blikanie políčka Úlohy

Chcel by si zaviesť tento návrh do hry?


  • Celkový počet hlasujúcich
    108
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Veľmi sa mi tento návrh páčí hlavne preto, že je vela úloh ktoré nemôžem splniť a tak si nevšimnem či mám aj nejakú novú. Myslím že by to velmi pomohlo a preto som dal ÁNO
 

DeletedUser421

Hosť
nove ulohy sa zobrazuju bud po aktualizacii hry (ked su nove) alebo po prechode na novy level a ani jedno z toho nie je viackrat denne (s vynimkou malych levelov)
ina vec su ulohy, ktore sa daju splnit/prijat len v urcitu dobu, ale ked pozorne citas znenie uloh, tak s tym nemas problem :)

konyk a co tak tajne ulohy? to vzdy, ked si nieco obleciem, alebo mam oblecene a kliknem do salonu amam u kazdeho otaznik, tak musim kazdeho poklikat a popozerat ulohy? je to dost narocne a bolo by dobre, keby sa ten ! objavil tam niekde pri tom policku alebo aspon by sa mohlo teda prijat lubovolny pocet uloh
 

DeletedUser1864

Hosť
ako si si mohol vsimnut, tak ked ti pride napr telegram alebo niekto napise do mestskeho fora, tak to nezacne hned blikat, ale az po obnove stranky..nemyslis, ze je jednoduchsie kliknut na ulohy, ako zakazdym obnovit stranku? nehovorim o tom, ze ked chces objavit tajnu ulohu (mimochodom jeden z vyvojarov sa nedavno vyjadril, ze momentalne neexistuje uloha, ktora nebola splnena), tak si mozes dat uz tu namahu a 2x navyse kliknut..
 

DeletedUser421

Hosť
ach jaj len klikat a klikat, ale nejde o to,ze kliknut na ulohu, ale ide o to,ze proste kazdu postavu preklikavat a poprezeravat otazniky chapes, keby mam vsetky ulohy prijate, tak ani neceknem, ale ide o to,ze ked tam mam uz dost otaznikov od kazdeho, lebo tie ulohy nemozm uz prijat :)
 

DeletedUser

Hosť
ach jaj len klikat a klikat, ale nejde o to,ze kliknut na ulohu, ale ide o to,ze proste kazdu postavu preklikavat a poprezeravat otazniky chapes, keby mam vsetky ulohy prijate, tak ani neceknem, ale ide o to,ze ked tam mam uz dost otaznikov od kazdeho, lebo tie ulohy nemozm uz prijat :)

Však keby si mal v salóne novú úlohu, tak sa ti tam nad postavou zobrazí výkričník, takže by si nemusel každého prehľadávať.
 

DeletedUser421

Hosť
Však keby si mal v salóne novú úlohu, tak sa ti tam nad postavou zobrazí výkričník, takže by si nemusel každého prehľadávať.

ty nechapes, ze ked mas vela uloh a niektore uz nemozes prijat, ze tie vykricniky ti tam zostanu? a ked ti pribudne novy, tak nevies o tom, lebo si ho tam mal aj predtym
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa by sa to dosť hodilo :) keď nebudem vedieť či mam napr dosť moriakov iba kuknem vidím že bliká a hneď úlohu mam splnenú :)
 

DeletedUser2929

Hosť
Tak a nápad môžeš po skončení ankety poslať (máš 100 a za áno je viac ako 80 %)
 

DeletedUser

Hosť
dal som áno, ale určite to neprejde....
Určite INNO už to nnapadlo, a naschvál to do hry nezaviedli, lebo asi preto lebo tajné úlohy by už neboli tajné ;)
 

DeletedUser521

Hosť
ja mám zase niečo takéto, lebo konyk má pravdu, že sa ti to neobnoví hneď:
neblikali by úlohy, ale iba postavy ktoré majú novú úlohu. nemyslím normálne blikanie, ale iba taká modrá žiara okolo postavy :)
 

DeletedUser2929

Hosť
Tak to postni na .net a .de fóre a môžeš pridať že na .sk (našom) to uspelo
 

DeletedUser

Hosť
To už jsem viděl na CZ foru.Jsem určitě pro,ale má to pro mně jednu nevýhodu :
Když nejsem zaměřený na úkoly tak mi to bude blikat pořát takže mi to bude kničemu.Jinak ANO-pokud to nějak domyslíš
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore