Aké máte IQ?

aké máte iq ????

  • < 56 Mentálne nespôsobilý

    Hlasy: 20 7,7%
  • 56 - 70 Veľmi nízka inteligencia

    Hlasy: 0 0,0%
  • 71 - 85 Podpriemerná inteligencia

    Hlasy: 5 1,9%
  • 86 - 115 Priemerná inteligencia

    Hlasy: 45 17,2%
  • 116 - 130 Nadpriemerná inteligencia

    Hlasy: 70 26,8%
  • 131 - 145 Veľmi vysoká inteligencia

    Hlasy: 44 16,9%
  • 146 - 160 Genialita

    Hlasy: 19 7,3%
  • > 160 Vysoká genialita

    Hlasy: 58 22,2%

  • Celkový počet hlasujúcich
    261
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Keby ste robili celý test a mali by ste časový limit na každú otázku(napr. 30-60 sec.), ťažko by ste mali aj 80+ :)
 

DeletedUser

Hosť
> 160 Vysoká genialita = 36 ľudí, tak to už hej :--) stavím sa, že takých 30 čo tam hlasovali majú pod 15 :D a učyť sa neznamená vedyeť, mať visoké YQ môže mať aj štvorkár...
 

DeletedUser

Hosť
> 160 Vysoká genialita = 36 ľudí, tak to už hej :--) stavím sa, že takých 30 čo tam hlasovali majú pod 15 :D a učyť sa neznamená vedyeť, mať visoké YQ môže mať aj štvorkár...

opica má IQ cez 40, tak asi ťažko môže mať človek IQ pod 15... ale viem ako si to myslel...
 

DeletedUser

Hosť
tych 40 co dalo vysoka genialita uz by so mlen podla toho ze to votli zaradil do tychto troch kategorii:
< 56 Mentálne nespôsobilý
56 - 70 Veľmi nízka inteligencia
71 - 85 Podpriemerná inteligencia
 

DeletedUser

Hosť
no mal som 110 ale dal som to za 9 min ale v tom iq teste sa v polke treba ratat tak ze s toho to trvalo 6 min a 2 otazky na prehadzanie to je aspln na 10 min prehadzovania tak som to dal podla toho ako to znie jedno znelo ako ocean 2. ako zviera ale v takom nomalnom iq teste kde to je na cas a kde su normalne otazky (bolo to v skole naky program) tak som mal 120-124 bolo to pred rokom(a to nesom jednotkar...)
 

DeletedUser

Hosť
vyšlo mi 140 ale ako aj hovoril Petee poriadny IQ test si musíš zaplatiť u lekára
 

DeletedUser

Hosť
raz so mto videl;) normalna quizova show kde otazky zbytocne nenatahuju

jj, ale tie otázky sú predsa len ináč postavené... v obyčajnom kvíze máš otázku, na ktorú treba jednoslovne odpovedať, či už sa pýtajú na meno alebo niečo podobné... tu ide skôr o matematickú a priestorovú logiku
 

DeletedUser

Hosť
Neviem ako ale vyšlo mi že mám 175 IQ. (Asi budem vedec :--):--):--):--):--))
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore