Aké máte IQ?

aké máte iq ????

  • < 56 Mentálne nespôsobilý

    Hlasy: 20 7,7%
  • 56 - 70 Veľmi nízka inteligencia

    Hlasy: 0 0,0%
  • 71 - 85 Podpriemerná inteligencia

    Hlasy: 5 1,9%
  • 86 - 115 Priemerná inteligencia

    Hlasy: 45 17,2%
  • 116 - 130 Nadpriemerná inteligencia

    Hlasy: 70 26,8%
  • 131 - 145 Veľmi vysoká inteligencia

    Hlasy: 44 16,9%
  • 146 - 160 Genialita

    Hlasy: 19 7,3%
  • > 160 Vysoká genialita

    Hlasy: 58 22,2%

  • Celkový počet hlasujúcich
    261
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3753

Hosť
neviem, ale je to mensácky, aj keď originál je dlhší... aj tak to robíš len pre zábavu a je určite lepší než tie len tak upichnuté na nete :)
 

DeletedUser

Hosť
neviem, ale je to mensácky, aj keď originál je dlhší... aj tak to robíš len pre zábavu a je určite lepší než tie len tak upichnuté na nete :)

veď áno, ale chcel by som si už dať vážne zmerať IQ, lebo takto sú to všetko len moje dohady... všetko, čo som robil, mi vychádzalo medzi 130-140, takže chcem už konečne presný údaj :D
a u psychologičky neviem, ako to treba urobiť, keďže ku žiadnej nechodím, a tiež sa bojím, že sa za to platí...
 

DeletedUser3753

Hosť
v mense to tuším stojí 10 ojro...ale len v BA a len raz za čas...
 

DeletedUser198

Hosť
ja mám IQ malé tykve :D prosto fatal error a hlavne v piatky :D
 

DeletedUser3753

Hosť
veď to... :(

...ale aj tak nechápem, ako môžu z pár papierov zistiť presný údaj... veď logika nieje iba o matematike a priestorovom vnímaní...

presne nezistí nikto, je tam možná odchylka :) logika je chápanie súvislostí a vedieť tie súvislosti aj spracovať - to máš napr. tie postupnosti a obrázky kde máš zistiť, čo tam patrí...
 

DeletedUser

Hosť
presne nezistí nikto, je tam možná odchylka :) logika je chápanie súvislostí a vedieť tie súvislosti aj spracovať - to máš napr. tie postupnosti a obrázky kde máš zistiť, čo tam patrí...

veď to... ale keď mám takýchto obrázkov 30 po sebe, tak to ma už vážne nebaví :D
 

DeletedUser3753

Hosť
ale čím ďalej sa obtiažnosť stupňuje :) a vidíš, mňa také veci bavia :D
 

DeletedUser

Hosť
ale čím ďalej sa obtiažnosť stupňuje :) a vidíš, mňa také veci bavia :D

nehovor, že robíš IQ testy ako na bežiacom páse :D to ti neuverím :D

...no nič, skúsim ten skrátený z mensy, že čo to dá, lebo minule som ho tuším robil, ale spravil som len 2/3 a potom ma to prestalo baviť :D :D :D
 

DeletedUser3753

Hosť
to nie :D ale bavia ma také logické veci... všelijaké tie "únikové" hry a tak...kde treba rozmýšľať... kompenzujem si tým pobyt tu na fóre :D
 

DeletedUser

Hosť
to nie :D ale bavia ma také logické veci... všelijaké tie "únikové" hry a tak...kde treba rozmýšľať... kompenzujem si tým pobyt tu na fóre :D

no tak to aj mňa, ale ani to nie všetci... skôr logické hry iného typu... ale taktiž ma strašne bavia rôzne logické hádanky a logické nezmysly
 

DeletedUser

Hosť
no tak to aj mňa, ale ani to nie všetci... skôr logické hry iného typu... ale taktiž ma strašne bavia rôzne logické hádanky a logické nezmysly

najlepsie su hlavolamy na doma ne na pc normalne nejaku blbosticku vyriesit :D doma vecer na posteli ne furt pri pc ...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore