3 Kluč

  • Zakladateľ témy DeletedUser8348
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4623

Hosť
ako sa spieva v jednej pesničke od Riša Mullera: "Štestí je krásna vec."
tak aj v tomto prípade má v tom prsty štastie :) stačí vydržať, čakať, čakať a skúšať a padne ti :)
 

DeletedUser

Hosť

DeletedUser

Hosť
Mýty a fakty:

- Môžem nájsť 3. kľúč 2x? Áno, aj nie. V práci ho môžte nájsť len raz. Potom ho môžte nájsť v truhlici, tiež iba raz. Ale ak ho nájdete v truhlici skôr, ako v práci, tak ho už v práci nenájdete.
- V ktorých prácach môžem kľúč nájsť? Práca "Pracovať ako podomový obchodník" a "Vykrádanie hrobov". Moje odporúčanie po update v2.0 je obchodník. Dá sa nájsť aj vo vykrádaní, ale tam ho hráči hľadajú mnohonásobne dlhšie, je to tam na nervy...
- Aký je optimálny počet pracovných bodov (ďalej PB) na hľadanie 3. kľúča? Odporúčam 730 PB. Samozrejme, môže byť počet aj iný, či menší, alebo väčší.
- Musím mať plusové PB, aby som našiel/a 3. kľúč? Áno, body musia byť kladné.
- Potrebujem na nájdenie 3. kľúča prémium "Vyšší príjem"? Nie, nie je potrebné, dá sa nájsť aj bez prémia.


Prajem veľa šťastia s hľadaním.
image.php
 

DeletedUser

Hosť
Mýty a fakty:

- Môžem nájsť 3. kľúč 2x? Áno, aj nie. V práci ho môžte nájsť len raz. Potom ho môžte nájsť v truhlici, tiež iba raz. Ale ak ho nájdete v truhlici skôr, ako v práci, tak ho už v práci nenájdete.
- V ktorých prácach môžem kľúč nájsť? Práca "Pracovať ako podomový obchodník" a "Vykrádanie hrobov". Moje odporúčanie po update v2.0 je obchodník. Dá sa nájsť aj vo vykrádaní, ale tam ho hráči hľadajú mnohonásobne dlhšie, je to tam na nervy...
- Aký je optimálny počet pracovných bodov (ďalej PB) na hľadanie 3. kľúča? Odporúčam 730 PB. Samozrejme, môže byť počet aj iný, či menší, alebo väčší.
- Musím mať plusové PB, aby som našiel/a 3. kľúč? Áno, body musia byť kladné.
- Potrebujem na nájdenie 3. kľúča prémium "Vyšší príjem"? Nie, nie je potrebné, dá sa nájsť aj bez prémia.


Prajem veľa šťastia s hľadaním.
image.php

Ja som zase počul, že sa dá nájsť 2x , a to na kupcovi a na vykrádaní
 
Ahojte.Mam otazku ohladne 3.kluca. Mam vo vykradani hrobov 1193 pracovnych bodov.Hodnotu nalezu mam len 5320$.Budem moct najst ten 3.kluc? Zatial som ho hladam 24 hodin.Dakujem za odpovede.
 

DeletedUser

Hosť
jacsi mozes ho najst ale radim ti zniz PB na nejakych 750,tieto extremy niesu oc dobre na hladanie

a mrnugetak poznam ludi co maju nalezku okolo 9k :)
 

DeletedUser

Hosť
Marcus, skúšal si 15-sekundovky? Nemám to úplne overené, ale ževraj je tam rovnaká šanca nájsť poklad, ako pri iných časových rozpätiach.
 

DeletedUser

Hosť
Ja som ho na 15-sekundovkách na 54. krát. Dostal som tip, tak som skúsil a vyšlo to.
 

DeletedUser

Hosť
Hledal jsem ho na třech 3světech po 15sek a vždy jsem ho našel do pul hodiny.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore