Aké máte IQ?

aké máte iq ????

  • < 56 Mentálne nespôsobilý

    Hlasy: 20 7,7%
  • 56 - 70 Veľmi nízka inteligencia

    Hlasy: 0 0,0%
  • 71 - 85 Podpriemerná inteligencia

    Hlasy: 5 1,9%
  • 86 - 115 Priemerná inteligencia

    Hlasy: 45 17,2%
  • 116 - 130 Nadpriemerná inteligencia

    Hlasy: 70 26,8%
  • 131 - 145 Veľmi vysoká inteligencia

    Hlasy: 44 16,9%
  • 146 - 160 Genialita

    Hlasy: 19 7,3%
  • > 160 Vysoká genialita

    Hlasy: 58 22,2%

  • Celkový počet hlasujúcich
    261
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Podľa týchto internetových "testov" sa vôbec neriaďte, je to úplne iné spraviť si to cez internet než skutočné meranie iq s psychológom.
 

DeletedUser3950

Hosť
Blbosť
toto su otázky?
Anička má šestnásť rokov a je štyri krát staršia ako jej brat. Kolko rokov bude mať Anička, ak bude dva krát taká stará ako jej brat.

Rudo má rád číslo 25, ale nie 24. Má rád 400 ale nie 300. Má rád 144 ale nie 145. Ktoré číslo má rád?

Tak tie dve otázky boli fakt na hcensoredo a nerozumel som im... ja som mal 110 ale nič si z toho nerobím, internrtovým testom absolútne neverím...
 

DeletedUser

Hosť
Je to nanic IQ test na jsu tie kde posielate SMS su kvlitne spracovane.Podla toho mam IQ 135 ale normalne mam 145-148.
 

DeletedUser3753

Hosť
naj je to, keď si ideš spraviť IQ test do organizácie "Mensa"... tam sa síce za to platí, ale máš to aspoň trochu hodnoverné aké IQ máš...
 

DeletedUser3950

Hosť
naj je to, keď si ideš spraviť IQ test do organizácie "Mensa"... tam sa síce za to platí, ale máš to aspoň trochu hodnoverné aké IQ máš...

Hej hej...ale zas neviem, či sa mi oplatí platiť za nejaké číslo, ktoré mi vlastne v živote aj tak nijako nepomôže...
 

DeletedUser3753

Hosť
nie je to nič, je to len pre teba, tak ako všetky tie testy na nete a cez SMS :) Teda vlastne v Mense dostaneš aj certifikát, ale je to tiež len pre teba :)
 

DeletedUser

Hosť
No pre mna je skor dolozite, co s mozgom dokazes a nie ako mas IQ. Aj ludia s nizkym IQ dokazali velke veci. Sice neivem ktori, ale nejaki sa urcite najdu :D
 

DeletedUser3753

Hosť
v Mense sa oficiálne testuje až od 14 rokov... menšie deti majú špeciálne testy... a prirodzená inteligencia neni o veku :)
 

DeletedUser3753

Hosť
kamarát tam je a doniesol mi cca pred dvomi rokmi tie ich testy, čo boli tesne predtým... originál mi doma stopoval čas a tak a mám 132 :) do mensy sa mi nechce ísť, lebo jednak stojí peniaze testovanie, potom členské a nevidím v tom nejaký veľký prínos do života...
 

DeletedUser

Hosť
kamarát tam je a doniesol mi cca pred dvomi rokmi tie ich testy, čo boli tesne predtým... originál mi doma stopoval čas a tak a mám 132 :) do mensy sa mi nechce ísť, lebo jednak stojí peniaze testovanie, potom členské a nevidím v tom nejaký veľký prínos do života...

nemáš náhodou tie tesaty v elektronickej forme? alebo nevieš, kde by som ich mohol zohnať?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore