Appoloyd galery

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Trošku blbé farby :D tá fialová na pravo, a čierna na lavo hore ale inak nemám čo také
 

DeletedUser

Hosť
asi mysli ten s vojakom s napisom Total war.

Ja som tie farby pochopila ako americku zastavu, takze sa mi tam hodia.
 

DeletedUser

Hosť
jokerh.png
 

DeletedUser

Hosť
pekné je to lenže Joker nebol taký dobrý že si zaslúžil také svieže farby :D
 

DeletedUser3950

Hosť
Nie je to zlé, ale mne sa tá kombinácia dvoch veľmi výrazných farieb až tak veľmi nepáči. Možno keby ešte tak "nesvietil" ten objekt naľavo od tela postavy(neviem, či to je ruka, alebo čo). A tá čiernota na pravej strane...vyzerá to tak, že na ľavej strane si popracoval a od postavy doprava si sa na to vykadil...Ináč celkom fajn dielo
 

DeletedUser

Hosť
To máš recht tie farby som mal asi menej zvýrazniť alebo aspoň lepšie zapracovať a ta čiernota už bola v Stocku a chcel som aj aby svetlo zo zdroju svetlo za jokera neprešlo.

PS: Joker je charizmatická postava a je to môj obľúbeny záporák a patrí medzi moje najobľúbenejšie postavy vôbec.
 

DeletedUser

Hosť
Hm, tematiku si si vybral dobrú. Čo sa týka farieb, trochu si mal ubrať na tej výraznosti. Joker, je dobrý, ale určite by sa našiel aj lepší :). Inak všetko ostatné je dobré. :)
 

DeletedUser

Hosť
Asi myslíš stock. No akurát tento stcok som dlho hľadal. Z hodiny hľadania dobrého stocku Jokera bol asi tento najviac použiteľný na to čo som plánoval.

Pridávam nové
usmarine.png
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore