Adventný kalendár

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zdravím. Pozeral som už na Vianočné úlohy a našiel som úlohu na vianočné sánky a kalendár k tomu ... Ale ako som pozeral, že musím mať kalendár aby som získal sánky ... okej .. A dalšia úloha je tam i na to vrecúško s gulôčkami. Moja otázka znie: 1.Môžem dostať vianočné sánky a aj vrecúško na mramorové gulôčky, alebo len jednu vec z toho.
2. Odkial získam tie gulôčky, potrebné ku kalendáru na to vrecúško.

PS: Asi sú to blbé otázky, ale na minule Vianoce som TW ešte nehral a neviem :)

Ďakujem za odpoveď
 

DeletedUser301

Hosť
1. Nie, z úlohy môžeš získať iba jedno alebo druhé (ak chceš mať oboje, vrecko môžeš kúpiť na trhu)
2. Gulôčky získaš z kalendára, ak si niektoré okienko otvoril neskôr

Túto úlohu nájdeš spracovanú aj na našej wiki (klik)
 

DeletedUser

Hosť
A ked som sane ziskal minuly rok ziskam ich tento rok znova alebo je pre hračov ktory to splnili minuly rok prichystana ina odmena?


 

DeletedUser301

Hosť
znova ich už asi nezískaš, každý predmet, čo patrí do prázdninovej sústavy získaš z úlohy iba raz

čo sa týka druhej časti otázky, neviem či je aj táto séria opakovateľná
 

DeletedUser

Hosť
A mám ešte jednu otázočku. Ak si zoberiem tie sánky, tak ten kalendár mi ostane naďalej alebo o neho prídem ?
 

DeletedUser

Hosť
A to môžem urobiť i tak, že tie veci čo dostávam s kalendára pootváram a potom pred Vianocami ho ešte použijem na sánky ?
 

DeletedUser2545

Hosť
Ja som počul že sa sánky získaš ked sa budeš modliť na vianoce.. Je vraj na to aj nejakí úspech že:Modli sa 10x na vianoce odmena sánky
 

DeletedUser

Hosť
mam otazku:
minuly rok som dostal sanky co dostanem tento rok?
 

DeletedUser4179

Hosť
Ja som počul že sa sánky získaš ked sa budeš modliť na vianoce.. Je vraj na to aj nejakí úspech že:Modli sa 10x na vianoce odmena sánky
čítal som to na cz fóre. Údajne sú za to sánky. Ak je to pravda tak za adventný kalendár by mala byť tento rok nejaká iná odmena. Pomodliť sa treba na štedrý večer. Berte to ako nezaručenú správu, ale také modlenie nikomu neuškodí a nikoho ani neurazí.
 

DeletedUser

Hosť
podľa mňa že dostaneš za ten kalendár nejaký darček a za to modlenie tie sánky ale neni to ani 1% správa takže je to nepodtrdené správa! :Lovec
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore