Appoloyd galery

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Pridávam ešte jedno S týmto mám menšiu spokojnosť ako z Gandalfom ale chcel som vyskúšať animovaný sig (pozerajte sa naň 3 sekundy
warpg.gif
 

DeletedUser

Hosť
Naozaj vám ďakujem za aktivitu tu je další a sorry za double
bearqd.png
 

DeletedUser

Hosť
Pridávam ešte jedno S týmto mám menšiu spokojnosť ako z Gandalfom ale chcel som vyskúšať animovaný sig (pozerajte sa naň 3 sekundy
warpg.gif

Neviem, či tam neboli iné efekty, ale ten "výstrel" ak sa dalo, si mohol upraviť. Inak samotný sig je pekný :). Posledný sig, s tým medveďom je tiež pekný. Len tak ďalej ..
 

DeletedUser3950

Hosť
Ten s pokusom animáciu by bol asi lepší bez pokusu o animáciu :D. Ale snaha tam bola, ten efekt je fakt taký umelý. Je to tvoj prvý animovaný? Myslím, že ak by si na sebe zamakal, tak raz môžeš robiť majstrovské animované sigy :D. Len treba makať. Čo sa týka toho medvídka, tak ten je veľmi nádherný, len by som podotkol dve veci: to rozmazanie na zadku mi tam nejak nesedí, viac by sa mi to páčilo bez neho a písmo je celkom dobré, až na to, že by som troška ináč poriešil to grizzly, takto to tam skoro nevidieť a myslím si, že najstrašidelnejšie na medveďovi grizzly je práve to grizzly. Ale ako hovorím, ináč nádherná práca. Máš s ňou nejaké plány? :D
 

DeletedUser3950

Hosť
Keď s ním nemáš nijaké super plány, nemohol by som si ho dať do podpisu? :D
 

DeletedUser

Hosť
Ale on nedodržiava pravidlá o veľkosti podpisov na tomto fóre.
 

DeletedUser3950

Hosť
Jáj, tak nič, škoda :D. Ale aspoň vidíš, ako sa mi páči :D. Aj do podpisu by som si ho dal :D. Blbé pravidlá :D.
 

DeletedUser4623

Hosť
pekné :) fakt super ak by som ten obrázok mal hodnotiť známkou dal by som ti 1,1,1,1,1,1,1,1,1,1,1,1,1,1,1,1 :D :D :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore