Ako sa vám páči nová verzia 2.0?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Páči sa Vám nová verzia hry 2.0?


  • Celkový počet hlasujúcich
    147
Čo poviete na boje? Veď na to sa nedá pozerať, neviem ani kto striela po mne a po kom strielam ja, hrozne neprehľadné.. nechápem načo to takto spravili, je to neskutočne hrozné..
Hej určite by sa hodilo njeaké farebné rozlíšenie, ak by som trafil a vyhol pozadie textu by mohlo byť zelené, postúpenie a info o ďaľšom kole modre a ak mi by niekto zasiahol červené.
Ja som ešte ako prebieha boj v tejto verzii ešte nevidel, lebo väčšinou som na bojoch off. Ale niekedy už by som sa mohol pozrieť ako ten boj vyzerá...
Uvidím, či nebudem prekvapený.
Takto, naozaj moc neprehladné...
[SPOIL]
01dfcf58c5cd4bd780b6c7b.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
Neviem, ci sa mi to len zda, ale som duelant s bonusom pre postavu (cize motivacia sa mi obnovuje o 80% rychlejsie), ale mam pocit, ze sa mi obnovuje dvakrat tak pomaly ako v 1.36. Znizili obnovovanie duelovej motivacie alebo sa mi to fakt len zda? Lebo nechce sa mi dopovat cigaretami len aby som mohol denne spravit napriklad 10 duelov...
 

DeletedUser7779

Hosť
Takto, naozaj moc neprehladné...
[SPOIL]
01dfcf58c5cd4bd780b6c7b.png


Vidím, práve v týchto chvíľach bojujem, Respektíve, dobojoval som :D, no, nie je to až tak zlé, ale mohlo to byť aj lepšie.
 

DeletedUser

Hosť
Najhoršia vec na celej 2.0 verzii je chat :grrr::sibko::huh1:
Chat doteraz bol super - keď niekto niečo napísal do hociakej miestnosti - videl som to. Ak sa mi to nechcelo čítať, alebo tam bol spam - vypol som si miestnosť. Teraz si musím každú sekundu prepínať miestnosť aby som videl to čo potrebujem a aby som odpísal ...

Terajší chat neuveriteľne sťažil velenie... sem tam sa stane, že si nevšimnem niekoho s málo HP ale keď som si mrkol chat, tak som to tam videl a hneď bolo prestriedané, alebo ak mal niekto s niekym dohodnuté striedanie, tak som to videl a zbytočne som mu nepovedal, nech sa strieda s iným hráčom.

Hráči sa mohli počas boja rozprávať na mestskom/aliančnom/sektorovom chate a zároveň aj čítať príkazy z boja .... teraz musíme mať otvorený len pevnostenský chat, v ktorom nemôžeme ani muknuť a ak ho prepneme, tak zmeškáme nejaký dôležitý pohyb, nastane chaos a prehra ... je to nap*d

Ďalej zoradenie hráčov v pevnostenskom chate - doteraz to bolo podľa hodnosti a vždy som videl či je nejaký generál alebo kapitán online ... teraz sa musím hrabať v celom zozname aby som to našiel ...

Jediná ako-taká výhoda terajšieho chatu je šepkanie - je to všetko krásne pokope ... ale aj tak mi tam zas vadí, že nevidím čo sa deje na ostatných chatoch ....

Moje hodnotenie chatu na 2.0 .....0/10 :odJackNoface::odJackNoface::odJackNoface: :eezmurk: :sibko::(:huh1:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Chat doteraz bol super - keď niekto niečo napísal do hociakej miestnosti - videl som to. Ak sa mi to nechcelo čítať, alebo tam bol spam - vypol som si miestnosť. Teraz si musím každú sekundu prepínať miestnosť aby som videl to čo potrebujem a aby som odpísal ...

Terajší chat neuveriteľne sťažil velenie... sem tam sa stane, že si nevšimnem niekoho s málo HP ale keď som si mrkol chat, tak som to tam videl a hneď bolo prestriedané, alebo ak mal niekto s niekym dohodnuté striedanie, tak som to videl a zbytočne som mu nepovedal, nech sa strieda s iným hráčom.

Hráči sa mohli počas boja rozprávať na mestskom/aliančnom/sektorovom chate a zároveň aj čítať príkazy z boja .... teraz musíme mať otvorený len pevnostenský chat, v ktorom nemôžeme ani muknuť a ak ho prepneme, tak zmeškáme nejaký dôležitý pohyb, nastane chaos a prehra ... je to nap*d

Ďalej zoradenie hráčov v pevnostenskom chate - doteraz to bolo podľa hodnosti a vždy som videl či je nejaký generál alebo kapitán online ... teraz sa musím hrabať v celom zozname aby som to našiel ...

Jediná ako-taká výhoda terajšieho chatu je šepkanie - je to všetko krásne pokope ... ale aj tak mi tam zas vadí, že nevidím čo sa deje na ostatných chatoch ....

Moje hodnotenie chatu na 2.0 .....0/10

be6bc7bdd20944ddab7527f.png
 

DeletedUser

Hosť
aááa tie časove intervali im neodpustim,šak janemam ani 1robotu čoma hodinu :D čo chcu zavislaka zomňa spraviť? jasa nedáám" :D šic aj celu ich firmu ...... adios Tigri
 

DeletedUser

Hosť
Ako povedal Solitary man, ten chat je katastrofa. Mapka je pekná, všetko je fajn, ale tie práce a chat sú na nič. Mňa osobne to už odradilo od hrania westu.:(
 

Deleted User - 185438

Hosť
Celé je to zlé, jediné čo sa mi na tom páči je grafika mapy.
Stále ma otravujú tie isté typy, ktoré ma nabádajú na kúpu prémia...
Z chatu je mi na blvanie, to nebudem ani komentovať...:grrr:
Časy prác = ohavnosť.
Minimapa je hrozne malá, o tom trollovi v strede mapy ani nehovorím...
Ten panel skúseností sa mi tiež nepáči, menu celkovo akotaké sa mi nepáči, to blikanie tých ikoniek je hrozné.


Strašne by som ocenil keby sa otvoril herný svet, kde by bola verzia 1.0, alebo aspoň 1.29, tam by určite išlo 85% hráčov.

Verzie 1.x boly jednoznačne lepšie ako West 2.
 

DeletedUser

Hosť
tato verzia je skoro cela zle az na mapu ale aj ta je dost neprehladna napr. nemam ani tusenia kde je zadavatel k ulohe k mexickemu zlatu...Motivacia klesa dost rychlo hra sa zmenila na dost otravnu klikacku a zranenia s prac su tak caste ze sa bojim dat pracu aby som neskapal.mal som 4 ucty ale uz hram len 1 aj to len púridem nieco odkliknem a odidem. Radsej by som si zahral the-west s tym co bolo pred tymto
 

DeletedUser

Hosť
No, treba povedať že tými časmi jednoznačne vidno že InnoGames z nás chce spraviť závislákov alebo kupovačov prémia. Ale v podstate sa mi tá grafika veľmi páči, a je to v celku zaujímavé hodnotím 70 % .
 

DeletedUser

Hosť
Zaujímavé že keď som sa pýtal na "retro" svet, všetci ma skritizovali. A teraz by bol takýto svet veľmi žiadaný...
 

DeletedUser

Hosť
Mapa je krásna a na ostatné veci si zvykneme.
Zranenia z prác : je pravda,že sú občas vysoké,to asi Inno prehnalo.
Čas práce : no mne osobne to stažili,pretože skoro všetky práce čo potrebujem trvajú teraz 2 hodiny,hlavne čo sa týka denných úloh.
Minimapa : aj mne pripadá malá a to mám 24´´monitor.
Celkovo hodnotím túto verziu pozitívne.
 

DeletedUser8913

Hosť
Skoro nič pozitívne.... zle je tam: chat, exp, prace, stavanie pevnosti... skoro všetko, jedina dobra vec- grafika, no to mi nechýbalo
 

DeletedUser7779

Hosť
No tak napíšem aj ja niečo.
Chat, dá sa to ale mohlo si na tom Inno dať viac záležať. Ďalej grafika, tá je celkom dobrá, no určite sa niekde nájdu nedostatky. Časy prác, to som už písal že sa mi nepáčia, napríklad 2 hod., toto je pre väčšinu hráčom Westu príliš veľká dĺžka práce, a napríklad 1 min., to je zas strašné málo, a najhoršie je na tom to, že si nemôžeme vybrať čas práce, a za to ďakujem Hebi že založila tú anketu o možnosť vybratia si čas práce. A tá mapa, mapu by som tiež bral, ale podľa mňa je trochu malá. Boj je celkom a tá neprehľadnosť, nó, mohli to aspoň spraviť do takého riadka alebo tak nejako. Čo sa týka NPC duelov, oni sú v poriadku ale až na tie časy, veď tam treba čakať až 15 hod. alebo tak nejako na ďalšieho protivníka. A proti duelmi s hráčmi nič nemám.
Polovica hráčom Sk Westu asi chce skončiť, a to len kvôli verzii 2.0.
Tak to odo mňa asi všetko...
 
Všetko celkom dobré, až na tie práce, síce je dobré, že sa dajú zadať 4 naraz, ale tie dĺžky ma naozaj štvú, kedysi fakt stačilo ráno si zadať práce a o 6 hodín naspäť. Teraz mám pocit, že nikdy nenájdem produkt. Ešte by som vytkol okno chatu, nemám ho kam dať, ale inak dobré.
 
Hore