Ako sa vám páči nová verzia 2.0?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Páči sa Vám nová verzia hry 2.0?


  • Celkový počet hlasujúcich
    147

DeletedUser

Hosť
Mohli by aspoň tie pevnosti vrátiť do normálu.. nevidieť rekrut, nevidno poriadne na koho strielam, kto na mňa, aké kolo je a pod.
Hrôza, načo rýpali do niečoho čo im drží celú hru pokope a zhoršili to, nechápačky
Tam neni jediné pozitívum na tom čo urobili, nech mi dakto jedno nájde
 

DeletedUser

Hosť
Som z toho sklamaný a hlavne z bojov o pevnosti, kde to seka a nedá sa to ovládať. Mali by ste sa nato pozrieť lebo veľa ľudí to odrádza od bojov o pevnosti. Ďakujem.
 
No moc ma to nepotešilo.
-A hlavne tie práce. Človek keď si chce niečo nájsť aby tu hodinu sedel pri 1-5 minutovkách šak to je o nervy ....
-Bolo spomínané to zranenie pri práci to hej... teraz som začal Californiu a hen čo spravím pár prác už mám HP skoro na minime ...
-Boje no katastrofa absolútne ma nebaví ísť na ten boj. Neni ani dobre vidieť či ma niekto trafil alebo nie to je na tom asi najhoršie.
-Chat ? No to je strach a hrôza. Úplne nepraktický a pri boji ešte viac. A nepáči sa mi ani to že v chate už sú neni (pri boji) zoradený hráči od Generála-Kapitána .... atď. ale podla mena a to je chaos ptm tam
-Otváranie okien. Niečo príšerné aby som sa dostal k fóru musím najprv kliknúť na mesto to bolo zbytočné. Načo je taká pekná mapa (aspoň niečo sa im podarilo) keď si ju človek zakryje tými oknami...

Jedine čo sa im fakt podarilo je to grafické spracovanie a tá mapa. To sa mi páči. Ale ostatné veci moc nie...
 

DeletedUser4451

Hosť
Ono ked je hra dobra a bavi.. tak ju chcu stale este viac vylepsovat stale hladat nieco co hru zlepsi ale ked je naozaj na urovni tak vylepsenia uz jej mozu v konecnom dosledku len uskodit.. skor ci neskor a tu sa to stalo, mne zmeny vyhovuju az na chat a boje ale vacsina na to pinda a je pravda ze niektore zmeny spravili zbytocne, ale ak su inteligentni tak museli vediet ze niektore zmeny sa dopracuju k negativnym ohlasom
 

DeletedUser

Hosť
hm, zaujímavé.... ja som bol v tom, že to už robia pekne dlho :D
(a v tomto update sa to rozhodne netýka len bojov - chat a práce)

čo ja viem mne sa napríklad na novom chate páči, že mi bliká okno hore, keď mi niekto šepka, ešte nech vrátia zvuk a je to v pohode, nemusí mať stále miesto, dám si ho kde potrebujem :) práce mi tiež vyhovujú :) 25% motivačky denne fixne, pracujem si ako chcem no a boje neriešim, takže k tým sa vyjadriť neviem
 

DeletedUser7779

Hosť
Práve teraz som si dal robiť presne prvú prácu po spustení verzie 2.0, a tá práca je klčovanie lesa. :) A tá vec s vhodnými vecami na tú prácu je dobrá, teraz aspoň stále nemusím chodiť na tw-db.info. :)
 

DeletedUser3950

Hosť
Až na to, že ti to neráta bonusy súprav...preto to nepoužívam až tak moc :D. Radšej tw-db ClothCalc, ktorý ti aj ukáže najbližšiu prácu...
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja sa aj tak súpravám nevenujem, v skratke, mne sa to páči ako to urobili. :)
 

DeletedUser3950

Hosť
Je to lepšie, ako nič. Ale tie súpravy, hlavne ak máš nový svet a máš tam málo prác, nie sú zanedbateľné...
 

DeletedUser

Hosť
Ja sa aj tak súpravám nevenujem, v skratke, mne sa to páči ako to urobili. :)

povedz mi jedinú vec, v ktorej je to lepšie ako vyššie spomínaný script (príp. jeho predchodca), ktorý je v hre prítomný už nejaký ten rok.
Keď niekde napíšeš, že sa ti niečo páči/resp. nepáči tak dávaj aj dôvody prečo, inak je to dosť zbytočná recenzia resp. názor
 

DeletedUser7779

Hosť
Veď som napísal že sa mi páči tá vec na vhodné oblečenie, dôvod: že teraz stále nebudem musieť chodiť na tw-db.info. Môj milý, toto je dôvod, a mimochodom čo sa týka toho scriptu, to som myslel Kalkulátor, nejako sa mi pokzil a už mi nechce ísť...
 

DeletedUser3241

Hosť
ci dalej tym viac zacinam nenavidet casy prac .. Obchodovanie alebo Obchodovanie s indianmi ... kedysi vynosny biznis ... teraz ? strata casu ...
 

DeletedUser2852

Hosť
Marcus na bete som bola, ale maximalne ma nebavi hrat nieco v cudzom jazyku, tak som na to kaslala. A uz vobec nie reagovat tam na nieco. Ved oni si to vsimnu, ked im zacne rapidne ubudat pocet hracov.
To ich testovanie asi za vela nestalo. Ked si to tam testuje par ludi, to sa neda porovnavat s velkym mnozstvom.
 
Hore