Aké máte IQ?

aké máte iq ????

  • < 56 Mentálne nespôsobilý

    Hlasy: 20 7,7%
  • 56 - 70 Veľmi nízka inteligencia

    Hlasy: 0 0,0%
  • 71 - 85 Podpriemerná inteligencia

    Hlasy: 5 1,9%
  • 86 - 115 Priemerná inteligencia

    Hlasy: 45 17,2%
  • 116 - 130 Nadpriemerná inteligencia

    Hlasy: 70 26,8%
  • 131 - 145 Veľmi vysoká inteligencia

    Hlasy: 44 16,9%
  • 146 - 160 Genialita

    Hlasy: 19 7,3%
  • > 160 Vysoká genialita

    Hlasy: 58 22,2%

  • Celkový počet hlasujúcich
    261
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ale takymto IQ testom na internete sa moc verit neda pretoze tu ti daju len 20 otazok a stoho ti zrobia cislo .. u psychologa ti daju ovela viac otazok , myslim ze 200 alebo 150 a niektore otazky su na cas , asi vacsina je na ca s, niektore aj bez casu a na tamtom IQ teste cas neni .. cize podla mna to nie je moc kvalitne .. a co sa tyka rekimaru tak ak ma fakt 176 tak to znamena ze ma rychle zmyslanie , dobru pamat a asi vie vypocitat tazke priklady rychlejsie nez clovek s IQ 120 alebo 130 ... no je to chlapik .. moc mudry :)
 

DeletedUser

Hosť
To je tedy debata :grin:
IQ, co to o člověku vypovídá? Řekne mi to víc než by mi řeklo číslo jeho bot? :lol3: tím myslím včetně IQ testů od psychologa
 

DeletedUser

Hosť
128 ale nepochopil som tu otazku s anickou
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Som nadpriemerne inteligentny a mam len 11 juchuchu :lol3::lol3::lol3::lol3:
 

DeletedUser

Hosť
124 ale zda sa mi to malo..ked som robil nejaku mensu a bolo mi 7-8 tak som mal 127! :D
 

DeletedUser

Hosť
mam 84 ale na to ze som to robil nahodnym vyberom je to celkom slusne:lol3::lol3::lol3:
 

DeletedUser

Hosť
Ja som to skusal spravit ale to je strasna nuda tak som to nikdy nnedokoncil:hehe:
 

DeletedUser

Hosť
naša matikárka má 182 ona je členom Mensa ale to je delo ty kokos
 

DeletedUser

Hosť
Ja som mal 119, ale v skutočnosti mám 148, ale to bolo, keď som mal 8 rokov, čiže je možné, že mi ešte narástlo :) A reki, fakt máš môj obdiv! :):shock2:
 

DeletedUser

Hosť
Ja som mal 52 :( Som dával nascvál zle :D!!!! A niekto na čekom Weste má napísané že "nemyslím si že IQ je len zvuk čo vydá prasa tesne pred smrťou :D"
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore