1. Pichľavá predajná akcia

Chýba vám trocha zelene? A čo takto si skrášliť svoju obývačku novými rastlinami? Ale pozor, sú trochu pichľavé!
    Viac podrobností o tejto zberateľskej predajnej akcii si môžete prečítať tuto!
    Zatvoriť oznámenie
  2. Súťaže v novom svete Iowa

Zapojte sa do súťaží v rôznych kategóriách v novom svete Iowa a vyhrajte zlaté nuggety!
    Súťaže nájdete tuto!
    Zatvoriť oznámenie

4 rocne vylepšenia

Téma v 'Návrhy a nápady' založená od jana9377, 15. Sep 2015.

Zdieľať túto stránku

1. jana9377

jana9377

Pridal(a) sa:
    27. Apr 2013
    Obdržané páči sa:
    2
    Zdravim,
    Odvíja sa to 4 ročných obdobi na vylepšenie nalady hračov a zprijemnenie hry
    Jar- farebne kvetnata mapa, velepšenie plochy roznymi jarnými drobnostami, prip. dazd, alebo mokro,
    leto - je v hre stale, ale mohlo by sa trocha vylepšit, prip, nejake palmy, olivolniky, po mape
    jesen - opadane listie, mraky, hmla, zfarbene stromy, nejake drobnosti jesenne v salone, po hraciej lište,
    zima- sneh, zamrznuta rieka, cencule, snehuiliaci, prip. stromcek, imelo , vianocne ozdoby,

taktiez nove prace: zber jablk, hrušiek, citronov, bobovnkov, preprava surovin.
    aky je vas nazor na to?

Naposledy upravené : 15. Sep 2015
  2. JohnnyBoy

JohnnyBoy Hosť

Inno je tak lenivé že nevie spraviť poriadne rieky pochybujem že by sa im chcelo robiť 3 nové mapy

v ľavo rieka z the west, v pravo tá istá otočená (všimnite si breh)

3. tak toto som si nikdy nevšimol ani :D :D

4. jana9377

jana9377

Pridal(a) sa:
    27. Apr 2013
    Obdržané páči sa:
    2
    dobry postreh ani ja som si nevsimla, ale mozno prekvapia, pak maju ludia chut hrat aj viac prispiet ked vidia prijemnu vianocnu atmosferu alebo zimnu v hre, ako ked sa pozries vonku vsetko pekne a na hru ta zamrazi a omrzi a stale to iste.
    zmena je zivot, pak by to malo platit aj v hre, ako nove ulohy, upravit predmety, aj dobro uz nie je take super, hlavne ked hrate celu dobu a padne tam blbost , nulova pak motivacia preto.

nech to zhnotnia vyvojari podla seba, je to moj len napad. Pekne vedia upravit forge aj grepolis napr. na vianoce alebo velku noc.

Naposledy upravené : 16. Sep 2015
  5. JohnnyBoy

JohnnyBoy Hosť

Nuž lenže je rozdiel upraviť mapu mesta na grepolise a mapu the west a tu je zase tá lenivosť inno...

Samozrejme táto hra by sa dala poriadne prerobiť celá ale z toho by nemali nugety len spokojných hráčov a za tých si chleba nekúpia.
    A osobne si myslím že inno by malo zlepšiť kvalitu svojich hier popri rôznych free2play hrách ktoré sú v dnešnej dobe populárnejšie ale to už idem offtopic

Naposledy upravené moderátorom: 16. Sep 2015
  6. jana9377

jana9377

Pridal(a) sa:
    27. Apr 2013
    Obdržané páči sa:
    2
    to je pravda tiez ale robi svoje aj prostredie :)
    a tym mas pravdu uz som natrafila na podobne hry , ktore to vedia upravit pekne :)

7. jana9377

jana9377

Pridal(a) sa:
    27. Apr 2013
    Obdržané páči sa:
    2
    ahojte,
    mam otazku na tych ktori to spravuju? cita vobec niekto to alebo len hraci?
    nic v zlom ale mam dojem akoby to bolo do vzduchu a zbytocne to pisať, ked nieco napadne, pretoze aj tak o to nikto nezakopne pravdepodobne. motivacia pada
    dakujem za odpoved.

8. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    465
    Samozrejme, že si to čítam. Ak si všimneš moje odpovede v tejto sekcii, vyjadrujem sa tu skoro stále, že nápad prepošlem vývojárom hry a podobne.

V poslednom období bolo preposlané skoro všetko, niektoré nápady aj opakovane. Čo s tým robia ďalej vývojári hry je už vec druhá...

Tvoj nápad je v pohode, mne by sa páčilo, keby boli v hre ročné obdobia.

9. Marika1948

Marika1948

Pridal(a) sa:
    16. Mar 2015
    Obdržané páči sa:
    0
    Ahojte som za akékoľvek zmeny a uvítala by som vždy zber akýchkoľvek vecí na mape samozrejme aj s nejakou odmenou.

10. jana9377

jana9377

Pridal(a) sa:
    27. Apr 2013
    Obdržané páči sa:
    2
    dakujem za odpoved linteo, odpovedou si dal najavo ze vas to zaujima, a to si vazim aj tvoju pracu
    mozno to trocha upravia vyvojari a potesia nas este tento rok.

11. Linteo

Linteo

Pridal(a) sa:
    28. Nov 2008
    Obdržané páči sa:
    465
    Ďakujem, aspoň niekto :))
    Ja si rád čítam nápady, všetky vaše návrhy na vylepšenie sú vždy veľmi vítané.
    V odkaze nižšie nájdeš vyjadrenie od vývojárov, ako chcú pristupovať k nápadom a ďalším aktualizáciám. Či tam niekde vtesnajú aj tento nápad ti neviem napísať.
    https://forum.the-west.sk/showthread.php?t=23106

12. jana9377

jana9377

Pridal(a) sa:
    27. Apr 2013
    Obdržané páči sa:
    2
    dakujem
    vzdy ma potesia nejake novinky a to hlanve pred sviatkami a vianoce su take caro ked naviac, mozno som jedina :D
    ale nieekedy aj malickosti potesia

Linteo sa to páči.