Anketa Aké odmeny by ste chceli najviac vyhrávať?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Aké odmeny by ste najviac chceli vyhrávať?

  • Posilnenia

    Hlasy: 8 16,0%
  • Truhlice

    Hlasy: 14 28,0%
  • Peniaze

    Hlasy: 2 4,0%
  • Skúsenosti

    Hlasy: 10 20,0%
  • Predmety zo súprav

    Hlasy: 33 66,0%
  • Prémiové výhody

    Hlasy: 26 52,0%
  • Iné, napíšem

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    50
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Novú truhlicu môžem navrhnúť. Pokojne napíš aj konkrétne súpravy, resp. predmety z týchto súprav, aké by mala podľa teba obsahovať.
Určite však nedovolia také súpravy, ktoré boli v predajných akciách, ako napr. zlatá jazda alebo teraz naposledy dôstojníkova súprava Únie.

Tak ked je to bojova truhlica, tak by som navrhoval iba "bojove" supravy (samozrejme nie nuggetove). A truhla by nemusela byt len 1.

Moznost 1. je ze by bola iba truhla a padala by z nej hociaka cast vybavy z hociakej bojovej supravy (navrhoval by som iba lvlove, ale kludne by tam mohli byt aj tie uplne stare suprvay ako napr Natty Bumppoa a pod.). Samozrejme tato truhla by bola raz za mesiac popr kazdy 2hy tyzden to uz nechavam na vas ako casto ju date.

Moznost 2. je o nieco zaujimavejsia, pretoze by bolo viac truhiel. Slo by o to, ze by sa truhly delili na truhla s topankami, opaskami, nohavicami, atd. Tieto supravy by mohli byt rovnako ako v moznosti 1.

Moznost 3. je o tom, ze by sa davali truhly podla roku (nieco ako vianocne vaky), s tym ze zase iba tie bojove supravy.

Kazdopadne :D tieto navrhy su zatial stale iba v hrubej forme. Nemam trz cas velmi sa venovat westu, pretoze sa ucim na matury a chcel by som teda poprosit aj ostatnych hracov aby sa kludne pridali do tejto debaty, popr kludne pozmenili, dokoncili moje navrhy.

Jo a sorry za gramatiku :D
 

DeletedUser10989

Hosť
Prvá možnosť, ktorú navrhol Jim, sa mi pozdáva asi najviac, akurát by som ju uvítal každý boj, rovnako ako je teraz Amrická súprava. Akurát v tom prípade by som najnovšie sety( Zapata, Murrieta, Phoebe) nepridával do tejto truhlice.

Pri druhej možnosti sa obávam, že ju nepovolia, nakoľko sa jedná o príliš veľa truhlíc(7, ak by boli časti oblečenia zvlášť, zbrane a jazdy spolu).

Pri tretej mám rovnaký problém ako pri druhej- asi by bol rovnaký počet truhlíc.

Možnosť štvrtá, boli by 2 truhlice. Jedna s vecami pre dmgerov (Natty Bumppo, Black Bart, Skarunyate, Shawnee, Robert Lee, Pat Garret, Amiš, možno Murrieta?)
a druhá pre tanky (Johnson, McJunkins, Bob Dalton, Deadwood Dick, Prieskumník, Pancho Villa, Hombre, Pizarro, Hernando Cortés, Adams, možno Zapata?)

Väčšina z týchto setov nemá jazdu a zbrane zároveň, tak povedzme, že by 7 bojov padala jedna truhlica, ďalších 7 bojov zas druhá.
 

Deleted User - 4

Hosť
Ďakujem za všetku spätnú väzbu. Návrhy na nové truhlice som preposlal ďalej. Pravdepodobne to však bude trvať veľmi dlho, kým vývojári niečo také spravia.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore