisuje motivaciu o 15%)

Ak to niekomu pomoze budem rad

p.s. okrem kluca som nasiel Medvedika, opasok Setha Bulocka s prackou kona, dobivatelsky mec, drahe kozusinove nohavice, listok c2 a dva krat prsten
 

DeletedUser4451

Hosť
Cau pred 4 dnamy som zacal hladat kluc c3 a dnes som ho nasiel takze sa chcem podelit s mojimy skusenostamy.
Svet BUFALO Sk
PB 756
motivacie 86%
oblecenie najlepsie pre pracu VYKRADANIE HROBOV + PRAZDNINOVA SUPRAVA bez ohnostrojovej rakety (zatial este nemam) takze bonus za nu +36% stastie
denne som pracoval vzdi po 2 hodiny a potom spanok a zase dva hodiny denne cca 8 hodin prace, spaval som v pevnosti koli tomu ze na tu chvilu som si nasadil SEDMOSPACA aby som skor dobyl energiu, motivaciu som posilnoval pomocou SLADKE DRIEVKO (zvisuje motivaciu o 15%)

Ak to niekomu pomoze budem rad

p.s. okrem kluca som nasiel Medvedika, opasok Setha Bulocka s prackou kona, dobivatelsky mec, drahe kozusinove nohavice, listok c2 a dva krat prsten

Asi do detailu som ho hladal presne tak isto, mal som uroven 95 ale vsetko sedi. Mal som dostatok PB tak som zvysok veci nahradil prazdninovou a tiez som mal vela % ale to neviem presne, tiez spanky v pevnosti so sedmospacom a sladke drievka na motivaciu. Akurat som ho hladal vyse 10 krát dlhsie
 

DeletedUser

Hosť
Možno niektorých z vás naštvem :) ( hlavne asi tých, čo ho hľadali mesiac a viac :D )

Herný svet: Buffalo, level: 105
Pôvodne som bol tank (všetko v sile), tak som si pekne našetril 1000 UPB, kúpil nápoj a reskillol všetko do zručnosti (119 vlastností) a do zručnosti v prstoch (464 schopností)
PB vo vykrádaní aj s bonusmi z oblečenia: 965
Mal som na sebe prázdninovú súpravu (5 kusov), t.j. 25% šťastia
Použil som medailu 1 dňa na vyšší príjem, ktorú dával support zadarmo.

Výsledok:
3. kľúč nájdený za 3 hodiny práce :) ... motivácia mi ani nemala čas klesnúť pod 90%
Plus za prvé dve hodiny som našiel zopár vecí a pokračujem v tom do večera :)

obrázok
 
Hore