Aky mate nazor na smerovanie THE WEST?

DeletedUser6016

Hosť
Tak to podľa mňa bude lol...Prehľad vecí, ktoré plánuje INNO spoplatniť nuggetami v roku 2012:

5 nuggetov - odoslanie a prijatie pozvánky do mesta
5 nuggetov - spanie v hoteli, alebo v pevnosti
5 nuggetov - vytvorenie a vstup do aliancie
5 nuggetov - poplatok za odhlásenie zo serveru
5 nuggetov - prihlásenie sa do boja o pevnosť
5 nuggetov - vyzvanie hráča na duel
5 nuggetov - otvorenie adventného kalendára, truhlíc a iných vecí
10 nuggetov - písanie farebným písmom v chate (2 týždne)
10 nuggetov - nastavenie dovolenkového režimu
50 nuggetov - nahliadnutie inému hráčovi do inventára
50 nuggetov - výber charakteru postavy
50 nuggetov - kúpa bodu remesla
50 nuggetov - postava sa v boji automaticky pohybuje za ostatnými hráčmi
50 nuggetov - výstavba jednej budovy v meste, alebo v pevnosti na najvyššiu možnú úroveň
50 nuggetov - postava sa v boji automaticky pohybuje za ostatnými hráčmi
100 nuggetov - zníženie ban-u v hre o jeden deň
100 nuggetov - naučenie sa vyrábať remeselný produkt bez potreby receptu
100 nuggetov - zmena mena postavy
500 nuggetov - postava automaticky píše do chatu a píše správy (týždeň)
1000 nuggetov - postava automaticky zadáva hráčom vopred zvolené práce a presúva sa (týždeň)
3000 nuggetov - pridanie jednej úrovne postavy
5000 nuggetov - kúpa ľubovoľného predmetu - nie však predmet, ktorý využíva INNO pri testovaní
50 000 nuggetov - zmazanie ľubovoľného herného účtu na danom svete
 

DeletedUser

Hosť
tak ja myslím, že napr. s tým remeslom fakt niečo bude možné kúpiť za nuggety, teraz je to pre nich vlastne takmer neziskové :)
 

DeletedUser

Hosť
Inak ten prehlad zmien je dielo hracky EMMAWATSON. Velmi som sa natom nasmial:--) ale casom sa dosmejem, je mozne ze nieco sa stane skutocnostou:)
 

DeletedUser

Hosť
To posledné ma dostalo :D

5 nuggetov - poplatok za odhlásenie zo serveru ????? si robia srandu nie ? :D
 

DeletedUser

Hosť
tak ja myslím, že napr. s tým remeslom fakt niečo bude možné kúpiť za nuggety, teraz je to pre nich vlastne takmer neziskové :)
Crafting je zjavne potomkom prémia na kúpu produktu... Ale pravda, to už aby na človeka nevyskočila nijaká ikona prémia, keď si otvorí okno craftingu, to už je fakt hanba...
 

DeletedUser

Hosť
Môj názor na The-West je takýto:
pravdupovediac som prečítal len prvý príspevok, čiže ak niečo zopakujem, nie je to moja vina.

Niektorí vedia, že som túto hru hral pred dvomi rokmi a potom som na rok prestal. Hru som od znova začal hrať, keď som sa od kamarátov dozvedel, že pribudli opasky, nohavice a hlavne nové práce. Musím uznať, že to bol vtedy dobrý ťah....

Ale poďme od začiatku:
Samozejme, vtedy bolo prémium veľmi cenné a pamätám si, ako som si každý deň pozrel, čo sa niektorým hráčom podarilo nájsť na Prepadnutí dostavníku s prémiom. Žasol som a tešil s tým, kto pridal na fórum príspevok s tým, že našiel Athosov fleret.... To bol vtedy nález...

S dneškom sa to samozrejme nedá porovnať, niektoré veci sa zmenili k lepšiemu a niektoré k horšiemu, určite je teraz viac rozhodujúce prémium ako kedysi, ale....
Musíte uznať, že svet sa mení... Kto má peniaze ten má moc... Kto má viac peňazí má viac moci... Na univerzity a na niektoré školy, žiaľ, dokážu ľudí dostať hlavne peniaze... Ale táto hra sa dá dať dobre aj bez použitia prémia, na svete 2 už budem hrať znova skoro rok a bez prémia som sa dostal na úroveň 98 (na levelovanie, nemá veľký vplyv prémium, keďže som dobrodruh) a kúpil som si prémium, až keď som začal hľadať 3.kľúč (žiadne udobrovanie šamana ani nič také).

Tí, ktorí pracujú v INNO, tých je stále viac a taktiež potrebujú výplatu (s Vianocami, bola to Vianočná izba, ktorú spravili iba, aby si zarobili na vianočné prémiá). Každopádne môj názor na smerovanie The Westu je taký, že to začnú stále viac a viac hrať na prémium, ale keď budeš bez prémia, budeš môcť samozrejme hrať ďalej... INNO je samozrejme nútené hráčom hru vylepšovať a nie vylepšovať len sebe výplaty, takže hra sa bude len a len vyvýjať k lepšiemu, samozrejme, že keď budete chcieť hrať bez prémia to budete mať ťažšie ako tí, čo hrajú s prémiom, ale stále to bude lepšie, dúfam. INNO sa stále snaží byť kreatívnejšie a keď sa ľuďom niečo nepáči, tak to musia odstrániť, aby nerátali veľké straty...
 

DeletedUser

Hosť
Když už dneska tak zevluju po tom SK foru, hodím pár řádek i sem.

Hraji TW cca 2,5 roku, aktivní jsem hlavně na sk, které mě baví o dost víc než cz. Hodně lidí se mě ptalo na to, kolik utratím měsíčně za nugety, odpovídám že nevím, nepočítám to. Ta hra mě baví a proto mě je v podstatě jedno kolik to stojí. Mám dát 4 tis za lístek na AC Milán proti Plzni a mít 2 hodky zábavu a vykřičené hlasivky, nebo si koupit pár nugetů a být s pár kamarády na westu, pokecat, zaduelovat si, zabojovat na pevnostech, někoho naštvat(na to mám opravdu dobrej patent). Každý má svou zábavu a koníček, pro mě je to TW.
Jsem úplně obyčejnej člověk, který má west jako zálibu, nejsem psycho co by nevydržel pár hodin bez pc jak si mnozí zde myslejí.
INNO, potažmo linteo nám zde servírují produkt. My si ho bud můžeme platit a získat tak zvýhodnění, nebo neplatit a hrát bez výhod. Je každého věc pro jakou variantu se rozhodne. My, tzv nugetáci v podstatě tento produkt držíme nad vodou a platíme ho. Nutno jedním dechem ale dodat, že bez těch neplatících by to byla nuda a světy by byli cca poloviční, tudíž by nugetáci méně utráceli a INNO by mělo menší obrat.... Takže at platící, tak i neplatící hráči jsou pro chod westu důležití!!
Měli by proto mít právo sdělit svůj názor na tuto hru, potažmo vedení, nebo i na support... Už jen proto, že jsme to právě my, hráči, kdo tuto hru živí a kdo u ní hledá to své odreagování.
To, že si INNO dělá v podstatě co cche, že mění pravidla ze dne na den podle toho, jak se jim to líbí či nelíbí je zarážející. Vemme si příklad v zde na foru tolik propraném nožíku za PB. Když si třeba objednám opravdu rychlej internet, kde mám garantovanou rychlost a společnost mě to po pár měsících svévolně sníží na polovinu s odůvodněním, že by to nebylo vyrovnané, protože ostatní jejich zákazníci si takovou rychlost nemohou dovolit, co bych udělal? Hodil bych jim smlouvu na hlavu a ukončil smlouvu s tím, že bych chtěl zpět peníze za které jsem nedostal co jsem zaplatil a co mě bylo slíbeno.
Asi namítnete, že INNO si ve VOP dává tu krásnou větu, že v podstatě může kdykoliv cokoliv změnit. Ano, má to tam a asi i může. Ale, dělá tohle serizní firma? Je normální někomu něco prodat a pak tomu změnit parametry? Nebudu na to odpovídat, myslím že to je i zbytečné....
Další věcí je ta bombastická akce s dárky....
INNO už neví jak vytáhnout další prachy z lidí, tak nasadí megakalibr - truhly jaké svět nespatřil. Je na každém z nás, jestli jejich hru na hlupáčky přijme, já ji nepřijal!! Ne proto že bych neměl 3000 nugetů :) Ale proto, že tato nenažranost mě jde silně proti srsti.... Koupil jsem si na účtech jen okované a dřevěné truhly, u těch jediných se mě zdál poměr cena/obsah adekvátní.
Chápu ale i ty, co sedli na lep a ty předražené truhly nakoupili. Chtěli dostat něco extra. Otázka je, jestli to opravdu dostali....
Dnes jsem na jiné místo tohoto fora dal i 2 příspěvky k tématu soba Rudolfa. I toto beru jako dost neuvážený krok od INNO. Je opravdu divné, že třeba na DE ještě před Vánocema rozjeli soutěž na foru, kde v podstatě každý kdo hrál měl toto zvíře jisté. Otázka je, věděli jejich admini něco víc než naši? Já myslím že ano a že INNO Rudolfa tento rok opravdu nehodlá do hry dát pro všechny volně v nějakém úkolu k mání.
Toto je jedna vě, chování tvůrců hry v poslední době. Pak tu máme další věci, jako jsou za nugety zpoplatněné výhody.
Světe div se, ale řeknu to, já nugeták :) Moc rád bych si zahrál nenugetovej svět, takovej, kde budou jen základní prémia, hodinové práce a nic víc....
Svět, kde nebude možnost zkracovat cestování, kupovat produkty, vyzvedávat na dálku z trhu, kupovat atributy a podobné vymoženosti.
Myslím si, že po všech těch Arizonách, Coloradech a pod by 1 takovej svět uvítala drtivá většina hráčů všude....
A myslím si, že lidé jako já, kteří přispívají a to opravdu nemalou částkou by si podobný svět zasloužili....
Tímto, co nám INNO s westem dělá, tím docílí jen jednoho, stejně jako na CZ i na SK omezím kupování nugetů, tím jediným můžu dát najevo svůj nesouhlas se směrováním této opravdu velice pěkné hry. Já tuto hru hraji pro radost a zábavu, ne proto, aby ze mě někdo dělal platícího šášulu co bezhlavě každý měsíc vytáhne šrajtofli a koupí nugety....
 

DeletedUser

Hosť
Tak tedy i já přidám svou trošku do mlýna..

Čtu toto téma od prvního příspěvku a s mnohými nemůžu než souhlasit..
INNO přinese občas něco dobrého ( pevnosti, rozšíření ošacení, pro mě například crafting, trh, chaty, nové práce ) ... Věci , které hru velice oživily, které umožnili si svou hru naplno užívat se svými přáteli, ale třeba i nepřáteli.. Rozvíjejí určitým způsobem v lidech kreativnost, obchodního ducha, taktické myšlení apod.
Vše toto dělá z této hry z mého pohledu skvost a zatím jsem nepoznal jinou, která by WEST dokázala trumfnout..

Pak se ale podíváme na druhou stranu.. Dala by se definovat jedním slovíčkem, samozřejmě NUGETY.. Byli tu již od začátku a samozřejmě museli být. Pokud chceme hrát svou hru, musíme do ní něco vložit, aby se mohla rozvíjet a dávat nám větší zážitek.. Avšak prvotní myšlenka zábavy pro lidi , se rozmohla v Nugetovou kanonádu a myšlenku na své plné kapsy těžkých Euro .))


K posledním a nejomýlanějším problémům hry.. Máme tu nuggetovou kanonádu, absolutně zprzněný duelový systém, ohavný zásah do vzhledu inventáře ( beta ), absolutně komplikovaný trh ( též beta ) a mnoho dalšího..

Ale představte si, tohle všechno mi nevadí jako jeden jediný maličký fakt, který z této hry pro mě dělal tu výbornou, šmrncovní hru.. A co to bylo?!
KREATIVNOST!!
Ano, jediné slovíčko vystihuje můj největší problém z touto hrou.

A co vytvořilo tuto díru v kreativnosti INNA? Bedny.. Hnusná, kovem obouchaná truhlice, která má v člověku vytvořit chuť k dosažení úspěchu? dokončení úkolové série? Koupení si bonusové vánoční bedničky?

Proč prostě nemůžeme získat za splněné pevností úspěchy zajímavý item, který bude přidávat bonusy do následujících bojů.. Proč nemáme při splnění jednoho úspěchu možnost vybrat si z několika itemů, aby se různil bonus a každý se mohl pyšnit něčím jiným..

Proč např. v úkolové sérii , která se celou dobu týká Generála Granta, dostaneme na konci truhlici, ve které jsou drahé trenýrky?! Proč né třeba Vydloublé oko Granta, které přidává -10 PB ke každé práci ( zábava, to je jeden z aspektů jak udržet své hráče ) .. Raději budu mít takovou zajímavost, než drahé trenýrky..

Vánoční bedničky? 1000 nuggetů za věc, která pro mě nebude mít nakonec význam?! Kdyby vystavili dárků 50, od X do Y nuggetů ( dolarů, ale koho by to zajímalo co? :p ), ale ukázali: Ano, tady získáš Rudolfa za 1k nuggetů. Tady sniper rifle za 1k nuggetů nebo 1 milion..


Bedny měli zkrátka a jasně dle mého názoru zůstat jako odměna v boji a né náhražka TVOŘIVOSTI Inna .) ....


Abych to dokončil.. Někteří můžou prskat: A co svítící věci, jak se k nim dostaneme?! BOJE , BOJE , BOJE!! Tak jako dříve..
Svítící zbraně by zůstali cenností a nerozmáhala by se obliba posledních měsíců, půjčování na všechny strany a s tím spojené loupeže a následné katapultování Supportu ;)) ....

Odemě vše ..
 

DeletedUser

Hosť
Čo sa týka duelov tak to vôbec nieje o randome ale o šikovnosti prerozdeliť správne body. Ćuduj sa svete ale stále je to o tom istom. Len ste na to ešte neprišli. Ja rovnicu poznám ale keďže jediné dueli ktoré absolvujem sú z NPC z úloh tak mi je na nič. Pre tých čo by ju chceli vedieť - prídite na ňu , nieje ťažká.

Vratim sa este spat k duelom. To je taky nezmysel teraz. Pripadam si ako keby hral ruletu.
rekimaru ako mozes povedat ze tam nehra rolu random? Nehra? A co tam potom hra rolu schopnosti? Alebo aky mas pekny avatar?


Tu mam taktiku 150, presnost skoro 500 a uhybanie 300. A prehram duel kedy ma napadnu superi ktory maju vela strelby, ktora je im nanic, tym padom mam viac bodov a nevravim o taktike 150!!!



http://prntscr.com/4x95f
http://prntscr.com/4x9bb
A dalsi dokaz ako nehra rolu random u duelov:
http://prntscr.com/4x9sj
http://prntscr.com/4x9wc

Presne tie iste mierenia po hodine duel s uplne odlisnym vysledkom.


Na zaver. Pamatam si ako sme chceli s hracom zjozef prist na pribliznu formulku u stareho dueloveho systemu, kde hral random cca 20 percent rolu. Podla buildu. A zjozef profesionalny matematik, povedal ze potrebuje otestovat tisicky duelov. Preto sme to nechali nakoniec tak. Cize asi tak:xmas9
 

DeletedUser

Hosť
ako som si čítal, ešte včera :) no Vaše názory majú v sebe kopec pravdy.

zmeny, ktoré začali kľúčom č.3, bojmi pre bohatých a zlatou sadou, započali nevídané zmeny v hre a celú ju uviedli do úplne iného štýlu ako sme boli navyknutý, cieľ INNO, je známy z hoc akej inej firmy, ktorá existuje na svete, proste sledujú v prvom rade zisk. Toto sa zmeniť asi nedá, vedenie veľmi o hraní hráčov už asi nevie nič, vývojarí a všetci čo sa zaoberajú hrou ako prácou Vás takisto nepochopia a teda sme tam kde sme.

Chápem dokonca aj hráčov čo si platia, proste som na tom podobne ak niečo hrajemk, chcem hrať poriadne a snažím sa dostať v hre medzi popredné priečky, chcem plniť úlohy, bojovať duelovať a užívať si hru a ak mi majú nuggety v tom pomôcť, tak áno využijem ich zopár na prilepšenie. Bohužiaľ hra dospela do fáze, kedy sú hráči natoľko vyspelý, že vedia presne ako majú začať aby do konca mesiaca nového svetu boli aspoň úroveň 40 a prvý deň ak yb sa dalo tak aspoň 15-20. nehovoriac o prvých troch mesiacoch kedy sa dosahujú úrovne 100+. Ďalej ako sa dá vidieť boje sú už tak prekuknuté, že keď z neho chcete niečo mať, tak ani nejde o to vyhrať, len proste skúsiť hrať hocako inak, ako doteraz, trebárs stáť aj pred bránou :xmas1
No a duely prešli len nedávno revolučnou zmenou, ktorá zabili niektoré buildy, ale zároveň čo sa mne teda osobne páči, dala možnosť hociktorému typu postavy v hocktorej fáze hry začať duelovať so šancou na výhru.
čiže čaro vojaka je v tejto fázy len a len v jeho HP, čo zároveň degraduje kvalitu a zaujímavosť bojov.

To čo som tu písal, všetci dobre poznáte a je takmer isté, že sa stým veľa robiť nedá, proste duely kedy chcete za koho chcete podľa chuti, boje klasika maximálna (truhla no okk poteší, ale cena je vysoká), a jediné čo Vám ostáva zo štetkou nečakaného sú úlohy a práce, je to asi jediná pekná náhoda v hre. :xmas1

Prepáčte že som bol takto kuk koncu roku negatívny, ale je pravda že občas si cestu k hraniu musím fakt hľadať a občas ju fakt nenájdem. Cez to všetko to stále považujem za jednu z tých hier, ktoré si vedia hráča uchmatnúť, na začiatku tým neznámym a neskôr priateľstvami, ktoré si tu vytvoril :xmas9.

Polka Vás tu pri čítaní zaspí, ale veď máte prázdniny, tak si pospite a potom sa choďte nejako dobre zabaviť. :xmas3
 

DeletedUser

Hosť
všetci ste sa krásne rozpísali, tak ja len stručne :D

INNO zabudlo jednu dôležitú vec...aj keď ako každá firma chce vytvárať zisk, tak stále platí "Náš zákazník, náš pán"...Lebo veľký problém nastane, keď zákazník nedostáva adekvátne služby či už za málo alebo za veľa peňazí...a potom pôjde inam...

Ako bolo vyššie spomínané, truhly to dooosť pokašlali...dávať ich ako výsledok dlhodobého questu ani nekomentujem, lebo ten random v nich je nejaký divný...

A ich systém ich dávania v bojoch je úžasný...áno je pekné, že ten kto nastrieľa najviac dostane najlepšiu, ale čo tí ostatní? aké to bolo predtým fain, že mohol niečo nájsť aj lvl 20, ktorý prišiel pomôcť...tam skôr mali nechať náhodu...

Mimochodom na tuším DE, alebo net fóre už je diskusia o tom, sa to dávalo iným systémom, lebo takto duelant, ktorý je celú dobu zastrčený vzadu dostane truhlu prakticky každú pevnosť a iné triedy postáv väčšinou, ak to neni veľký boj nedostanú nič....

INNO by sa malo zobudiť a uvedomiť si, že je tu pre hráčov, lebo oni posielajú peniaze...a teda ich začať počúvať a nie len počúvať svoje bankové účty...
 

DeletedUser

Hosť
Ja som hraval west od uplnych zaciatkov, ked este len zacal cesky svet 2 a neskor slovensky svet 1. Postupne som vystriedal skoro vsetky slovenske servery a hra to bola super. Duelovanie bola zabava a predbiehanie sa vo vystavbe mieste este vacsia. Dokonca este pred par mesiacmi sa dalo v pohode hrat. No posledne updaty a akcie spravili z hry uplnu frasku zameranu na nugety.
Tak som sa zamyslel, ci ma este vyznam to vobec hrat a rozculovat sa nad smerovanim westu. Po chvilke vahania som dal vsetky vzacne veci z inventara na trh, predal vsetky veci z inventara, daroval svoje peniaze (2 500 000) a dal mazat svoj 3-rocny ucet :), vam prajem pevne nervy s westom, budete ich potrebovat.
 

DeletedUser

Hosť
Ja som hraval west od uplnych zaciatkov, ked este len zacal cesky svet 2 a neskor slovensky svet 1. Postupne som vystriedal skoro vsetky slovenske servery a hra to bola super. Duelovanie bola zabava a predbiehanie sa vo vystavbe mieste este vacsia. Dokonca este pred par mesiacmi sa dalo v pohode hrat. No posledne updaty a akcie spravili z hry uplnu frasku zameranu na nugety.
Tak som sa zamyslel, ci ma este vyznam to vobec hrat a rozculovat sa nad smerovanim westu. Po chvilke vahania som dal vsetky vzacne veci z inventara na trh, predal vsetky veci z inventara, daroval svoje peniaze (2 500 000) a dal mazat svoj 3-rocny ucet :), vam prajem pevne nervy s westom, budete ich potrebovat.
Heh, to si pamatam :) Safove buildy, podla tvojho vystupovaca som zacinal hrat :) Skoda ze koncis aj ty, vela kvalitnych hracov odislo, je to fakt skoda.
 

DeletedUser

Hosť
Vratim sa este spat k duelom. To je taky nezmysel teraz. Pripadam si ako keby hral ruletu.
rekimaru ako mozes povedat ze tam nehra rolu random? Nehra? A co tam potom hra rolu schopnosti? Alebo aky mas pekny avatar?


Tu mam taktiku 150, presnost skoro 500 a uhybanie 300. A prehram duel kedy ma napadnu superi ktory maju vela strelby, ktora je im nanic, tym padom mam viac bodov a nevravim o taktike 150!!!



http://prntscr.com/4x95f
http://prntscr.com/4x9bb
A dalsi dokaz ako nehra rolu random u duelov:
http://prntscr.com/4x9sj
http://prntscr.com/4x9wc

Presne tie iste mierenia po hodine duel s uplne odlisnym vysledkom.


Na zaver. Pamatam si ako sme chceli s hracom zjozef prist na pribliznu formulku u stareho dueloveho systemu, kde hral random cca 20 percent rolu. Podla buildu. A zjozef profesionalny matematik, povedal ze potrebuje otestovat tisicky duelov. Preto sme to nechali nakoniec tak. Cize asi tak:xmas9

Aj keď tu už asi nie si, kedže banned, ale ..
Kedysi, keď som ešte hrával som chcel tiež prísť na ten vzorec, resp. ako to funguje s vlakom, tiež sme skúšali rôzne mierenia, rôzne rozloženie schopnosti a tak sa mi marí, že som vtedy rozmýšlal nad vplyvom toho, že ak nejakú schopnosť zvyšiš na určitu hranicu (zdá sa mi, že vtedy to bolo 300 +-) tak ovplyvňuje proti schopnosť len do určitej hranice, povedzme strieľanie 300 na reflexy 200, väčší zásah ako bol povedzme 150 si nedával a to si mohol strieľanie zvyšovať koľko si chcel a súper mohol mať tie isté reflexy, ale za to si ovplyvnil tým strieľaním povedzme jeho uhýbanie (čo je v reálnosti dosť logické, kedže predsa len keď strieľaš na niekoho s jednoručnou zbraňou nejakého kalibru a potom ďalšou zbraňou, ale toho istého kalibru tak poškodenie ten kaliber neurobí väčšie, ale povedzme budeš mať väčšiu kadenciu a tak sa bude súper musieť viac a rýchlejšie uhýbať, samozrejme len tu vo weste)..Takisto som sledoval, že keď som útočil na hráča s vysokou duelovou úrovňou (alebo útočili na mňa), tak v dueli nepadlo veľa rán, väčšinou. Takže som uvažoval aj o vplyve tohoto faktoru na výsledný počet zásahov. Samozrejme, toto platievalo približne kedysi pred rokom-rokom a pol,tiež to nemôžem tvrdiť s istotou, nestihli sme všetko doskúšať, už ani neviem kedy sme s tým sekli s Vladom.

K tým Tvojim duelom, druhé dva s Miss Emma..
Zásahy, ktoré dala ona Tebe sú v poriadku, zásahy, ktoré si dal ty jej sa mi už zdajú trocha divné, si si istý, že nebolo menené vôbec žiadne oblečenie ? Zvýšenie Tvojej duelovej úrovne myslím by nemalo taký vplyv na počet zásahov, ktorý si jej dal v druhom dueli oproti prvému (keď vôbec má duelová úroveň vplyv).
K prvým dvom duelom..
Stačilo aby Ti prebili Tvoju taktiku (čo nie je problém dostať pomaly 100 a viac len z oblečenia) a potom sa vám meralo uhýbanie/presnosť, podľa mňa platí to čo som písal vyššie o teórii, že strieľanie/sila úderu z istej časti ovplyvňuje aj ďalšie schopnosti, pokiaľ sú v istej "nadnorme".
To, že máš obrovskú presnosť a uhýbanie nič neznamená, na to sme prišli už dávno, preto som ťahal vždy Vystupovanie/Taktika vyššie ako tieto hodnoty, platilo, že Vystupovanie/Taktika boli primárne. Samozrejme, pri istých typoch ľudí, ktorí sa budovali presne proti mne sa matematika strácala a hrali sme random duely.

Nie som žiadny matematik ani nič podobné, všetko čo som nadobudol a snažil sa zistiť bolo len zo stáleho skúšania, bohužiaľ mi chuť do zisťovania prekazil koniec vlaku a ďalších, potom prišla stále väčšia a väčšia nenažranosť INNO, ktoré sa nevie krotiť.
S abedym sme už veľmi dávno tvrdili, že to dopadne presne takto, že táto hra bude len dojná krava aj keď je najlepšia a najhratelnejšia (kedysi) z tých všetkých čo INNO má, na všetkých som hral a zmazal účet po veľmi krátkej dobe.

Nakoniec by som len dodal, že mňa práve tieto naprieky a problémy lákajú znova hrať a skúsiť pozisťovať aj toto nové čo je, neverím, že to je teraz všetko o randome, vždy ostáva nejaká matematika, vzorce, skúsenosti, ktoré sa dajú získať ak sa chce..
 

DeletedUser

Hosť
netuším kam west smeruje, ale na to že som sem došla po X milionoch rokoch, je to tu este docela prosperujuce mam taky dojem :D taka nesmrtelna hra toto :D kazdopadne kazdemu drzim palce nech sa vam v hre dari a tym..neviem jak sa to tu uz vola tym ludom co to tu drzia v kludku tak aj vam nech sa dari :D (nerobim s sradnu len to tak vyzera :D ) stara ''dobra'' piranha :D dovideniáá :D
 
Hore