Aké máte sny, alebo co sa vám snívalo ??

Aké máte sny ??

  • Nič sa mi nesníva

    Hlasy: 14 12,8%
  • Sníva sa mi príjemne

    Hlasy: 34 31,2%
  • Neviem, ráno si nič nepametám

    Hlasy: 30 27,5%
  • Mávam často erotické sny

    Hlasy: 19 17,4%
  • Mávam nočné mory

    Hlasy: 17 15,6%
  • Sníva sa mi často stále ten istý sen

    Hlasy: 17 15,6%
  • Svoje sny si fakt užívam

    Hlasy: 23 21,1%
  • Snívajú sa mi sny, ktoré už nemôžu byť viac divné a nezmyselné

    Hlasy: 45 41,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    109
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
To najhorší sen bol, že som sa musel začať učiť :D. Teraz som skončil devinu, idem na strednú a matka nado mnou stála s metlou a musel som sa učiť :D. Najhorší sen...bŕŕŕ
 

DeletedUser4623

Hosť
moje top 3 najhoršie nočné mory:
1. Je leto bicyklujem sa s kamošmi vonku a nikto nie je doma. Zrazu sa spustia sirény a do togho rozlas že: Vybuchli Mochovce utekajte preč.
2. Vybuchol vrtulnik padám a neviem dopadnút.
3. Naháňa ma jazdec bez hlavy( Ak ste videli horor Ospalá diera od Tima Burtona viete o koho sa jedná)
 

DeletedUser7252

Hosť
moje top 3 najhoršie nočné mory:
1. Je leto bicyklujem sa s kamošmi vonku a nikto nie je doma. Zrazu sa spustia sirény a do togho rozlas že: Vybuchli Mochovce utekajte preč.
2. Vybuchol vrtulnik padám a neviem dopadnút.
3. Naháňa ma jazdec bez hlavy( Ak ste videli horor Ospalá diera od Tima Burtona viete o koho sa jedná)

Súcitím Achi, videl som jeho rozprávky ;)
 

DeletedUser7408

Hosť
Môj najhorší sen (skôr asi najnudnejší) bol že som celý čas padal a chvíľu predtým ako som mal dopadnúť ma zobudil budík.
 

DeletedUser4623

Hosť
lol, včera sa mi sníval taký hustý sen že sa doteraz na ňom smejem.
Neviem ako som sa dostal do maďarska. Kde ma maďarská armáda zajala a odniesla ma do Budapešti kde ma mučili a hovorili ze som štúrovec. A zrazu došiel Slota :D s armádou na tankoch :D:D:D
Všetko poničili. A zrazu že zničte celé mesto:D:D. Zobudil som sa že mi dal môj brat šupu do brucha :D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
:D:D:D:D taky sen by som chcel mat mne sa najhorsie snivalo
1.ruzickova ma nahanala a chela ma znasilnit valila sa ako sud
2 ruzickova ma zajala v mojej byvalej škôlke a nechela ma pustit musel som ziest pukance z ktorych som oslepol :D a potom som sa vyslobodzoval pri stene bola taka diera a bola tam voda a plavaly tam zraloky som tade musel prejst aby som sa zachranil bola to uplne nocna mora doteraz mam stoho sna traumu :D ten sen sa mi snival velmy dlho
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Toto video si už radšej niekdy nekuknem. [YOUTUBE]9VDvgL58h_Y[/YOUTUBE]

Blbé sny. :ehmehm: V sne tam namiesto toho ujka som ja :/ ....Prečo nemôžem byť to strašidlo ? :D
 

DeletedUser

Hosť
Keď nebudeš poslúchať tak na teba vytiahnem lyžičku a budem ťa byť :D
 

DeletedUser7252

Hosť
asi si myslel "biť" ale nevadí :D ... veru o tomto videu som už počul ale v inom prevedení samozrejme. slovne žiaľ Bohu, preto aj nepresne som sa o ňom dozvedel :howgh::howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Ja ked mam sen tak nepekny :( Vzdy tam dakoho zabiju,a to je dost cudne ze tieto sny mavam dost casto :( A vzdy sa zobudim v tom najhorsom...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore