blikanie políčka Úlohy

Chcel by si zaviesť tento návrh do hry?


  • Celkový počet hlasujúcich
    108
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser421

Hosť
Môj návrh je kvôli tomu, že dosť často sa mi stane, že si nevšimnem, že mám v salóne ? alebo !, tak by som chcel navrhnúť 2 možnosti:

- políčko Úlohy by blikalo na modro ako napr oznámenia
- knižka v políčku Úlohy by sa striedala so znakom, ktorý je nový v salóne (! alebo ?)

Veľmi by to pomohlo, keďže máme v hre úlohy, ktoré sú obmedzené na určité časové obdobie. Ľudia by si skôr všimli, že im pribudla nová úloha.
 

DeletedUser

Hosť
jj dobrý nápad :)
a keď si to už kukneš, tak prestane blikať - ako pri správach - som za :)
zišlo by sa to
 

DeletedUser159

Hosť
nesuhlasim napr. ked nejaky stavbar nerobi ulohy tak prijme max. 10 a potom mu to stale bude blikat
 
Nebude mu to stále blikať. Iba keď sa zmení stav a pribudne tam NOVÝ otáznik, alebo výkričník od poslednej návštevy v Úlohách.
Ja by som bol za.
 

DeletedUser421

Hosť
matejko veď to, ide o to, že to bude blikať, len ak niečo nové sa tam zobrazí, veď ako aj u správ, máš novú správu, klikneš na to, zatvoríš to a už ti to nebliká, aj keď ti tam ukazuje, že (nová)
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa to je zbytočne, keby niekto veľmi chcel tak sa pozrie do úloh...;)
 

DeletedUser

Hosť
no popravde ja sa do úloh ani nepozerám a teda by sa mi to zišlo :)
...preklikávať ptm tých 20 "!" je otravné!
 

DeletedUser1850

Hosť
Určite áno. Mne by to veľmi pomohlo a myslím že aj ostatným hráčom. :)
 

DeletedUser

Hosť
asi ano... tiez su tu aj padne argumenty za nie, ale myslim si, ze vacsine by sa to zislo... :)
 

DeletedUser421

Hosť
Podľa mňa to je zbytočne, keby niekto veľmi chcel tak sa pozrie do úloh...;)

no tak keby sa mám pozerať do úloh každý deň niekoľko krát a niekedy som tu len na skok, keď nemám čas a už vôbec nie ešte pozerať do úloh, ale takto by som vedel, že je tam niečo nové
 

DeletedUser1864

Hosť
nove ulohy sa zobrazuju bud po aktualizacii hry (ked su nove) alebo po prechode na novy level a ani jedno z toho nie je viackrat denne (s vynimkou malych levelov)
ina vec su ulohy, ktore sa daju splnit/prijat len v urcitu dobu, ale ked pozorne citas znenie uloh, tak s tym nemas problem :)
 

DeletedUser

Hosť
Ak sa prida nove uloha ,mohlo by to blikat ,ale treba to obmedzit len ked sa prida nova nie ked su nesplnene stare..
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore