Boj o pevnosť ako denné zadanie

Jednoznačne- mali by sa tam pridať.


  • Celkový počet hlasujúcich
    32

DeletedUser

Hosť
Hráči zameraní na boje o pevnosti(Tanky) majú v tomto dosť problém. avšak pomohlo by to aj iným hráčom.
Popis denných zadaní:
Splniť 4 denné úlohy- čo môže byť pre vyššie levely problém, najmä ak sú Tanky
Urobiť 2 duely proti hráčom- tiež to môže byť problém pre Tanky lebo nabetón prehrajú. Sícezrejme nepôjdu do kómy, ale je aj to možné.
Urobiť 3 duely proti NPC- s tým by nemal byť problém
Vyrobiť 3 produkty- s tým tiež nieje problém, aj keď je občas ťažké mať správne produkty(suroviny na výrobu).

A ja som za to aby sa tam pridalo aj:
Bojuj 1 krát v boji o pevnosť.

V denných zadaniach je takmer všetko čo sa dá vo weste robiť: úlohy, crafting, duely, no boje o pevnosti chýbajú.

Plusy:
Zvýšená účasť na bojoch o pevnosti.
Ľahšie získavanie UPD.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7779

Hosť
Nie som proti ale podľa mňa to neprejde, prečo, menej peňazí re InnoGames, je to dobrý nápad, ale podľa mňa to neprejde.
 

DeletedUser

Hosť
Zas tých peňazí by nebolo oveľa menej. Ten jeden dlhopis za deň. Ešte ak uvážime, že za týždeň býva asi 10-15 bojovo pevnosti, hráč by stihol takých 12 a to by bolo aj tak maximálne 7 dlhopisov. A tiež by si hráči kupovali prášok z panciera raketovej korytnačky a to by bolo pre Inno výhodné.
 

DeletedUser7779

Hosť
No tak po týchto slovách by to mohlo prejsť :D, lebo si tu napísal výhody, no a predtým, v tom 1. príspevku si napísal nevýhodu pre InnoGames, a teraz si napísal viac výhod pre Inno, takže tento nápad má viac výhod ako nevýhod.
PS: Dúfam, že tomu čo som napísal bude rozumieť. :D
 

DeletedUser5708

Hosť
O peniaze by neprišli vôbec, pretože dlhopisy Union Pacifik sa nekupujú za reálne peniaze, čo znamená že by neprišli o cent.
Nápad je to určite dobrý, a preto som dal áno :)
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujem za vaše hlasovanie. Dúfam že tých 30 áno dáme.


Ak by sa to stalo, nenašla by sa nejaká dobrá duša ktorá by tento návrh prezentovala na Beta fóre?
 

DeletedUser5708

Hosť
Ok, idem zháňať niekoho na pomoc s prekladom. Niektoré veci neviem... Ale všetko sa vyrieši :D
 

DeletedUser

Hosť
Ešte raz ti ďakujem za ochotu. Ak by si nevedel nikoho nájsť, mohol by som pomôcť ale je dosť možné že po mojom preklade by ten návrh spočíval v niečom inom.:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
za mňa nie. Prečo ? Pretože tanky sú už sami o sebe strašne nelogické, a za ďalšie je to každého voľba, že sa stane tankom a potom nevie plniť denné zadania.

//Aspoň, že im to po update spočítajú tie zranenia pri prácach
 

DeletedUser4451

Hosť
za mňa nie. Prečo ? Pretože tanky sú už sami o sebe strašne nelogické, a za ďalšie je to každého voľba, že sa stane tankom a potom nevie plniť denné zadania.

//Aspoň, že im to po update spočítajú tie zranenia pri prácach

Oni si spocitaju nuggety za nakupy elixirov na zdravie skor xD
 

DeletedUser

Hosť
to už je bordel tankov, nepáči sa mi v poslednej dobe, že keď je v hre niečo čo sa robí ťažko, alebo z toho idú nuggety pre inno vznikaju okolo toho hneď diskusie, že inno je nenažrané
 
Hore