Aky mate nazor na smerovanie THE WEST?

DeletedUser

Hosť
Aky je Vas nazor na sucasny The West?

Tu je moj... Ked som sa logol bola to pomerne zaujimava hra na premyslanie. Bolo velmi dolezite kde, do akych schopnosti si davas body. Ci na duely alebo na prace. Duely boli velmi facsinujucuje pretoze velku rolu pri nich hrali tvoje schopnosti. To iste platilo pre prace. Dalsi uptade prisli pevnosti. Pomerne zaujimava udalost. Questy boli pomerne narocne a dalo vela premyslania ich urobit. Pamatajte nebolo udobrovanie samana. Co sa tyka vzacnych zbrani, boli naozaj vzacne. Boli 4 krasne vybalancovane premia, ktore Ti ulachcili hru ale neznamenali vitazstvo.

To bol prvy rok...



....poslednu dobu:

duely: uplne tam hra obrovsku rolu random. Uplne spriemerizovali rozdiel medzi hracmi ktori tomu rozumeju a naopak nerozumeju. Vobec to uz nie je o dovtipu, logike a sikovnosti. Dovod? Aby niektori hraci nerusili ucty pre neschopnost vyhrat duel.

questy: su cim dalej tazsie a odmeny pomerne slabe. Dovod? Aby hraci udobrovali samana za nugety.


zbrane: uplna explozia novych zbrani ku ktorym sa dostanes hlavne za nugety. Dovod? Kupovat nugety.



kupovanie schopnosti a atributov: si slaby? investujes a budes dobry! opat nugety



a veci ako nove avatary a satnik, opat nenapadne implantovane aby si hraci kupovali nugety..


Cize tato hra uz vobec nie je hre ale o kupovani. Kto viac zaplati ten je "lepsi"...to je hra??? ukazte mi kde je hra? ako to mam hrat? toto ma ma bavit???




buducnost westu:

premia, premia, premia. zachvilu si vsetko kupite za premium.
aky mate nazor na smerovanie westu vy?


Na zaver jeden rozdiel ako sa chovalo INNO kedysi a dnes. Pamatam si ze na zaciatku westu sa pridalo premium na 2 nasobne schopnosti pre duelantov. INNO to zrusilo pre velke zvyhodnovanie hracov a nevyvazenost hry. Teraz nema problem pridat do hry najlepsiu zbran pre level 10. Vidite ten rozdiel v spravani?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3733

Hosť
Pomerne čerstvá téma, no nemyslím si, že inno malo niekedy iný zámer, ako získať z tejto "hry" čo najviac peňazí, takže písať o tom že táto hra je už iba o nugettoch je v celku zbytočné.
Veľa hráčov hrá túto hru bez prémia, avšak prioritne je hra stavaná práve pre tých čo v hre chcú využívať výhody, za ktoré si priplatia.
V hre sa často potom robia rozdieli, že ten je nugeťák a podobne, ale treba si uvedomiť, že keby nebolo nugeťákov, tak táto (aj iné) hra má dávno STOP.
 

DeletedUser

Hosť
Toto nie je len tvoj nazor, toto je bohuzial realita. Uplne s tebou suhlasim. Kedze to bola browser hra roka, tak sa v INNO rozhodli vytazit z toho co najviac. A ako sa zda, ich chamtivost zatial nema ziadne hranice... som zvedavy, ake nugetove novinky maju este prichstane... :p
 

DeletedUser3733

Hosť
A ešte jedna vec, sami dobre viete, že každá vec má svoj začiatok aj koniec a Inno si zrejme uvedomuje, že táto hra zrejme už pre niektorých hráčov nemá čo ponúknuť, tak sa sanží z toho vyťažiť maximum do svojho vrecka.
Neviem čo nás bude čakať v tejto hre s príchodom nového roka a sľubovaných zmien, no jedno viem istotne, že nugetty budú všade.
 

DeletedUser2943

Hosť
súhlasím zo všetkým čo ste tu popísali. Smeruje to k úpadku a INNO sa snaží zarobiť čo sa dá. Sám nugety občas používam, hlavne na udobrenie šamana a šťastie. Napriek tomu si myslím, že sa dá nájsť cesta ako hrať svoju hru takmer bez nugetov a pritom úspešne. Napríklad z nových úloh som plnil len tie za ktoré boli ako odmena body vlastností a schopností. U ostatných viac zarobíte keď potrebné produkty predáte na trhu, napr. laso a cigarety predáte v pohode po 2000 dolárov za kus a namiesto splnenia úlohy KMEŇ, môžete zarobiť cez 100K.
Je na každom akú cestu si zvolí, či nutne potrebuje zlatú pušku a splnené všetky questy.
Ja som si z rôznych dôvodov nechal len svet 3, ale teším sa na jarný svet a dúfam že konečne to bude klasický nenugeťácky svet. Určite pritiahne aj zopár starých harcovníkov a začiatky sú vždy najkrajšie :)
 

DeletedUser

Hosť
Rozmýšľal som či sem vôbec napísať ale budiš:

Ako hráč:

Túto hru hrám od jej vzniku ( CZ mutácie ). Prešla dlhú cestu a nie všetky zmeny vyvolali pozitívny ohlas. Nikdy som nehral na duelovanie či na boje o pevnosti. Svojím spôsobom inklinujem skôr k čistokrvnému dobrodruhovi. Preto som napríklad uvítal zavedenie trhu lebo inak by som sa k niektorým vzácnym veciam nedostal. No nenaždranosť hráčov ma priam zarazila a naozaj by som nedal z X vec pol menóna. To že túto hru držia hlavne tí čo kupujú nugety netreba rozpiplávať.

Ale budiš.
Uvedomme si fakt že nikto nič nedá nikomu zadarmo a ani zadarmo nič pre nikoho nespraví. Žijeme v dobe keď svet hýbu peniaze a ak chcete niečo zadara skúste poprosiť nejakú charitu či pre vás nekúpia server a nezaplatia tých čo sa o to budú starať lebo vy chcete hrať zadarmo.


Samozrejme je aj to že ako každý človek aj ja chcem vyťažiť z peňazí ktoré do niečoho vložím čo najviac. tak ako keď si v obchode kúpim chleba , vyberiem si ten väčší za takú istú cenu ako ten menší .

Preto je prirodzené že chcem aj v hre určité výhody nad tými čo sa hrajú zadarmo.

Čo sa týka duelov tak to vôbec nieje o randome ale o šikovnosti prerozdeliť správne body. Ćuduj sa svete ale stále je to o tom istom. Len ste na to ešte neprišli. Ja rovnicu poznám ale keďže jediné dueli ktoré absolvujem sú z NPC z úloh tak mi je na nič. Pre tých čo by ju chceli vedieť - prídite na ňu , nieje ťažká.

Ohľad na poslednú akciu od INNO - vianočná akcia

Chvíľu som o tom premýšlal a v podstate je to dobrá vec len trochu nedomyslená. Súhlasím s tým že zo svetov treba vytiahnuť herné peniaze bo na starších svetoch je ich moc. Ale to že tam dali možnosť kúpi za nuggety bola trochu blbosť. Respektíve mali tú cenu navýšiť o hodne viac. Tým by si tie veci za nuggety kúpil málo kto a hra by bola stále vyvážená.

Čo záverom. Nikto nikomu nekáže kupovať si výhody či nedajbože tvrdnúť pri takej hroznej hre ako je The West. Ak sa vám hra nepáči je kopec iných ale ešte lepšie. Vypnite pc, odstrihnite prípojku od netu a počítač či notebook darujte deťom v detských domovoch. Z ušetrených peňazí za nuggety kúpte petang a stretneme sa v sade Janka Kráľa a strávime príjemný zimný deň hraním hry pri ktorej sa isto super zabavíte.
 

DeletedUser

Hosť
Neskôr sa vyjadrím aj dlhšie, teraz ma len zarazilo, že niekto ako ty Rekimaru, kto o dueloch nemal ani páru ani slychu, teraz objavil novú rovnicu ( ak tu nejaká je, neviem, nehrám ) a iní hráči, ktorí duelovali omnoho dlhšie, robili tabuľky, výpočty, niekoľko stovák duelov a trvalo im dlho, kým našli to správne rozloženie bodov a vedeli čo ako na čo vplýva.. A ty napíšeš, že vieš rovnicu a teraz si čo myslíš ? Že si majster duelant ?
Neuraz sa, ale myslím si, že ty vieš o dueloch toľko, čo ja o svahilštine..
 

DeletedUser

Hosť
Zaujímala by ma jedna vec... Deje sa to, čo sa deje, keďže má InnoGames ekonomické ťažkosti a príjmy skutočne zvýšiť potrebuje, alebo ide o čistú nenažranosť? Ja osobne sa prikláňam k tomu druhému...

Z mojej strany úplný súhlas so zorrom... InnoGames má celkom zjavný plán pridať prinajmenšom jedno - dve prémia, resp. zmeny za účelom zvýšenia používania existujúceho prémia, za každé dva týždne (seriózne, skúste si to počítať pri hre na bete, výnimky z toho pravidla sú dosť ojedinelé). Mať opodstatnený zisk z ťažkej práce, ktorej sa venujú desiatky zamestnancov, je jedna vec, ale podmínovať prémiami prakticky každý herný koncept a dávať nenugeťákom najavo, že sú tam iba do počtu, je vec druhá... A keď rovnaký názor zdieľajú i hráči, ktorí prémium používajú, niečo tu už niekomu smrdieť musí. Kompetitivitu tejto hry postupne nahrádza číslo, ktoré sú do nej schopní a ochotní investovať, a to nikoho dlho baviť nebude.

Ja osobne by som mal radšej hru zamorenú reklamami (ktoré by IMHO v prípade Westu vedeli vykryť všetky tie nechutnosti pridané za posledný rok), než hru zamorenú prémiami. No radšej o tomto opatrne, pravdepodobne by tam tie reklamy skončili súčasne s existujúcim prémiom... Ja už dávno nehrám štýlom, kedy by som sa mohol v čomkoľvek s dakým porovnávať - bez mesta, neotváram rebríček, neporovnávam si svoj inventár. A dokonca i pri takom štýle hry ma tá všade-prítomná ikonka zlatých nuggetov dokáže naštvať. No stále som si zachoval čistý štít - za prémium som si od počiatku môjho hrania ani raz nezaplatil, to je môj osobný achievement, ktorý prevyšuje všetky tie ich bodíky za kupovanie prémia a darčekov :).

Aby to nebola úplne nekonštruktívna kritika, bolo by dobré napísať, čo sa dá urobiť, aby sa situácia zlepšila. Peniaze sú však vysoko návyková droga - InnoGames neurobí nič, čo by mohlo znížiť zisk, ktorý už z hry majú. Jediná možnosť je navrhnúť alternatívu, ako tie peniaze získať... Avšak ak do hry nedali reklamu, zrejme vedia prečo. Prečo tú hru neurobiť platenú, to vieme i my sami. A iná alternatíva ma už naozaj nenapadá. Ostáva teda už len smutne konštatovať a počúvať ostatných, ktorí to buď napísať nemôžu (a to ja plne chápem), alebo tú hru nehrajú dostatočne intenzívne na to, aby si toho všimli.
 

DeletedUser

Hosť
Ale budiš.
Uvedomme si fakt že nikto nič nedá nikomu zadarmo a ani zadarmo nič pre nikoho nespraví. Žijeme v dobe keď svet hýbu peniaze a ak chcete niečo zadara skúste poprosiť nejakú charitu či pre vás nekúpia server a nezaplatia tých čo sa o to budú starať lebo vy chcete hrať zadarmo.

Ja nechcem hrat zadarmo. Ja kludne zaplatim, ale v ramci normy. Kedysi stala tato hra priiblizne 20 eur na pol roka. Teraz pomaly na mesiac. Uz vobec nejde aby si hra zarobila na uptade ale aby zarabala na dalsie hry. A vsak hra je urcena pre hracov zadarmo, nie? Na uvodnej stranke sa pise ZAHRAJ SI ZADARMO.



Čo sa týka duelov tak to vôbec nieje o randome ale o šikovnosti prerozdeliť správne body. Ćuduj sa svete ale stále je to o tom istom. Len ste na to ešte neprišli. Ja rovnicu poznám ale keďže jediné dueli ktoré absolvujem sú z NPC z úloh tak mi je na nič. Pre tých čo by ju chceli vedieť - prídite na ňu , nieje ťažká.

Nikdy som nehral na duelovanie

Pises ze si nikdy si nedueloval ale vzorec poznas:xdxdxd:


Aby si prisiel na presny vzorec, jedina moznost je statistika. Musel by si absolvovat tisicky duelov, poznat presne superove a svoje schopnosti. Aj to by si sa dostal k nepresnemu cislu pretoze je tam obrovska Gaussova krivka. Na tu krivku by si prichadzal dalsie tisicky duelov. Nie tvojich
Prehrané duely s NPC
26
Vyhrané duely NPC
28
60 NPC dueloch. Z coho si polovicu prehral

Sumarum, trvalo by ti roky kym prides len na priblizny vzorec. Ale staci absolvovat par duelov a uvidis same vysledky na zasahy 0:0 a o hodinu 6:0 z coho je jasne aku rolu tam hra random. Myslim ze ked si pozries arizonu a topku duelantov z mojho mesta tak pochopis ze viem o com pisem;)


Ale ked fakt vies presny vzorec, prosim zacni duelovat, lebo fakt uz nemame koho porazat:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5584

Hosť
Môj názor

Na začiatok chcem pochváliť The Gunfighters za to, že tu takúto tému vložil.Myslím že k tejto problematike sa môže vyjadriť naozaj každý a snád sa dočkáme zaujímavej diskusie.;)

Najväčším problémom hry je , že týmito novými updatemi, zmenami, vianočnými darčekmi a neviem čím ešte , sa stále viac a viac prehlbujú rozdiely medzi hráčmi používajúcimi veľa prémií a tými, ktorí si prémium kúpia len sem tam, alebo ho vôbec nepoužívajú.
Kedysi človek vôbec nepotreboval prémium na to, aby bol medzi najlepšími v rebríčku.Dalo sa v pohode hrať aj bez neho,pretože ešte toľko veľa prémiových výhod v hre nebolo, a tí čo hrali bez nuggetov teda neboli až o toľko ukrátení.
To však bolo vtedy, a teraz je to úplne inak, za prémium sa dá kúpiť úplne všetko, vdaka nemu hráči naberajú nové levely, peniaze a skúsenosti enormne rýchlo a tým majú obrovskú výhodu pred tými, ktorí hrajú bez neho.
Všetci snád chápeme, že INNO túto hru nemôže prevádzkovať zadarmo, ale nenažranosť tejto asociácie už prekračuje medze...
Vianočné truhlice boli neskutočným trapasom, kedže tie najdrahšie stáli bud 3 milióny alebo 3000 nuggetov.Bolo jasné, že tri miliony nikto nenasporí a nemá, tak prišli samozrejme na rad Nuggety...
Ja sám som si už prémium prestal kupovať, nemá to zmysel, že za 200 nuggetov kúpim dve okované a vnútri mám drahý jemný opasok a precíznu zadovku...ale tak mi treba :p

Smerovanie westu je teda jasné, najlepší nebudú hráči, ktorí zdokonaľovaniu svojej hry venovali niekoľko rokov, ale bandy zbohatlíkov, ktorí si ,,niečo dokážu" aspoň v tejto virtuálnej hre....:eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
Prečítal som si to a skúsim napísať aj ja aj tak to nebude mať účinok ale nevadí....Mne osobne sa páčia také svety ako ja 1 až 5 lebo sa tam nedajú kupovať produkty,energia a ostatok tie ostatné sú už o niečom inom sú to svety len pre hráčov ktorí kúpuju nugety sú to zrýchlené svety.Teraz je všeko postávené na peniazoch ako povedál reki.

Úlohy:tie nové úlohy sú není moc zlé ale zas je to všetko o zlatých nugetov ale zoberte si že keby tu úlohu mohol spĺniť každý bolo by plno svietivých veci ale zasa na druhej strane by som zmiernil požiadavky aby mali hráči radosť z hry.

Ale z druhej stránky keby ľudia nekúpovali prémium nemali by sme tu také vylepšenia hry ako máme a nemali by sme ani ďalšie svety a toto by ste určite nechceli.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ahoj,

rád sa zapojím diskusie, aspoň tu nebude taká nuda. Podľa mňa The-West upadá svetelnou rýchlosťou a to sa odráža na aktivite hráčov. Myslím, že to všetko sa odráža na nuggetových svetoch. Kým neprišla táto katastrofa do hry, všetko bolo O.K. Ako ďalšie sú na vine zlatý set. Nikto si už nekúpi takú dokonalú zbraň ako bol "Precízny šesťranny kolt" a podobne. Všetci skoro hrajú na nuggety a pre ostatných to nemá význam. Ďaľej by som sa chcel vyjadriť na konanie InnoGames. Inno robí hru takú ako ju o chce. Nehľadí na názory hráčov. To sa aj odrazilo na počte hráčov za posledný pol rok. U Slovákov kleslo z 55000 na 30000 čo je dosť smutné. U Čechov to bolo podobné, z 75000 na 60000/50000 čo tiež nie je dobré.

Ďalej by som sa chcel vyjadriť k rozličným aktivitám v hre.

Boje: Posledné 2 až 3 mesiace to ide dole vodou. Skoro nikto o ne nemá záujem. Všetko to riadia "nuggeťáci", iba oni jediný majú možnosť mať HP + 12000 a Zlatú pušku k tomu. Takmer každý už pobehuje so zlatou puškou a nikto nehľadí na zbrane ako boli napríklad "Winchestrovka".

Duely:Nový duelový system to doslova a do písmena skazil. Spomínam ešte na svet 1 kde na každom mestskom fóre prebiehali samé diskusie o buildoch na duely. Vtedy vznikol aj tzv. "odolávač" ale teraz sa už ani nikto nepokúša ho hrať lebo by nemal šancu. Inno skazilo celé duely. Za to im veľmi pekne ďakujem.

Práce:prišli nové práce ktoré West pokazili. Niektoré naopak mne vyhovujú, ale celý nový update aj s nohavicami,opaskami a podobne skazili west. Celé sa to iba zhoršuje.

Tak to bolo asi všetko čo som mal na srdci.
 

DeletedUser

Hosť
ale viete oni nemozu len tak nieco zrusit :xmas7 ... Satan spustil svoje dielo !
 

DeletedUser

Hosť
Inak vsimli ste si ze uz si nestazuju iba hraci ktori nekupuju nugety. Naopak ozyvaju si hraci (ako ja) ktori davaju do hry nemale ciastky.
 
Hore