3 Kluč

  • Zakladateľ témy DeletedUser8348
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser8348

Hosť
ahojte už par tyždnou hladam treti kluč pri vykradani hrobov , mam cez 850 PB a stale nemožem najsť neviete po akom čase cca a pri akej motivacii je najlepsie najsť ?
 

DeletedUser8631

Hosť
Ahoj, mam ten isty problem. Uz som robil vykradanie s cca 850 bodmi tak odhadom 150hodin a nic...
 

DeletedUser8602

Hosť
Chlapci neviem aký máte problém treba len vydržať ja som mal také šťastie že som ten kľúč našiel Pri vykrádaní mal som PB 950 a našiel som ho za 1 hodinu ;) Takže nič iné vám neostáva len hľadajte ďalej :)
 

DeletedUser8348

Hosť
a najlepšie sa hlada pri 1 hodinovkach ? ci sa da najsť aj pri 15 sekundovkach ? striedam to hociako ale nedari sa .
 

DeletedUser8951

Hosť
mozno netreba mat tolko vela PB skuste to na 750 alebo 730 pripadne premko
 

DeletedUser

Hosť
No ja už hľadám v novom update kľúč cez 800 hodín a zatiaľ len 170 produktov a nálezy v hodnote 930 000. Chýba mi trocha šťastia :)

Marcus to neexistuje snáď ani, si si istý, že si dodržal rozsah a minimálnú podmienku pradcovných bodov. Akonáhle sa niekto riadi podľa náleznej hodnoty, tak robí veľkú chybu.
 

Deleted User - 185438

Hosť
No tak treba mať trpezlivosť a potrebné pracovné body...


Alebo fakt obrovské šťastie :DD

Na CZ Colorade som ho našiel pri "Pracovať ako podomový obchodník" za 10 minút, mal som iba 14 PB.
Prácu som zadal na dennú úlohu, a čo nevidím? - 3.Kľúč :DD
-> screenshot: [SPOIL]
Xp4l607.jpg
[/SPOIL]
 
No tak treba mať trpezlivosť a potrebné pracovné body...


Alebo fakt obrovské šťastie :DD

Na CZ Colorade som ho našiel pri "Pracovať ako podomový obchodník" za 10 minút, mal som iba 14 PB.
Prácu som zadal na dennú úlohu, a čo nevidím? - 3.Kľúč :DD
-> screenshot: [SPOIL]
Xp4l607.jpg
[/SPOIL]

No mne už tej trpezlivosti ubúda... :D

No na obchodníkovi padá klúč veľa hráčom oveľa rýchlejšie ako na vykrádaní, mal som sa dať na obchodovanie...
 

DeletedUser8348

Hosť
no ja tiez som na vykradani ta neviem ... uz mam cez 900 bodov kedze ked som sa drzal rozsahu aj tak som nemohol najst
 

DeletedUser

Hosť
Marcus to neexistuje snáď ani, si si istý, že si dodržal rozsah a minimálnú podmienku pradcovných bodov. Akonáhle sa niekto riadi podľa náleznej hodnoty, tak robí veľkú chybu.

môžem sa opýtať aký rozsah je tu myslený?
takže náleznú hodnotu nie je potrebné dodržať => nemusím si kupovať premium na vyšší príjem ?

ja už tiež hľadám 3 týždne na obchodníkovi a stále nič ani s oblečením na 15% šťastia, a to som 2 týždne mal aj premium :(
 
ja zasa neviem nájsť pri hľadaní pokladu truhlicu s pokladom a to mam vždy na sebe mapu s pokladom ,,,už mam asi 40hodín odpracovaných a nič :(
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore