Adventný kalendár

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Presnejšie sa ti táto úloha zobrazí 24.12 a bude prístupná do 26.12, úloha má názov Drzý zlodej :xmas9
 

DeletedUser

Hosť
Caute, poctivo som otvaral kalendar. Kazdy den spravne okienko, ale sanky som nedostal. Preco?:(
 

DeletedUser7185

Hosť
ja som tiez otvaral kazde okienko v ten datum a tiez som nic nedostal
 

DeletedUser4009

Hosť
to dostanes ked predas ten kalendar ale to bude uloha u marii tak cakaj..inak ten rudolf je ako?
 

DeletedUser

Hosť
to dostanes ked predas ten kalendar ale to bude uloha u marii tak cakaj..inak ten rudolf je ako?

Ako sa dá získať Rudolf zatiaľ nikto nevie, hovorilo sa že to bude odmena za to že sa pomodlíš 50x krát na Vianoce ale podľa mojich informácii to nefunguje, takže ako sa dá získať Rudolf zostáva stále záhadou (Jediná zatiaľ známa cesta je z prémiovej truhličky z tejto akcie) :neisty:
 

DeletedUser3733

Hosť
Tak 25 som otvoril úlohu od Márie, mal som pri sebe 9 guľôčok a aj adventný kalendár, avšak od Márie sa mi zobrazila úloha kde som za adventný kalendár dostal okovanú truhlicu, neviem čo je v nej ešte som sa nepozrel, ale pravdu povediac, chcel som tohto roku získať vrecúško na mramorové guľôčky.
Otázka znie, bolo treba spraviť ešte niečo ako dať na seba guľôčku, alebo tak nejak.
 

DeletedUser5036

Hosť
Ja som okienka otváral správne a tiež tam mám úlohu za truhlicu.
Ak sa ti ukázala úloha, kde dostaneš truhlicu, asi už vrecúško nezískaš (Jedine od niekoho na trhu)
 

DeletedUser

Hosť
pomoc

ja som dostal len sane a teraz mám 2 sane a nemám ani žiadnu úlohu na truhlu, ani rudolfa a nič čo mi poradíte? Kalendár mi už zmizol...
 

DeletedUser5036

Hosť
Truhlu dostaneš, ak už druhý krát dávaš kalendár Márií
 

DeletedUser3733

Hosť
No povedal by som, že je to v celku zamotané :eezmurk:
 

DeletedUser3733

Hosť
Truhlu dostaneš, ak už druhý krát dávaš kalendár Márií

To ako sú mi už tie guľôčky nanič, čiže ak som si zvoli truhlu, tak nedostanem vrecko (chápal by som keby tam bola možnosť voľby), pretože som poctivo otváral minulí rok okná a dostal som za kalendár sánky?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore