Aké máte IQ?

aké máte iq ????

  • < 56 Mentálne nespôsobilý

    Hlasy: 20 7,7%
  • 56 - 70 Veľmi nízka inteligencia

    Hlasy: 0 0,0%
  • 71 - 85 Podpriemerná inteligencia

    Hlasy: 5 1,9%
  • 86 - 115 Priemerná inteligencia

    Hlasy: 45 17,2%
  • 116 - 130 Nadpriemerná inteligencia

    Hlasy: 70 26,8%
  • 131 - 145 Veľmi vysoká inteligencia

    Hlasy: 44 16,9%
  • 146 - 160 Genialita

    Hlasy: 19 7,3%
  • > 160 Vysoká genialita

    Hlasy: 58 22,2%

  • Celkový počet hlasujúcich
    261
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5114

Hosť
Brutus, ťažko povedať, chcelo by to prelúskať pár serióznych životopisov. Na internete existuje XY tlačových správ popierajúcich tvrdenie o Eisteinovom zlom prospechu, rovnako ako existuje XY tlačových správ, kde sa jeho zlý prospech nepopiera. Dokonca som našla aj jeho údajný výrok:

"V škole som vôbec nedával pozor a raz mi dokonca hrozilo prepadnutie z fyziky. Vtedy ma otec odviedol k známym a týždeň som robil zametača ulíc v mojom rodnom meste. To ma presvedčilo, a radšej som sa stal uznávaným fyzikom svetového formátu."

;)
 

DeletedUser

Hosť
no ani to druhé číslo sa mi nejak nezdá aj to by som delil ešte tromi :)
 

DeletedUser

Hosť
no dobre, mal som ´62 ale všetko som tipoval to je pravda. :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
Brutus, ťažko povedať, chcelo by to prelúskať pár serióznych životopisov. Na internete existuje XY tlačových správ popierajúcich tvrdenie o Eisteinovom zlom prospechu, rovnako ako existuje XY tlačových správ, kde sa jeho zlý prospech nepopiera. Dokonca som našla aj jeho údajný výrok:

:) teraz som cital jednu knihu o fyzike a tam sa spomina :) pisu ze skola mu nejak neisla a zvlast matematika... neznasal sa s jeho profesorom matematiky a ked skoncil skolu a chcel ist na univerzitu neprijali ho nikde, lebo mu ten profesor napisal debilny posudok... pisal ze nic nevie, je arogantny a v zivote nic nedokaze! tak ale potom mu nejaky kamarat dohodil miesto na svajciarskom patentovom urade a tam zacal skumat nove veci a takto... a nakoniec sa prepracoval brutalne vysoko... einstein mal vraj brutalnu predstavivost... co ja viem maxwell alebo direk nachadali nove teorie pomocou brutalnych rovnic a matematiky... ale on si napriklad predstavoval co sa stane ked napriklad kolotoc pojde rychlostou svetla... a az po tych uvahach zacal pocitat a najal si matematika ktory to robil zanho :) tak takto v skratke :)

a ku chlapikovi :) hovoris ze jednotkari sedia nad knizkami a tak... ja sa vobec neucim... maximalne tak na nejaky brutalny test... a dostavam jednotky, dvojky, sem tam trojky... a mam aj kamaratov aj sa bavime a tak... ale neznasam tie bifle z nasej triedy... ktore sa cely den ucia, pridu do skoly sa ucia... citaju knizky... a ticho su jak muchy... to uz je chore...
 

DeletedUser

Hosť
a ku chlapikovi :) hovoris ze jednotkari sedia nad knizkami a tak... ja sa vobec neucim... maximalne tak na nejaky brutalny test... a dostavam jednotky, dvojky, sem tam trojky... a mam aj kamaratov aj sa bavime a tak... ale neznasam tie bifle z nasej triedy... ktore sa cely den ucia, pridu do skoly sa ucia... citaju knizky... a ticho su jak muchy... to uz je chore...

tak v mojom meste to tak aspon je .. mame spoluziacku ktora ani nema kamaratov celi den sedi v lavici a cumi... uci sa dobre ale ani raz som ju nevidel vonku .. a ked sa jej spoluziacka opytala ze kolko sa denne uci povedala ze 3-4 hodiny ako neviem ale to je uz chorobne... ved co stoho zivota ma ? ani si neuziva ani nezabava sa... ako nehovorim ze sa nemate ucit ale ... to radsej mat 3ky a zit normalne
 

DeletedUser3753

Hosť
Tiež si myslím, že väčšina ľudí, čo majú dobré známky nad knihami nesedí :)

Ja som prešla základkou a strednou s vyznamenaním pomaly bez toho aby som otvorila učebnicu a na výške som sa takým štýlom prepracovala až do 4 ročníka...potom ma vyrazili, lebo som tam prestala chodiť úplne a tam predsa len treba aj niečo robiť :D

Tak si dávam druhé kolo a už to beriem zodpovednejšie, ale aj tak sa neučím ani štvrtinu z toho času čo niektorí :) (však popri Weste sa to ani nedá :D)

Takže aj to IQ predsa len niečo znamená :) A serióznych IQ testoch tej matematiky až tak moc nieje...
 

DeletedUser

Hosť
Tiež si myslím, že väčšina ľudí, čo majú dobré známky nad knihami nesedí :)

Ja som prešla základkou a strednou s vyznamenaním pomaly bez toho aby som otvorila učebnicu a na výške som sa takým štýlom prepracovala až do 4 ročníka...potom ma vyrazili, lebo som tam prestala chodiť úplne a tam predsa len treba aj niečo robiť :D

Tak si dávam druhé kolo a už to beriem zodpovednejšie, ale aj tak sa neučím ani štvrtinu z toho času čo niektorí :) (však popri Weste sa to ani nedá :D)

Takže aj to IQ predsa len niečo znamená :) A serióznych IQ testoch tej matematiky až tak moc nieje...

no, asi máš pravdu :) ja toho tiež moc nenasedím nad učením, ale v škole nemám najhoršie známky...

a tie IQ testy... myslím si, že ten čo má mensa (ako oficiálny test), by mal byť presný, pretože taká organizácia si nemôže dovoliť testovať ľudí s niečím, čo nie je overené a potvrdené :)
 

DeletedUser

Hosť
tak v mojom meste to tak aspon je .. mame spoluziacku ktora ani nema kamaratov celi den sedi v lavici a cumi... uci sa dobre ale ani raz som ju nevidel vonku .. a ked sa jej spoluziacka opytala ze kolko sa denne uci povedala ze 3-4 hodiny ako neviem ale to je uz chorobne... ved co stoho zivota ma ? ani si neuziva ani nezabava sa... ako nehovorim ze sa nemate ucit ale ... to radsej mat 3ky a zit normalne

no ved tak... co v zivote dosiahne? uz par krat spomenute dva veci... cely zivot sa len bude ucit a ucit a nikdy nedosiahne niekoho s prirodzenym talentom, ktory sa na nieco pozrie a vie...ved doprcic opytaj sa ma na latku co sme mali v 6 rocniku a poviem ti ju tak napoly... lebo mam na to rozum... ale tie bifle ked sa to naucia nabifluju o tom o tyzden nemaju uz ani paru lebo to nahradila nova kopa uciva... a nevyjdu si ani vonku na zabavu, vypit alebo len tak s kamaratmi... tak to je co za zivot?

heh a nicky :D vazne ta vyrazili z vysokej? :D
 

DeletedUser

Hosť
124(10)na druhý pokus som dal 138 ale to sa nepočíta lebo je to 2. pokus
 

DeletedUser

Hosť
a ku chlapikovi :) hovoris ze jednotkari sedia nad knizkami a tak... ja sa vobec neucim... maximalne tak na nejaky brutalny test... a dostavam jednotky, dvojky, sem tam trojky... a mam aj kamaratov aj sa bavime a tak... ale neznasam tie bifle z nasej triedy... ktore sa cely den ucia, pridu do skoly sa ucia... citaju knizky... a ticho su jak muchy... to uz je chore...

Toto je môj prípad :) ja som na tom rovnako.

tak v mojom meste to tak aspon je .. mame spoluziacku ktora ani nema kamaratov celi den sedi v lavici a cumi... uci sa dobre ale ani raz som ju nevidel vonku .. a ked sa jej spoluziacka opytala ze kolko sa denne uci povedala ze 3-4 hodiny ako neviem ale to je uz chorobne... ved co stoho zivota ma ? ani si neuziva ani nezabava sa... ako nehovorim ze sa nemate ucit ale ... to radsej mat 3ky a zit normalne

My takú máme tiež a som rád že ju máme neraz mi s testom pomohla.:ahaok:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore