Aky mate nazor na smerovanie THE WEST?

DeletedUser

Hosť
The West sa už dobrodruhom neoplatí :( Preto idem robiť reskill na duely a aspoň tak sa baviť :--)
 

DeletedUser

Hosť
Ja som si okrem iného na TW všimol aj že teraz je oveľa viac predmetov ktoré sa nedajú kúpiť a dajú sa len získať v nejakej tajnej úlohe alebo v inej blbosti a už to nieje také rovnomerné.
 

DeletedUser

Hosť
čo stoho ak to bude seberovné, z toho INNO nič nemá,z toho bisme mali len mi hráči. Oni chcú len lowe,lowe,lowe...na pocity vam oni kašlu . môžem si dovoliť povedať, že nemaš ani tušenie ako sa INNOGAMES nabalí len za akciu zvanú
TOMBOLA, zarobia za 3 týždne viac ako za celí rok a k tomu im pomohlo vimislieť zopár nových vecí ktore nikde nezozenieš len v tombole, a ludia šialeny su ochotny minuť kopu peňazi abi mali všetko . ani nevieš kolko ludi denne kupuje darček za 820 nuggetov,len abi bol prekvapený čo dostane, nepáči sa, kúpi dalši darček za 820

Nehovoriac otom že the-west sa hra v 19 krajinách, kde je dalšich x svetov
= 601111 ludí čo hrajú west , viac ako pol miliona ludi a kolko bohatých sa medzi tolko ludí skrýva ani nevieš
takže inno upozornilo 601111 ludí že v tombole získajú nové veci ktoré su "Eňo ňuňo",
Otázka : kolko ludí z 601111 sa nechá namotať exkluzívnou akciou.ja si myslim že mrtne je málo :) čím dalej tím večší odpor začínam pociťovať,niekto kto si nemôže dovoliť nuggety sa snaži o niečo ,čomu lowaty gado prekazí kôli novým setom (príklad) takže

Nemaš lowe nemaš nič ,smutné vianoce majú podaktorí. ale hlavne že sú chlapci z INNO... šťastný ved oto nám predsa ide " :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Uzite si west teraz a nemyslite na to ze by ste si pauzli konta a prisli za pol roka.. za pol roka bude poriadny uz len 1 svet a aj ten bude upadat, jednoducho koncime
 

DeletedUser9003

Hosť
Menej a menej hráčov , kedyis nebol chat , boje sa riadili cez rôzne stránky plno smamerov..všade bolo na každo msvete plno hráčov a teraz už nehrá tolko ludí čo kedysi.. a to je škoda ..Hra sa drží a fut sa bude držať na nuggetoch ročne zariabia na SK..weste tolko prachov , že to stojí za udržiavanie.. aj aj bude..

Možno o pár rokov spoja west do jednej EN. stranky a budeme tam pokope..:xmas8
 

DeletedUser9478

Hosť
K tomu prémiu:Každý si chce vydělat,i Inno,na druhou stranu co je moc,to je moc.Na druhou stranu si myslím,že tady je to sice hodně,ale moc ještě ne.
Přijde mi,že na spoustě her,je za prémium možné mnohem víc věcí,dokonce získat pořád do kola další herní peníze apod.
Čož ovšem není omluva.
 

DeletedUser

Hosť
Tak imho UP shop je výhoda takmer taká istá ako získavanie herných peňazí zo vzduchu.
 

DeletedUser4891

Hosť
West ma prestal bavit v obdobi ako sa zrusilo ziskavanie truhlic v bojoch, stratilo to napetie a vela hracov stratilo motivaciu ked staci len opisat kod z kreditky a maju co chcu :)
 
Hore