Anketa - Výber vodcov

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Kto by mal byť vodca?


  • Celkový počet hlasujúcich
    162
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Milí hráči, keďže sa zaregistrovalo viac ako 10 vodcov, tých 10 sa vyberie pomocou tejto ankety. Vodcovia budú mať za úlohu vybrať 140 zvyšných hráčov.

Anketa je s viacnásobným výberom, každý hráč má 3 hlasy, ktoré môže dať až 3 hráčom.

Po ukončení ankety potom vodcovia (aj vy ostatní) dostanú informácie o výbere hráčov.
 

DeletedUser7714

Hosť
ja sa sa ospravedlňujem ale najprv som zahlasoval až potom som si prečítal že len za 3 môžem.. volil by som teda : apa, michala a zaka
 

Deleted User - 4

Hosť
A mňa do zoznamu ani nedali :D No nič, mne to tak neprekáža :)

Prepáč, ale v tvojom príspevku v tej téme som neregistroval, že sa hlásiš ako vodca..

Priznám sa, že moc sa mi do toho nechce, ale ako pozerám zoznam, tak za Buffalo tam nevidím nikoho. Pravda, že ten svet po otvorení možnosti presunúť sa na Delaware dosť upadol (niežeby predtým kvitol :D ), boje už tam nie sú, ale bojovníci sa tam nájdu nejakí.(Aj keď mnohí hrajú aj na iných svetoch) Je síce otázne koľko by malo záujem súťažiť, ale ak nik iný nie jem tak Buffalo zoberiem na plecia v tomto. I keď je prihlásených viac ako 10 hráčov, tak bude anketa :) Spolieham sa, že nebudem vybratý :D
No majte na vedomie, že west pre mňa aktuálne nie je takou prioritou ako pred rokom, tak som tu pomenej (síce denne, ale len na krátke chvíle)

//edit: Pardon, zabudol som, že zak je aj na Buffale, tak to môže zobrať na seba :D

//edit 2: Alebo niekto iný zak :p Ešte nemusím byť vybratý :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Áno, ak klikneš na možnosť "Zobraziť výsledky ankety".
 

DeletedUser10978

Hosť
ešte otázka ako môžem viac krát hlasovať ? klikol som na apa viac krát už na nikoho nejde
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10978

Hosť
a prečo tu marcus nieje na výber ?však on sa tie ž hlásil
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore