Appoloyd galery

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5708

Hosť
Zaujalo ma to že najprv všetci: "Joj to je pekné, gustaff ty drž ..." a potom niektoré osoby na to nové dielo: "No toto je oveľa lepšie ako hento predtým, hento predtým nemalo šmrnc" (Pravdaže je to len príklad, ale je to úplne v tom zmysle).
 

DeletedUser

Hosť
//:
Pokúsil som sa to opraviť
[SPOIL]
titulnfotka2.png
[/SPOIL]

Sice grafiku uz velmi dlho nerobim, ale myslim si, ze ake-take teoreticke skusenosti este mam, cize mam k tomu co povedat :D

Farby si si vybral velmi pekne, fialova + cierna je dobra kombinacia, ale dali by sa spracovat este lepsie (pomocou brushov, smudgu a podobne - zosilnenie farieb, vacsia sytost na miesta kde sa to hodi a pod.). Dalej chyba co robis (a myslim si ze velka chyba) je to, ze tvoj najvyraznejsi bod na obrazku je ten drak napravo, ale typo je nalavo. Potom sa obdivovatelovi rozchadzaju oci, jedno oko nalavo, druhe napravo a je zmateny :D Typo musi byt vzdy niekde v blizkosti tohto bodu prvotneho zaujmu (hovorim o sigoch a podobnych trosku vacsich rozmeroch). Typo je strasne slabe, vobec sa tam nehodi, na tom fakt velmi zapracuj, popozeraj tuty a vyber si nejake dobre pisma a s nimi rob, pridaj im efekty, tienovanie (velmi dobre pisma su aj take tie klasicke, napr. Verdana, Tahoma atd.) - len to pismo si uz musis dopasovat k obrazku. Ked uz som pri tom type, typo ma byt na kope, cize nemozes dat do stredu Chanel story a uplne dole Dalibor Burdilak, typo ma byt celok, nema byt roztrusene po obrazku (opat, hovorim o sigoch a takychto like-a-sig headeroch). Toho draka by som posunul trosku viac dolava, nedal by som ho tak velmi na kraj a tiez by sa mal lepsie zapracovat do pozadia, napr. spodok zosmudgovat a zabrushovat do pozadia, aby to bol taky jemny prechod, teraz ten drak proste len vyzera ako pastnuty na vrch na obrazok. Chyba ti tam jednotny zdroj svetla, jeden bod, podla ktoreho je svetlo na celom obrazku. A vsimam si, ze stale pouzivas jeden a ten isty efekt, tie gulicky (nie render, ale ten druhy typ obrazkov, co sa pouziva len tak na dotvorenie, vacsinou sa dava na overlay alebo lightened alebo taky nejaky efekt, uz som zabudol ako sa ta skupina obrazkov vola :D). Nastahuj si dalsich kopec tych veci, aj dalsie rendery si postahuj a experimentuj, pouzivaj nove veci, lebo mne toto pride ako stagnacia z tvojej grafickej stranky, co je skoda, lebo na to mas.

Tuty, tuty, tuty :D

Dufam, ze to nebudes brat zle, ale ti to trosku pomoze.
 

DeletedUser

Hosť
Zaujalo ma to že najprv všetci: "Joj to je pekné, gustaff ty drž ..." a potom niektoré osoby na to nové dielo: "No toto je oveľa lepšie ako hento predtým, hento predtým nemalo šmrnc" (Pravdaže je to len príklad, ale je to úplne v tom zmysle).


zatial sme to okomentovali len Xio a ja (ak neratam Gustaaf)
A co clovek nemoze zmenit nazor alebo ked sa objavi nieco ine povedat ze to sa mu paci viac? Mne sa stale paci aj to prve (aj tie syte modra, zlta, cervena v tom) ale toto sa mi paci trosku viac.
 

DeletedUser

Hosť
Zaujalo ma to že najprv všetci: "Joj to je pekné, gustaff ty drž ..." a potom niektoré osoby na to nové dielo: "No toto je oveľa lepšie ako hento predtým, hento predtým nemalo šmrnc" (Pravdaže je to len príklad, ale je to úplne v tom zmysle).
Presne ako ty o tom adventom kalendári...

Som rád že sa tu objavilo viacej ľudí s rovnakým názorom, už tu snáď nebudem utláčaný :p
 

DeletedUser5708

Hosť
No brr brr. Môj prvý koment bol taký, aký v neporušenej forme o ňom hovorím doteraz.. Takže tak. Ja som si furt myslel rovnako, možno som to zle preťapkal na klávesnicu..
 

DeletedUser

Hosť
Ten zdroj svetla mi tam stale nejak nesedi, nejaky je divny. Ale inak je to velmi velmi velmi lepsie, aj to typo uz sedi viac, aj ked by sa s nim dalo este pohrat :) Ale je to pokrok, velmi dobra praca.
 

DeletedUser3950

Hosť
Celkovo sa mi to páči, až na jednu drobnosť a to tie bodky nad "a"...pripadajú mi trocha zvláštne :D.
 

DeletedUser5708

Hosť
Bodky na "a" sú tam preto, lebo je to písmo Hobbitov, odvodené od písma Elfov, čiže to tam má byť :)
 

DeletedUser

Hosť
ja by som aj napisala ze sa mi to paci, ale bojim sa, ze ma zase zvozia, ze nie som kriticka :D
(ale aj tak napisem - paci sa mi to )
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore