Ako sa vám páči nová verzia 2.0?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Páči sa Vám nová verzia hry 2.0?


  • Celkový počet hlasujúcich
    147

DeletedUser9029

Hosť
ci dalej tym viac zacinam nenavidet casy prac .. Obchodovanie alebo Obchodovanie s indianmi ... kedysi vynosny biznis ... teraz ? strata casu ...
Potvrdzujem. Na buffale idem cez skrývanie a v prácach ako prepadnutie, vlámanie, okrádanie ľudí, vykrádanie hrobov, ktoré boli pre skývačov najlepšie, mi za týždeň nepadol ani jeden predmet, dokonca ani jeden produkt. A to som dobrodruh, s prémiom pre postavu aj vyšším príjmom... :p
 

DeletedUser

Hosť
Čím ďalej, tým viac si búcham na čelo... :odJackNoface::odJackNoface::odJackNoface:

Toto musí byť nejaký zlý žart. Veľmi zlý žart. Však čo nový update, tým je west horší.

Mám závažnú otázku:

Hra The west prestala vynášať a preto sa Inno rozhodlo ju zrušiť? Lenže nechcú s tým seknuť zo dňa na deň, ale takto postupne kazia west, aby hráči odišli sami a aby mohli vinu hodiť na nich? Ukončenie hry kvôli nedostatočnému záujmu?
 

DeletedUser9056

Hosť
Hra The west ma najviac bavila, keď len začínala na sk. O opaskoch a nohaviciach ste vtedy len mohli snívať. Avatary? Tie mali všetci rovnaké. Truhly? Predtým mala "Drevená truhlica" hodnotu okolo 35.000$-40.000$ a teraz ani nie 5.000$. Bolo to asi kvôli tomu, že sa dali nájsť len pri bojoch.
Ten SHOP načo? Naozaj už chcete spoplatniť celý the west? Zachvíľu budeme musieť platiť nuggetamy/nuggetmy spánok vo vlastnom Hotely, kam toto speje. Je mi až do plaču z toho. :odJackNoface: :(

Súhlasím so "Solitary man" !
 

DeletedUser

Hosť
Takže, INNO to trocha pokašľalo. :(
+ celkom dobrá grafika
- práce, úplný otras
- chat
- nepriehľadné

Mohli to urobiť aj lepšie. Prestalo ma to baviť a myslím že niesom a ani nebudem sám kto to prestane hrať. :(
 
nikto sa nezmienil o výstavbe pevností...
katastrofa...
toľko materiálu čo požadujú, to prehnali.
čas prác ozaj mohol ostať po starom, príde mi nevýhodnejší.
cestovanie po mape sa výrazne zrýchlilo, super.
denné úlohy, no niekedy mám čo robiť... :)

celkovo mám ešte také zmiešané pocity :)
 

DeletedUser

Hosť
Kazdym dnom ubuda na weste kopec ludi. Na Vianoce tu hralo 26000 a teraz na Silvestra (co je jeden tyzden) je tu uz len 22,900. Zeby to bolo v poriadku?.
 

DeletedUser

Hosť
po roku, čo som sa vrátil, sa thewest zmenil :). Ak, tak iba na Arizone bola jediná práca, v ktorej sa nedal zmeniť čas a to Štopkanie ponožiek :D. To, že si nemôžem dať ľubovoľný čas u práce, ma až tak netrápi, ale trápi ma iba to, že nemôžete získať viac ako 1 produkt(pri dvojhodinovkách ste získali napr. 4 kusy uhlia, podľa štastia). Len trocha mohli upraviť cestovanie. Toť nenormálne, že idem s koňom cez vodu :D. Ale ako sa vraví, nikto nevie, aká je tá voda hlboká :D
 
po roku, čo som sa vrátil, sa thewest zmenil :). Ak, tak iba na Arizone bola jediná práca, v ktorej sa nedal zmeniť čas a to Štopkanie ponožiek :D. To, že si nemôžem dať ľubovoľný čas u práce, ma až tak netrápi, ale trápi ma iba to, že nemôžete získať viac ako 1 produkt(pri dvojhodinovkách ste získali napr. 4 kusy uhlia, podľa štastia). Len trocha mohli upraviť cestovanie. Toť nenormálne, že idem s koňom cez vodu :D. Ale ako sa vraví, nikto nevie, aká je tá voda hlboká :D

Pri troche šťastia nájdeš aj dva produkty... :)
[SPOIL]
299e0e573b7d4aa08069480.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
ale napr. pri ťažbe uhlia(5min). nájdem asi 8ks uhlia z 14 prác :D a to iba po 1ks.
 

DeletedUser8766

Hosť
myslím že to závisí od percent na zisk produktu....ked si vysoko cez 100 %, tak sa zvyšuje šanca na najdenie viacerých produktov...aspon mne sa to tak javí...u korenia, nabodnutej rybe a pod. mi padá veľa krat aj po dva kusy
 

DeletedUser

Hosť
Ak robis napr. korenie a mas premium + praca je zlata, tak mozes najst naraz aj 3 produkty.
 

DeletedUser

Hosť
čo si myslím o uptade v skratke:censoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensored
 

DeletedUser7779

Hosť
čo si myslím o uptade v skratke:censoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensored

Mohol si to trochu viac rozpísať. :D Ale nie, určite musí byť niečo, čo sa tie na 2.0 páči. :D
 
Hore