Anketa - Výber vodcov

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Kto by mal byť vodca?


  • Celkový počet hlasujúcich
    162
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4685

Hosť
Ahoj Linteo,

tusim aj marcus sa hlasil za jedneho z lidrov jeho by bola dost velka skoda vynechat
 

DeletedUser5977

Hosť
Áno verím, že keby boli v zozname Žolo (Guard) a Marcus mali by svoje hlasy.
 

DeletedUser7318

Hosť
škoda , že iba troch ludí môžme zvoliť ... vidím tam ešte 4 a prepáčte toto bolo ťžké hlasovanie
 

DeletedUser10856

Hosť
Možno trochu odvážna požiadavka ale myslím že rozumná, nebolo by možné hlasovanie opakovať? Vzhľadom na chýbajúcich dvoch kandidátov. Myslím, že ak sa hlásili majú právo byť v hlasovaní. A okrem nich Pavexim tvrdí, že aj niekto hlasoval viac.

Edit: Už mi bolo vysvetlené prečo sa Markus nemôže účastniť. Tak asi len kvôli guardovi to neurobíte :/
 

DeletedUser5977

Hosť
Kruci hlúpo som preklikol a chcem dodatočne dať ešte svoje dva hlasy a to:
love-or-hate
hubomir
 
Dobre, teraz idem rýpať, lebo sa mi to nepáči, prihlásil som sa sem kvôli hráčom, ktorý chceli, aby som pomohol s touto akciou, nerobím to pre seba,
ALE keď sa nám sem prihlási hráč ako Krieg, ktorý má odohratých podľa WF tak 28 bojov dokopy a neviem čo tu sľubuje hráčom, aby za neho hlasovali, tak do tohto ja nejdem, naozaj, má tam byť skupina ľudí, ktorí aj čo to majú odohraté, takže tak.
By som povedal, že možné je aj to, že za neho hlasovali jeho multiúčty, keďže jeho obľúbenou aktivitou bolo po nociach hrávať dobrodružstva so svojimi "kamošmi".
 

DeletedUser5977

Hosť
Dobre, teraz idem rýpať, lebo sa mi to nepáči, prihlásil som sa sem kvôli hráčom, ktorý chceli, aby som pomohol s touto akciou, nerobím to pre seba,
ALE keď sa nám sem prihlási hráč ako Krieg, ktorý má odohratých podľa WF tak 28 bojov dokopy a neviem čo tu sľubuje hráčom, aby za neho hlasovali, tak do tohto ja nejdem, naozaj, má tam byť skupina ľudí, ktorí aj čo to majú odohraté, takže tak.
By som povedal, že možné je aj to, že za neho hlasovali jeho multiúčty, keďže jeho obľúbenou aktivitou bolo po nociach hrávať dobrodružstva so svojimi "kamošmi".

V jednom veľká pravda, mali sme riešiť vodcov a nie veliteľov. Veliť nemusí primárne vodca to nikde nie je napísané. Multiúčty neriešim, ale treba sa zamyslieť kto má naozaj organizovať hráčov.
 
Hlavne ziadnu paniku :D Zvladneme to. Mozno dostaneme na prdel ale ide tu o to sa zucastnit.
Myslim ze to aky tim zlozit s akym zameranim problem mat nebudeme. Budeme radi ak zlozime dokopy 150 ludi, takze to ci ideme na DMg alebo na HP je pre mna uplne nepodstatna vec. Uvidime aky bude zaujem. ak sa bude hlasit 300 ludi potom nad tym mozme uvazovat. Teraz len treba dufat ze nas bude aspon 150 .
Pri prihlasovani nech ludia pisu info o sebe
postava , zameranie na boji, vystroj . napr: dobrodruh hp6500 dalton suprava , parna puska odolnost 150
uvidime kolko casu na to budeme mat a ako to technicky vlastne bude.
To remeslo je od nuly ucelovo. u tych silnych krajin sa tym nebude nikto zaoberat. navalia nugety a posilnenia si budu kupovat. ale tak mozme par ludi vytunit aspon po zapadniara aj ked uprimne nejak nemam zaujem tam hrat west.
 

DeletedUser10978

Hosť
Hlavne ziadnu paniku :D Zvladneme to. Mozno dostaneme na prdel ale ide tu o to sa zucastnit.
Myslim ze to aky tim zlozit s akym zameranim problem mat nebudeme. Budeme radi ak zlozime dokopy 150 ludi, takze to ci ideme na DMg alebo na HP je pre mna uplne nepodstatna vec. Uvidime aky bude zaujem. ak sa bude hlasit 300 ludi potom nad tym mozme uvazovat. Teraz len treba dufat ze nas bude aspon 150 .
Pri prihlasovani nech ludia pisu info o sebe
postava , zameranie na boji, vystroj . napr: dobrodruh hp6500 dalton suprava , parna puska odolnost 150
uvidime kolko casu na to budeme mat a ako to technicky vlastne bude.
To remeslo je od nuly ucelovo. u tych silnych krajin sa tym nebude nikto zaoberat. navalia nugety a posilnenia si budu kupovat. ale tak mozme par ludi vytunit aspon po zapadniara aj ked uprimne nejak nemam zaujem tam hrat west.


určite by mali písať aj level
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore